הייר סיטי

החלקה יפנית קואנטום “שיסיידו”

החלקה יפנית קואנטום “שיסיידו”

החלקה יפנית פותחה לפני כעשר שנים על ידי מעצבת שיער מהעיר אוסקה שביפן ומשם מגיעה שמה. מאותו רגע שפרצה את גבולות המדינה, הפכה החלקה יפנית להיות ההחלקה הפופולרית והמבוקשת ביותר בעולם כולו ובישראל בפרט.

מהי החלקה יפנית

החלקה יפנית מבוססת על שיטה שבה מוחדר חומר מיוחד אל תוך סיב השערה ומשנה את המבנה שלה, במקביל נעשה שימוש בחומרים מזינים, אשר מפצים על הפגיעה בשיער, מעשירים אותו במינרלים ויוצרים סביבו שכבת מגן שמעניקה לו מראה עשיר, מלא ומבריק. כמו כן החלקה יפנית מונעת את הצורך להשתמש במייבש שיער אשר עלול לשרוף את השערות, אלא במהלך הטיפול נעשה שימוש במיישר קרמי מיוחד השומר על חום מווסת ואחיד.

טיפול נכון של החלקה יפנית מבטיח תוצאות מרשימות שיחזיקו מעמד לאורך זמן רב. אך, חשוב לזכור שהתהליך עצמו מורכב מאד ודורש ממעצב השיער להיות איש מקצוע מנוסה בתחום. מעצבי השיער של הייר סיטי הינם מהמובילים בתחום החלקות השיער בארץ ולזכותם עומד ניסיון רב שנים בביצוע החלקות יפניות והחלקות שיער אחרות.

החלקה יפנית קוואנטום “שיסיידו” QUANTUM

כעקרון, כל שיטות ההחלקה היפנית נעשות באותו אופן, אך בשוק פועלות מספר חברות שונות שפיתחו תכשירים שונים לביצוע ההחלקה. לכן, נהוג לחלק את תחום ההחלקה היפנית למספר סוגים, בהתאם ליצרנים השונים. בין השיטות השונות נמצאת החלקה יפנית קאונטום, החלקה יפנית יוקו סיסטם והחלקה יפנית Q8.

יחודה של החלקה יפנית קוואנטום הוא במינרלים הרבים אשר מרכיבים את הפורמולה ואשר פועלים לצד החומרים הכימיקלים שתפקידם לשנות את המבנה של סיב השערה. מטרתם של המינרלים הוא להגן על הפגיעה בשיער כתוצאה משימוש בחומרים כימיקלים, להחזיר לו את הברק ולשפר את מראהו. בין המינרלים שמרכיבים את הפורמולה ניתן למצוא חומרים נוגדי חמצון, פרוטאינים, חומרים מרככים ומגבירי לחות, תמציות צמחים, אלוורה וויטמינים.

השימוש במינרלים שמעשירים את השערה ומטפחים אותה הוא יחודי להחלקה יפנית ואחד הסיבות המרכזיות שהפכו אותה לפופולרית ומבוקשת על ידי נשים בכל רחבי העולם.

מרכז החלקה יפנית המומחים HairCity הוא המרכז הגדול בישראל לעיצוב שיער ותספורות, לתהליך ההחלקה היפנית ודברים נוספים שכדאי לדעת לפני הטיפול לחצי כאן  תאור המוצר החלקה יפנית QUANTUM בחנות מוצרים של עיר השיער

:סה"כ צפיות 298 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x