הייר סיטי

החלקה יפנית יוקו סיסטם

החלקה יפנית יוקו סיסטם היא לרוב הבחירה הראשונה של מעצבי שיער רבים וזאת בשל היעילות והאפקטביות של שיטת החלקה זו, ומשום כך היא הסוג הנפוץ ביותר של החלקה יפנית, המתאימה לנשים ונערות.

“החלקה יפנית” נקראת בשמות ספציפיים יותר לפי היצרנים של חומרי ההחלקה: החלקה יפנית קוואנטום, החלקה יפנית יוקו סיסטם החלקה יפנית נוטרי סטרייט ועוד. החלקה יפנית יוקו סיסטם היא החלקה יפנית שמשתמשת בחומרים מעולים להחלקת שיער מתוצרת חברת יוקו (Yuko) ביפן, שבסיסה בעיר קיוטו.

החלקת סיסטם מתבצעת באמצעות מריחה של חומר ההחלקה על השיער, במקביל לשימוש בויטימינים ומינרלים החודרים לסיב השערה ועוזרים לטיפוחה, יישור השיער באמצעות מיישר חשמלי קרמי, שטיפת החומרים ולבסוף קיבוע השיער במתכונתו החדשה.

החלקה יפנית יוקו סיסטם מתאימה לשיער שנמצא בצבעו הטבעי ובמצב טוב יחסית, או לשיער שעבר גיוון/צביעה בגוונים כהים. חומר ההחלקה של החלקה יפנית יוקו סיסטם מתוצרת יוקו משפר עוד את מצבו של השיער ומותיר אותו רך, בריא ונעים מאוד למגע.

תהליך ה – Repair

פיתוח מיוחד של החלקה יפנית יוקו סיסטם מבית יוקו הוא התהליך המכונה “Repair” (תיקון). בתהליך זה, המתבסס על מים טהורים שבתוכם מומס זהב (ולכן הם נקראים Aqua Gold), חומרי ההחלקה של יוקו סיסטם והיצוב חודרים טוב יותר לשערה, מתקנים אותה ומשפרים את מצבה.

על כן מומלצת החלקה יפנית יוקו סיסטם לשיער שהתחיל לסבול מבעיות (חיספוס, פיצולים וכדומה) – לאחר הטיפול, השיער לא רק חלק וישר לחלוטין אלא גם רך יותר, בריא יותר ונעים יותר למגע.

יוקו סיסטם – עניין למומחים

החלקה יפנית יוקו סיסטם היא עניין למומחים, ולכן מומלץ בחום רב לפנות למומחה שיידע לאבחן בדיוק מהו סוג הטיפול המתאים ביותר לשיער שלה. אין די בפנייה למעצב שיער “רגיל” – יש להקפיד על כך שמומחה בשיטה של החלקה יפנית יוקו סיסטם יטפל בשיער בדיוק בדרך שמתאימה לו ביותר.

במרכז הייר סיטי (מרכז הקליאופטרה) המרכז הירושלמי הגדול לביצוע החלקות שיער ותוספות שיער, מומחים מן השורה הראשונה יאבחנו את שיערך ויציעו לך את הטיפול הטוב והמתאים ביותר עבור שיערך. ישנם מצבים שהחלקת שיער יפנית יוקו סיסטם לא מתאימה לסוג השיער שלך ולכן יתאימו לך בדיוק את סוג ההחלקה לסוג השיער.

החלקה יפנית יוקו סיסטם היא תהליך מורכב ולא פשוט, ולביצועה נדרשים ידע רב, ניסיון מקצועיות ומיומניות.

קליאופטרה סנטר בשיתוף הייר סיטי, הוא מרכז לטיפולי שיער חדשניים כמו החלקה יפנית ותוספות שיער. במרכז להחלקת קליאופטרה תמצאו צוות מקצועי שעבר הכשרה מקצועית המתמחה בטיפולי החלקה יפנית יוקו סיסטם עם. צוות מעצבי השיער בהייר סיטי הם בעלי תעודות הכשרה כמדריכי החלקה יפנית.

:סה"כ צפיות 330 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x