הייר סיטי

שאלות ותשובות – השתלת מיקרו פיגמנטים

למי מתאים הטיפול?

טיפולי דמוי שיער טבעי מתאימים בעקרון לגברים קרחים או כאלה אשר בשלב התקרחות מוקדם בחייהם שהתרגלו לתספורת קצוצה או כאלה המעוניינים לגלח את השיער ולא מבחירה אלא מאילוץ משום שבעיית הדלילות הגיעה גם אליהם.

בעבר לא הייתה אפשרות להסוות את הקרחת אלא עם חבישת פאה, היום יותר גברים נחשפים למודעות שהטיפול עצמו מאפשר להדגיש את קווי המתאר של הקרקפת ולבצע מן שחזור במקום שבו היה אמור להיות שיער טבעי.

הצורך לגלח את השיער ולשמור על תספורת קצוצת זיפים עד כמה שאפשר הוא הכרחימשום שהזרקת פיגמנטים לעור הקרקפת אינו גודל או צומח אלא נשאר סטטי ובכדי שהתוצאה תקבל צורה מושלמת עם השתלת הפיגמנט והשיער הטבעי צריכה להיות התמזגות באופן שווה זה עם זה.

הטיפול להשתלת מיקרו-פיגמנטים מתאים גם לאלו שנפגעו מטיפולי השתלות שיער.

לאחר השתלת שיער נשארים מרווחים בין שערה לשיערה שהושתלו כך שטיפולי פיגמנטציה משלימים ומכסים את האזורים הריקים והתוצאות שמתקבלות לאחר טיפולי מיקרופיגמנטציה מרשימות הרבה יותר מהשתלת שיער רגילה. איפור קבוע עם השתלת פיגמנט מתאים גם כאשר ישנן צלקות בולטות בחלקו האחורי של הראש אשר נובעות מהשתלת שיער.

איפור קבוע לקרקפת בהחדרת פיגמנטים אורגניים (מיקרופיגמנטציה) הינו טיפול המדמה זקיקונים של שיער מזעריים ללא צמיחה וללא גדילה כמובן עם התאמת גוון מושלמת עם השיער הטבעי באופן מדוייק להפליא היוצר טשטוש קרחות והסוואתן.

מתי רואים תוצאות?

תוצאות בדרך כלל וברוב המקרים אינן נראות מיד עם תום הטיפול הראשוני, התוצאה שאפשר לראות מתקבלת בדרך כלל בין הטיפול השני לרביעיאך אין זה מובטח. ישנן קרקפות עם הפרשות חלב יתר על עמידה ולכן הערכה יכולה להמשך ימים נוספים עד שבוע. בכל מקרה תוך שבוע ימים תוצאות ברורות ומיטביות מתקבלות באופן קבוע.

כל טיפול הינו אינדיבידואלי וראש אחד אינו דומה לראש אחר כמו כן קרקפת אחת יכולה להיות מאוד יבשה וקרקפת שנייה מאוד שמנונית. כמות הטיפולים שנדרשת לצורך מראה מושלם נקבעת כבר במפגש/טיפול השני על פי הערכתו של המטפל, משום שבטיפול הראשוני המומחה מבצע טסט לגבי גוון הפיגמנט.

כל כמה זמן מגיעים לטיפול וכמה זמן לוקח כל טיפול?

בתחילת הטיפול מאבחן המומחה את גוון הפיגמנט ומבצע ניסיון זעיר בין זקיקי השיער הטבעי, לאחר מכן קובע פגישה נוספת (כשבוע) על מנת להאריך את כמות סדרת הטיפולים ואת מרחק הפגישות. בדרך כלל ניתן לקבוע בפגישת הייעוץ הראשונה ועפ”י חוות הדעת של המטפל את כמות סדרת הטיפולים בהן יצטרך המטופל לחוות.

טיפולי הדמיית שיער ~ מיקרו-פיגמנטציה לצורך איפור ותחימת הקרקפת באופן קבוע נעים בין 40 דקות לשעה בטיפול רגיל אך ניתנת האפשרות לבצע טיפולים כפולים ללקוחות המגיעים ממרחק.

לכמה זמן מחזיק טיפול מיקרו פיגמנטציה?

טיפולי הדמיה (דמוי שיער) מיקרופיגמנטציה הוא אינו טיפול המחזיק לצמיתות אך יכול להחזיק מעמד לפחות שנה וחצי (מינימום). הצורך פעם בשנה וחצי בתחזוקה שוטפת הכרחי ומומלץ מאוד גם אם לא רואים ממש את הירידה בגוון. טיפולי תחזוקה שלא יבוצעו בזמן יהוו דהייה של הפיגמנט המושתל וכך ילך ויעלם לו עד שיימחק לחלוטין הפיגמנט האורגני.

האם הטיפול פוגע בשער הקיים?
טיפולים להדמיית שיער עם גירוי מיקרופיגמנטציה אינן פוגעות בבית השערה ולא בשורשי השיער הקיים, הטיפול גם לא מעודד צמיחה מחודשת של שיער ואל תצפו לצמיחה של שיער חדש במקום שלא צומח כבר.

ברוב המקרים המטופלים חשים כי יש התחדשות של שיער חדש הצומח באותו מקום שבו הוחדר הפיגמנט אך זה לא נכון, (תחושה זו של צמיחת השיער היא תחושה אמיתית גם כאשר מעבירים את היד על הראש) הנוצרת בעקבות משטח זקיקי פיגמנטים חדשים על הקרקפת וכך נוצרת השלמת מרבד המדמה שיער טבעי עם מראה קרקפת נהדר וצפוף שנוצר בעקבות הטיפול).

הטיפול אינו פוגע כלל בשיער וכמובן שלא בשורש השיערה.

מה ההבדל בין איפור קרקפת לקעקוע בגוף?

שכבות העור נחלקות באופן כללי לשלוש.
1. שכבת עילית העור שנקראת אפידרמיס שהיא מורכבת מרבדים צפופים של תאים
2. שכבת דרמיס בנויה מעור נוקשה וגמיש המכיל שפע של סיבים וכלי דם
3. שכבת היפודרמיס עשוית שומן ומשמשת לבידוד ולשמירה על חום הגוף.

ההבדל העיקרי בין איפור בקרקפת לבין קעקוע הוא עומק החדרת הפיגמנטים וכמובן חדירת המחט לשכבת העור. בקעקוע מחט המקעקע חודרת לשכבה השלישית היפודרמיס לעומק, להבדיל מטיפולי איפור קרקפת המחט חודרת ואפילו רק מגרה את שכבת האפידרמיס וכמובן שלא חודרת לשכבה השנייה – דרמיס.

איפור קרקפת לא מגיע לכלי הדם ואסור שיגיע! שכבות האפידרמיס כל הזמן מתרבים ומתחלפים כך שהתאים כל כמה חודשים מתים. איפור הקרקפת הוא לא מחזיק לצמיתות והוא לא מחזיק לנצח כמו קעקוע שאינו נמחק לעולם. איפור קבוע בקרקפת מטבעו בנוי לדהות ובהדרגה.

תופעות לוואי לאחר טיפול:

תופעת לוואי לאחר טיפולי מיקרו פיגמנטציה לקרקפת הינה תופעה שמלווה את הלקוח בזמן הטיפול וחולפת במיידית.

:סה"כ צפיות 354 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x