הייר סיטי

הלחמת שיער באמצעות קראטין

מבין כל השיטות שנבחנו על ידי מומחי השיער של עיר השיער HairCity נבחרה שיטת הקארטין כשיטה היעילה והמקצועית ביותר לתוספות שיער. קרטין הוא חלבון טבעי הקיים, בין היתר, בציפורן האדם ומאפשר את גדילתה.

שימוש בקרטין לחיבור תוספות שיער הינה טכניקה מתקדמת המאפשרת חיבור עדין ביותר ובלתי מורגש לשיער הראש, אך יחד עם זאת מדובר בהלחמה חזקה מאד והדוקה מאוד של השיער.

שימוש בקארטין להארכת שער מעניק פתרון מושלם לכל הדרישות של תוספת שיער: לא ניתן לחוש בו כלל לא במראה ולא במגע, הוא אינו מגביל בשום פעילות וניתן לבצע איתו הכל, מחפיפה ועד רחצה בים, ובכל מזג אויר.

תוספות שיער בקרטין לא מונע את המשך הצמיחה הטבעית של השיער ולא פוגע בסיב השערה ולא פחות חשוב, על ידי שימוש בחומר מיוחד ניתן להסיר את התוספת בקלות ובמהירות, ללא כאבים ומשיכות, ולהשתמש בה מחדש במשך מספר רב של טיפולים. תוספות שיער בלייזר

איך זה מתבצע

הלחמת שיער באמצעות קרטין נעשית בשני אופנים שונים: הלחמה באמצעות מכונת לייזר, שנקראת גם הלחמה קרה, והלחמה באמצעות שיטת האינפרא לייט, אשר נקראת גם הלחמה חמה או קרה. למרות ששתי השיטות מביאות לאותן תוצאות, ישנם הבדלים מהותיים ביניהן וסוג הטיפול נקבע בהתאם לסוג השיער. לכן, חשוב מאד לגשת רק למעצב שיער אשר מכיר את שיטת העבודה, את ההבדלים בין הטכניקות השונות ושידע להתאים לך את הטכניקה הנכונה.

בגלל ששיטת הקארטין נחשבת לשיטה הטובה ביותר ללא עוררין, ישנם יותר ויותר מספרות שמתיימרות לפרסם שהן מבצעות הארכת שיער באמצעות קארטין.

אבל, קראטין טבעי הוא חומר שקשה מאד להשיג בארץ, ופעמים רבות ספרים שרלטנים עושים שימוש בדבק רגיל במקום בקרטין והתוצאות עלולות להביא למפח נפש גדול. לכן מומלץ מאד לפנות אך ורק למומחים בעלי שם ומוניטין בתחום ולא להתפתות לכל פרסום סתמי.

דבר חשוב נוסף הוא סוג השיער שבו נעשה שימוש. ישנם סוגים שונים של תוספות שיער, החל משיער סינטטי לחלוטין, דרך שיער טבעי אך מעובד ועד שיער 100% טבעי שלא עבר שום עיבוד.

כמובן ששיער טבעי ולא מעובד הוא המומלץ ביותר לביצוע תוספת שיער, היתרון של שיטת הקארטין הינה בכך שהיא מיועדת לשיער 100% טבעי ואין סיבה להתפשר על כך, מכיוון שכאמור, ניתן לעשות בשיער זה שימושים חוזרים ונשנים ובכך לחסוך בעלויות.

עד 50% הנחה על הלחמת שיער! מלאי פרטים ונציגנו יחזרו אליך מיד.

:סה"כ צפיות 567 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
1 Comment
הכי חדש
הכי ישן פופולארי
Inline Feedbacks
View all comments
זהבה
זהבה
7 years ago

מה תווך המחירים ?

סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x