Hair City

איפור קרקפת – איפור קבוע בראש

איפור בקרקפת – זה לא קעקוע!

איפור בראש באזור קרקפת הראש באופן קבוע הוא אינו תהליך של "איפור קבוע" רגיל הידוע לכם כגון:גבות, אייליינר, שפתיים ועוד, ובפרט שעל קעקועי שיער אין מה לדבר בכלל.

איפור במקרה הזה הוא בין השיער הקיים או במקומו והוא עשוי בצורה אחרת ושונה לגמרי מאיפור קבוע כאמור. החדרת מיקרו פיגמנטים זעירים הם סוג, אפשר לומר של איפור רפואי קבוע לקרקפת ושיטה מיועדת לתת פתרון לגברים קרחים או כאלה עם שיער קצוץ תמידי.

ישנם מכונים אשר מנצלים את המומנט ומקעקעים את הקרקפת בסוג של קעקוע. למעשה, מדובר על מצב שאין לחזור בו.

ההבדלים בין קעקוע לבין הדמיית שיער הם:

  • בעומק חדירת המחט.
  • פיגמנטים אם/בלי כספית.

אמנם ניתן להסיר קעקועים בלייזר, אך להסיר קעקועים מהראש או מהקרקפת זהו תהליך מסוכן מאוד. בהקשר להדמייה: אין קצות שיער שיגדל אך על פני הקרקפת יש צפיפות כמו של שיער טבעי שניתן להסיר או למחוק .

שימו לב! הטיפ הכי חשוב שעליכם לקחת בנושא זה הוא נושא התמונות שמפרסמים באתרי אינטרנט. גם אם ראיתם תמונה שלא נראה לכם שנעשה שם שימוש בפוטושופ, תחשבו שאתם רוצים לראות ולהסתכל על ראש אמיתי שעבר טיפול איפור קבוע לקרקפת.

בתמונות לפעמים זה נראה ממש יפה אך במציאות הכל משתנה. ניתן לראות תמונות לפני הטיפול אך תתעקשו לראות אנשים ולעשות הבדלים.

איפור קבוע בקרקפת לצורך העניין נקרא "הדמיית שיער" ולא קעקוע! (ניתן לראות מהו קעקוע שיער כאן ) טיפולי קעקוע אינו עדיף לאלו אשר התרגלו להסתובב עם שיער בראש מגולח פעם בשבוע או פחות ולא כדאי להם לעשות גם השתלת שיער.

השתלת שיער בדרך כלל ניתן לעשות בחלקים מאוד קטנים בראש. השתלת שיער אף פעם לא מספיקה לכסות קרחת שלמה! לעומת הדמיית שיער שהיא נועדה כדי לבצע טשטוש קרחות. או הסוואת קרחת ואף העלמת צלקות.

לעיתים מראים בטלביזיה אומנים אשר עשו את הטיפול הנ"ל וזה ממש נראה כמו איפור קבוע או איפור כל שהוא על הקרקפת המדמה שיער בראש אך לא הכי מוצלח. הסיבה העיקרית היא בגלל התאורה.

אם אותו אומן היה לידכם באור יום רגיל התחושה שהוא איפר את הקרקפת היתה נעלמת לכם כאילו לא עשה כלום, עין חדה בלבד יכולה להתבונן במציאות וממש קרוב (אלא אם עשו עבודה לא מוצלחת) ולהבחין כי אכן יש הבדלי גבהים בין השיער הטבעי לבין האיפור בקרקפת. גם לחלק מהאמנים בישראל שבצעו הדמיית שיער יש הבדלי צבעים קל בין החלק העליון של הקרקפת לבין שאר השיער שעל הראש שלהם.

אחת התחושות הכי גרועות שאי פעם חוויתי היא כאשר הרגשתי שמישהו שיחק לי לשוטה, ורימה אותי מהזמן שלי, מהכסף שלי, ופגע קשות באמון שלי. אילן-יודע על מה אני מדבר; הוא הקשיב לי, הבין אותי ופתר לי את הבעיה.

אחת המודעות הנפוצות ביותר שאני רואה באינטרנט הוא לאלה פלאיים (מדהים, מופלא), "פתרון" בדרך כלל מלווה בכמה תמונות של לפני ואחרי מרהיבות. הנה כמה דוגמאות, כולם קשורים לניסיונות למכור סוגים שונים של הדמיית שיער או קעקוע.

מה שאתם רואים כאן באתר זה חלק קטן של תוצאות מדהימות. אולי חיפשתם ב" לפני "תמונה, ואחריהם רובם נראים מאושרים. בתמונה" אחרי ". בעוד שכל בעלי השכל הישר יגידו לך פשוט מאוד שהתפקיד המרכזי כן משחק בשינוי כזה והמודעות מתעצמת לה, פשוטו כמשמעו, בכל מקום.

הייתי מציע לכל אחד שמביט בתמונות לקחת את "אחרי" ברצינות בלי להסתכל בזהירות רבה ב" לפני "תמונות לכל הפחות. אחרי הכל, אפשר לעשות דברים דרמטיים (ולא בריאים) לראש שלכם כדי לבצע באופן קיצוני אצל מקעקע – כגון טיפול כושל – בסכום די מועט וזמן קצר יחסית. האם האנשים האלה מקצועעים באופן משמעותי ומוכשרים יותר? הקרחת שלי, כשאני רואה לאחר תיקון לפני ואחרי בתמונות או במראה האם זה היה שווה?

בקבוצה הזו לפני ואחרי צילום? זה ההבדל בין איך גברים נראים עם קרחת, שיער דליל וצלקות וכשהם מוכנים לאחר טיפול. לרוב "תיאום ציפיות" מגדיל מודעות לאיך שאתה רוצה להראות בדיוק, לכן לתמונות לפני ואחרי יש משמעות רבה.

אני תמיד מציע לאנשים מתאימים עם שיער דליל וקרחת או אחרי השתלות שיער לראות תוצאות תואמות את ציפיותיך במציאות ולשאול אותם על הטיפול לטווח הארוך, ולא ליפול לאופנות אלה והבטחות לא כנות. מעולם לא חשבתי שלפני ואחרי בתמונות של אתר מתחרה יכולות להיעשות באותו היום, אשר מצתלמים עם אןתם בגדים! כלומר, ראיתי באתר שלהם המון דוגמאות תראו בעצמכם!

רובכם, אני בטוח, מספיק חכמים כדי לא ליפול להבטחות כמו "הצמחת שיער" שלהם, אבל יחד עם זאת היכולת של מילוי זקיקים פלומטיים בהדמיה מקצועית "לפני" ו "אחרי" יכולה לבוא בחשבון.

עד 50% הנחה על טיפולי הדמיית שיער ומיקרופיגמנטציה! מלא פרטים בתחתית העמוד ונציגנו יחזרו אליך מיד.

חובה לציין שאכן ניתן לעשות איפור קבוע לקרקפת נקייה וחלקלקה משיער או נטולת זיפים בקודקוד הראש, טיפולי מיקרופיגמנטציה על ראש קירח עם משטח עבודה גדול וחלק ללא זקיקי שיער זה עבודת יד אומנותית ומורכבת מאוד. אפשר לומר ששיטה זו היא השיטה המתקדמת ביותר בעולם.

היום אתה קירח לגמרי באזור הקרקפת ומחר את "כאילו" עם שיער בדיוק באותו אורך של הקרחת שלך אך מלא יותר! מה שאומר שהשתלה שלא הצליחה תשאיר לך סימנים בראש ותהיה במשך כל השנים עם צלקות וחורים שלא כיף לחיות עם ההרגשה. ההצלחה בהדמיית שיער זו הדהייה האיטית שלה, גם זה משהו שיכול להמשך כמה שנים טובות אבל אם לא בא לך להמשיך עם זה פשוט אל תחדש את האיפור על הקרקפת וזה ירד עם הזמן.

גולש/ת, לקוח/ה יקר/ה – באפשרותך לתת המלצה או תגובה על טיפולי מיקרופיגמנטציה לגברים ואף משוב חם על מספרה או מכון קוסמטי באזור מגורך, להמליץ על מעצב שיער או מומחה אשר ביצע עבודה מקצועית עבורך. אנא מכם – זו לא הבמה להכפיש כאן ספרים! המליצו המלצות אמיתיות בלבד. לתשומת ליבך – התגובות באתר יופיעו לאחר יום עסקים אחד. תודה – HairCity

הגב

13 תגובות ב "איפור קרקפת – איפור קבוע בראש"

קבל התראות
avatar
סינון לפי:   חדשים | שינים | הכי פופולאריים
מלי
Guest

שלום, האם ניתן לביצוע גם לנשים

יוסי אטיאס
Guest

רציתי להודות לכם ובפרט לרביבו שהעלים לי את הצלקות בראש אין ספק שהוא מומחה לזה אני ייתן עוד מלא המלצות עליו כי זה באמת מגיע לו. כל הכבוד אילן אוהב אותך גבר.

אדיב גולן
Guest

אחרי שעשיתי טיפול ראשון של נקודות בראש שבוע ביליתי עם הראש המגולח (כך המליצו לי), ואני חייב לציין שלא אהבתי את המראה הזה. השיער היה מאוד דליל למעלה, והקנה מראה מבוגר וגם לא מאוד יפה לטעמי (אין מסגרת ברורה לפנים, המצח לא נגמר, לא נראה טוב). גם הסביבה שלי הגיבה בצורה צוננת (בזמן הטיפול הייתי בין עבודות, ועל כן בזמן התהליך ראו אותי רק משפחה וחברים). לאחר שבוע הגעתי לטיפול הראשון והגדול. אילן בדק את הטסט שעשה, והסתבר שדייק בצבע – פיגמנט הזקיק שהחדיר בשבוע הקודם, התאים בצבעו לצבע הזקיקים האמיתיים שעל הראש שלי. בשלב הזה הוא התחיל בטיפול: לאחר מריחת חומר מאלחש, הוא רקח מחדש את תערובת הפיגמנטים שנתנה את הצבע המדויק עבורי, והתחיל את העבודה עם המחט החשמלית להחדרת הפיגמנט. אני חייב לציין שהטיפול אומנם מורגש, אך בהחלט נסבל. בזמן הטיפול לא הייתי שקט, ראיתי את אילן עובר עם המחט על הקרקפת בצורה עדינה, במרווחים מדוייקים שידמו פיזור טבעי של זקיק אחר זקיק (המחט יכולה להיכנס לעומקים שונים, והוא צריך להיות עדין כדי להכניס אותה רק לשכבה החיצונית שאצלי היא מאוד דקה, כדי לא ליצור קעקוע אלא הדמיית זקיק של שיער), מידי פעם הוא חידש את תערובת הפיגמנטים. היה ברור לי לחלוטין שהגורל שלי תלוי בידי המטפל הזה אילן, הראש שלי הולך להראות ביחס ישר למקצועיות והניסיון שלו. בסוף הטיפול קבענו טיפול נוסף כשבוע לאחר מכן. באופן זה התבצעו מספר טיפולים (במרווחים של שבוע-שבועיים) עד לקבלת האפקט המלא. שכמובן מראה מושלם של גרגירי נקודות זעירות בראש המתאימים בידיוק למילוי שקיקי שיער שלי. פשוט אלוף!

ניל
Guest

היי, במידה ואני רוצה להסיר הדמיית שיער לאחר שעשיתי מה התהליך?

רשת הייר סיטי ישראל
Editor

שלום אדיב! איזה פירוט????
אין לנו מילים – חן חן תגובה הולמת!

שרון כהן
Guest

יש לי התקרחות גברית כבר מגיל 20 כנראה שזה מהגנים של אבי (גם הוא עם קרחת), הייתי רוצה לבצע מילוי מפרצים לפני שאבצע את כל התהליך. האם זה אפשרי? כמו כן רציתי לדעת מחירים. תודה

רשת הייר סיטי ישראל
Editor

שלום שרון ותודה על שאלתך בפורום.
רוב הגברים שמגיעים אלינו מבצעים את כל התהליך מתחילתו ועד סופו (זה הכי מומלץ) וישנם גברים שרוצים לדעת איך זה מתקבל באיזור מסוים ולאחר מכן כאשר יאהבו את התוצאה ימשיכו הלאה. זה מקובל וזה בסדר אך תצטרך לקחת בחשבון שעסקה חלקית לא בהכרח תשתלם לך. כלומר: המחירים על השלמת או מילוי מפרצים יכולים לנוע בין 2.000 ש"ח בערך ל4.000 ש"ח תלוי במשטח ובצפיפות הזקיקים. אך אם תבצע עסקה גלובלית על כל הראש , יתכן שהמחירים יתאימו לך יותר. מקווה שעזרתי 🙂

דן
Guest

האם חייב להיות עם תספורת קצוצה כי לאחר השתלה נישאר לי מעט שיער האם אפשר למלא בן לבן
והאם יש אפשרות לעשות קבוע הכוונה לשנים רבות.

רשת הייר סיטי ישראל
Editor

שלום דן, מומלץ להסתפר קצר \ קצוץ תלוי בדרגת הדלילות שיש לך בקרקפת. הדמיית שיער בשיטת וירטואל הייר נשארת קבועה בקרקפת בן שנה ל3 שנים תלוי בחילוף חומרי הגוף, חשיפה לשמש ועוד.. אם וכאשר תבצע אצלנו טיפול הדמיית שיער תקבל טיפים מיוחדים איך לשמר את הטיפול כך שהתוצאה תישאר לתווך ארוך יותר. וירטואל הייר טיפול מושלם לגברים אשר עברו השתלת שיער המראה הוא אחיד וטבעי. אתה מוזמן להגיע לפגישת התייעצות עם המומחים שלנו לכל סניף שקרוב לביתך וכמובן לפגוש מטופלים שעברו השתלת שיער ותוכל לראותם ולהתרשם. אגב, הטיפול מתאים מאוד גם לטשטוש צלקות מהשתלת שיער אם יש לך. בהצלחה!

אמיר
Guest

לא כל כך הבנתי מה אייל גולן עשה קעקוע או הדמיית זקיקי שיער? ומה ההבדל בניהם?

רשת הייר סיטי ישראל
Editor

שלום אמיר, אם לא הבנת מה ההבדל בין קעקוע להדמיית זקיקי שיער הייתי מציעה לך לקרוא שוב את האמור. בהצלחה!

תמר
Guest

האם אפשר לעשות גם לנשים עם שיער דליל?

רשת הייר סיטי ישראל
Editor

שלום תמר. כמובן שאפשר

סניפים
02-6426626
רח' יפו 70 מרכז העיר
03-6206060
רח' סחרוב 5/אלחנן 10 א.ת חדש
03-6207070
מגדלי עזריאלי
03-7328383
רח' כצנלסון 7
03-7328282
רח' ביאליק 149