הייר סיטי

החלקה יפנית לנשים ולגברים

נשים רבות מכירות את התחושה של שיער סורר אשר הן נאבקות איתו בוקר בוקר כדי לשוות לו צורה נאותה, ושום חומר לשיער לא יכול לו. ובכן ביפן הרחוקה פותחה שיטה מושלמת בשם – החלקה יפנית – אשר תוך מספר שעות הופכת שיער מקורזל או מתולתל לשיער חלק כמשי כמו שלא היה מעולם.

שיער שעבר החלקת שיער יפנית פטור משימוש במייבש שיער – פעולה העלולה לשרוף את השערות. החלקה יפנית טובה גם לנשים אשר מעוניינות לגוון את מראה שיערן ממתולתל לחלק כמשי.

מקור השיטה

החלקה יפנית בדיוק כשמה, היא טכניקה להחלקת שיער שפותחה בעיר אוסקה שביפן על ידי מעצבת שיער. בשל הצלחתה הרבה של הטכניקה, התפרסמה השיטה מעבר לגבולות יפן ובכל רחבי הגלובוס.

השיטה מבוססת של שני מהלכים הפועלים במקביל. האחד החדרת חומר מיוחד אל תוך סיב השערה על מנת לשנות את המבנה המולוקלארי שלה (פותח ומתיר את הקשרים הגופרתיים). הפעולה השנייה אשר באה לפצות את השיער על הפגיעה בו, היא שימוש בחומרים מזינים המעשירים את השיער במינרליים אשר יוצרים לו שכבת מגן שמעניקה לשיער מראה עשיר מלא ומבריק ובונה את הקשרים הגופרתיים מחדש.

מאחר שמטבע הדברים השיער גודל , ונוצר מצב שחלק מהשיער שגודל (מהחלק של השורש )הוא בצורה המקורית של השיער – מקורזל או מתולתל – ניתן לעבור טיפוללחידוש שורש השערה בטווח 10-4 חודשים מהטיפול הראשון.

החלקת שיער יפנית יוקו סיסטם Yuko System

החלקה יפנית מבית יוקו סיסטם Yuko System -מחלקה לפיתוח מוצרי טיפוח לשיער שהוקמה ב1993 בתוך חברת האם היפנית PHI TEN – החלקה נקראת על שמה של מייסדת ומנהלת המחלקה yuko yamashita.

החלקה יפנית יוקו מתאימה לרוב סוגי השיער. אורך שיער בעת ההחלקה צריך להיות ארוך יותר מ 3 סנטימטר , אך מומלץ לפני להתייעץ עם מעצב שיער המתמחה בהחלקה זו. המרכיב הפעיל בהחלקה מכיל חומר הנקרא Ammonium Thioglycolate (10%) חומר כימי המיישר את השיער ובטוח לשימוש.

ההחלקה משנה את מבנה השיער מהייסוד ולכן היא קבועה, עד לצמיחת שיער חדש. במקרה כזה, ניתן לעשות חידוש החלקה יפנית.

החלקה יפנית קוואנטום – Quantum

מיוצרת על ידי חברת זוטוס Zotos, חברה אמריקאית שנוסדה ב- 1929 ונקנתה על ידי ענק מוצרי הטיפוח היפני שישידו Shiseido. מתאימה לכל סוגי השיער, ונחשבת יעילה במיוחד בשל מרכיבים בנוסחה התורמים לבריאות השיער.
למאמר נרחב בנושא החלקה יפנית קוואנטום.

החלקה יפנית רזיסטיב מבית אינדולה

החלקה יפנית Resistive מבית אינדולה – Indola .מתאימה לשיער מקורזל ועקשן, מתולתל מתחילת השורש וכמו כן מתאימה לסוג שיער עבה במיוחד ואף חזק.

 

טכניקות שונות להחלקה יפנית

החלקה יפנית 8 Q נוטרי-סטרייט Nutri Straight

החלקה יפנית המיוצרת על ידי חברת Q8 מתאימה לשיער מתולתל וגלי.

החלקת קליאופטרה

בהייר סיטי פתחו את החלקת קליאופטרה אשר מבוססת על שימוש בצמחים ומינרליים טבעיים אשר אינם המוחדרים לסיב השערה, עוטפים מזינים את השיער הפגום.

כל הסוגים של ההחלקות היפניות שצויינו במאמר זה הינם באישור משרד הבריאות הישראלי.

מי מוסמך לבצע החלקה יפנית

החלקה יפנית היא טיפול מורכב ודורש המון ניסיון בתחום. מיותר לציין שטיפול לא נכון מזמין עוגמת נפש אמיתית, לכן ראוי ונכון לבצע החלקה יפנית באישור משרד הבריאות במקום מוסמך ובעל נסיון. החלקה יפנית שנעשתה על ידי מעצב שיער מוסמך מבטיחה תוצאות מרשימות ואף יכולה להחזיק מעמד הרבה זמן.

מעצבי השיער של הייר סיטי – HairCity הם מהמובילים והותיקים בארץ בתחום החלקות השיער.

לקוחה שלא ביצעה סקר שוק כנדרש לוקחת סיכון גבוה ביותר לקבל החלקה כושלת, העובדה שקיימים בישראל המון מכונים מיישרים שיער, אם המחקר שלך הוא טוב תקבלי גם דרך האינטרנט וגם דרך המלצות יותר פרטים היכן למצוא את הסלונים הטובים ביותר בארץ ובאזור שלך המציעים את השירות יחד עם האישורים שלהם.

אחרי הכל, את בטח לא רוצה לבזבז את הכסף שהרווחת ועבדת עליו קשה על משהו שהוא פחות מכך מתוצאה מעולה. עלות הטיפול יכולה להיות גבוהה מאוד, בעיקר אם השיער שלך ארוך במיוחד או קשה.

בשורה התחתונה, אם השיער שלך הוא פרוע, מקורזל, מתולתל או חסר צורה ו יש הכנסה נמוכה, לא כדאי לך להתחיל עם הטיפול. טרחה בחינם של מעצב שיער נובעת אך ורק מתהליך של התלמדות וסטאג’ על מנת לצבור נסיון. אם את בעלת הכנסה טובה זה בדיוק הדבר בשבילך. בוודאות יהיה עליך לחזור לסיבוב השני!

אילן רביבו מנהל את מרכזי רשת הייר סיטי בישראל בירושלים תל אביב וראשון לציון והוא אחראי על התוצאה האיכותית שקיבלת – החלקה יפנית. לאחר ייעוץ איתו יחליט אם את מתאימה לטיפול. מתן חוות דעת מקצועי ומחקר על כל סוגי השיער, החל משיער טבעי ושיער שעבר תהליכים כימיים.

שיפור מרקם השיער, שיקום וטיפולי החלקות יפניות. חידוש החלקה בשורש מוקדש לשיער הטבעי שלך באהבה ונותן שיפור משמעותי לאחר תקופת הצמיחה המחודשת..

אזהרה בנימה אישית
בתקופה האחרונה צצות מספרות כפטריות אחרי הגשם, שמציעות החלקות יפניות. חשוב להדגיש כי ספרשלא עבר כמה מאות החלקות בחייו לא יידע לבצע החלקה יפנית על שיער מובהר לדוגמא, או החלקה יפנית על שיער צבוע גוונים.

מרכז הייר סיטי (קליאופטרה סנטר לשעבר) הוא המרכז הראשון בישראל לטיפולי החלקה יפנית והלחמות שיער בקרטין. המרכז מעסיק אנשי מקצוע מהדרגה הראשונה בתחום.

מעוניינת לבצע החלקה יפנית לשערך במקום המקצועי ביותר עם האיכות הגבוהה בישראל? כאן תוכלי למצוא את כל האפשרויות לבצע החלקה יפנית ברשת הקליניקות של רשת הייר סיטי.

החלקה יפנית מבצעים רק במרכז מקצועי להחלקות

נשים שמתעניינות על ביצוע החלקה יפנית צריכות להכיר היטב את אותם נפשות הפועלות בתחום ולבחון בחירה שאכן תשרת אותן נאמנה לאורך שנים רבות גם לאחר הטיפול. ראשית, חשוב לזכור כי לא כל החלקה יפנית מתאימהלכל סוג שיער והעובדה שנעשה שימוש באיזושהי תרכובת כימית תביא לתוצאה מצוינת או הרסנית, וכמובן יש להתייחס ברצינות ובכובד ראש.

פרט חשוב נוסף לא פחות הוא לבחון כי מעצב השיער אותו נבחן על ביצוע של החלקה יפנית יעבוד תחת רישיון משרד הבריאות ויהיה בעל ניסיון עשיר ומספק כולל המלצות כדי להבטיח טיפול ותוצאה טובה ביותר בתחום החלקה.

חולמת על שיער חלק? בואי להגשים חלום – מלאי פרטים ונחזור אליך מיד.

מחירי החלקה יפנית

גם לאחר שווידאנו היכן נבצע את ההחלקה במרכז מנוסה ומקצועי, הפועל תחת אישור של משרד הבריאות לביצוע של החלקה יפנית, הפרמטר המשמעותי ולא פחות חשוב שעלינו לוודא זה המחיר שנצטרך להוציא עבור החלקה יפנית (גם לאחר חצי שנה – חידוש שורשים).

המחיר צריך להיקבע בהתאם למקרה הפרטי שלנו ומשתנה מראש לראש כדוגמת אורך ונפח השיער, סוג שיער וכן הלאה. ברוב המקרים, שיטת החלקה יפנית תהיה יקרה יותר משיטות אחרות של החלקת שיער רגילות ולכן יהיה חשוב לבחון היטב אם נוכל לעמוד בהוצאות הכרוכות בהחלקה כשנצטרך לחדש את השורש.

קשה לך להחליט היכן לבצע החלקת שיער יפנית? היעזרי בהייר סיטי

רשת הקליניקות הייר סיטי, המנוהל על ידי אילן רביבו וצוות מקצועני החלקות מנוסים בתחום השיער כ- 20 שנה, אסף עבור כל אלו שחפצים/ות את המידע העשיר ביותר בחלקה יפנית ומפרט על כך באתר. זקוקים לקבל החלטה אודות ביצוע של החלקה יפנית?

החל מהרמה המקצועית וממידע מקיף אודות השיטות השונות של החלקה? תמונות מקצועיות המכילות פרטים רבים, שאלות ותשובות בפורום אשר יסופקו על ידי מנהלי האתר, המלצות וטיפים מלקוחות קודמים שעברו טיפולי החלקות שיער בראשון לציון בירושלים בתל אביב מעניקים בחום השוואות בין מספרות שונותובין מחירים שונים.

:סה"כ צפיות 1,533 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
8 Comments
הכי חדש
הכי ישן פופולארי
Inline Feedbacks
View all comments
דליה
דליה
10 years ago

אני עושה כבר שש שנים החלקה יפנית בהייר סיטי ואני מרוצה מאוד בשנה האחרונה התפתיתי והלכתי עם חברה למקום אחר שלא אזכיר את שמם אפילו שהיה מגיע להם שאצעק את שמם בקולי קולות אנשים לא מיקצועים שרפו לי את כל השיער וברוב חוצפתם הם לא מודים ודוחפים לי לקנות מוצרים שכאילו יעזרו אז בנות לבדוק טוב לאן אתן הולכות להחלקה.

גאיה
גאיה
10 years ago

אני רוצה להזהיר בנות שמחפשות החלקות זולות של 500. 600 ש״ח ככה זה נראה שיער שרוף ושבור ואחר כך מחפשים מי יתקן את זה ולא תמיד אפשר לתקן אני מפרסמת את זה בגלל שיש לי כמה חברות שבגלל בעית תקציב התפתו ואכלו אותה. אני עושה את ההחלקה הזו כבר שמונה שנים בסיטי ירושלים ואני מרוצה עד הגג אז בנות לחשוב פעמיים לפני שעושים החלקה

seoadmin
Admin
9 years ago

אני היגעתי למסקנה שמי שגר בירושלים לא צריך להגיע לשום מקום אחר בנות התקשרו להייר סיטי טל״ 02-6426626 יש שם שתי בנות מדהימות שעושות כבר 10 שנים החלקות יפניות ושיקום שיער ברמה מאוד גבוהה והם גם נעימות מאוד אז בהצלחה גם לדתיות ירושלים מרכז כלל בדוידקה

seoadmin
Admin
8 years ago

כולם מפרסמים ומבטיחים ניסים ונפלאות בהחלקה יפנית אבל בתכלס אין על שושי מירושלים אני עושה החלקות כבר 10 שנים אצל שושי ובאה ממש מרחוק מחיפה ויש לי ליד הבית מלא מספרות שעושים החלקות אבל לעולם לא יעיז לחשוב לעשות במקום אחר. אני רואה את החברות שלי כל השיער שלהם שבור יבש ושרוף. ואצלי השיער מרגיש ונראה נפלא אף פעם לא פירגנתי דרך האתר אבל אני מרגישה חובה לעשות זאת. שושי את מרוויחה את המחמאות ביושר מתה עלייך דש חם לכל החברה שאיתך אתם נפלאים

seoadmin
Admin
8 years ago

אני ואמא שלי עשינו ביחד החלקה יפנית בראשון לציון אצל אילן ודניאל המדהימים!! שווה להגיע-יחס חם, סבלנות ובעיקר מקצועיות-השיער חלק ממש גם אחרי חפיפה!!

trackback

[…] ויפה בדיוק כפי שתמיד רציתם. רק תשימו לב שאם אתם בוחרים לעשות החלקה יפנית שאתם עושים זאת במקום המקצועי […]

seoadmin
Admin
7 years ago

עשיתי החלקה יפנית ויצאתי מרוצה.

רשת הייר סיטי ישראל
תגובה ל  seoadmin

תודה לך שבחרת ברשת הייר סיטי ישראל

סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x