הייר סיטי

תוספות שיער בהלחמת קראטין בלייזר

המראה החיצוני שלנו נקבע בעיקר על ידי המטען הגנטי שקיבלנו בתורשה מהורינו.

אולם כיום, שיטות מתקדמות מאפשרות לכל מי שאינה מרוצה מאיבר כלשהו בגופה לשנות אותו להתאים אותו לאידיאל היופי, כפי שהיא רואה אותו…

גם השיער, שבמשך שנים רבות היה נתון פתיחה קבוע, ניתן כיום לשינוי במגוון דרכים, שאותם נפרט בהמשך המאמר.

ניתן לשנות את השיער באמצעות צבעים או חומרים כימים אחרים, ניתן גם לשנות את מרקם השערה ואת צבעה, אך מה בדבר האורך?

תוספת שיער מקצועית – חייגי עכשיו: 035505501

כאן נכנסות לתמונה תוספות שיער. מסתבר שכיום מי שרוצה להתהדר בשיער ארוך לא תמיד צריכה לחכות ש”הזמן יעשה את שלו” מעצבי השיער המובילים מסוגלים לצרף לשיער הטבעי תוספות שיער שמתחברות לשיער הקיים בצורה מושלמת ומעניקות לכל תסרוקת את תוספת הנפח או האורך לה היא זקוקה על מנת ליצור מראה מושלם.

כיצד מחברים תוספות שיער? מאיין מגיעות השיערות החדשות וכיצד ניתן לשמור על המראה החדש והנוצץ לאורך זמן? כל התשובות בכתבה הבאה.

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים ברשת הייר סיטי ישראל

IMG_2881IMG_2886IMG_2889IMG_2892

מאין מגיעות השערות?

השיער אשר “מצטרף” לשיער הטבעי הוא שיער אדם אמיתי שמגיע מנשים בעלות שיער יפה בכל רחבי העולם. על מנת שתוספות השיער יחמיאו למראה הכללי ולא יראו כנטע זר על הראש, חשוב להקפיד ולבחור בשיער אדם איכותי, כזה שמגיע בדרך כלל מהמזרח הרחוק או ממזרח אירופה.

במדינות אלו ישנה מסורת ארוכה של איסוף שיער טבעי לצרכים שונים, והמטען הגנטי של הבעלים המקוריים של השיער הוא כזה שעושה את השיער למתאים במיוחד לתהליך. כמובן שבשוק ניתן למצוא גם שיער שהגיע ממקורות אחרים, אך במקרים רבים מדובר בשיער דק וקשה מדיי, כזה שגם הבעלים המקוריים שלו שמחו להפטר ממנו.

כיצד מחברים את תוספות השיער לשיער הטבעי?

יש לא מעט שיטות באמצעותן ניתן לחבר את השיער החדש לשיער הטבעי, השיטה המתקדמת ביותר היא הלחמה. קבוצות שיער שעירות מחוברות בזו אחר זו לקבוצות שיער טבעי באמצעות חלבון שנקרא קראטיין. ההלחמה בשיטה זו היא חזקה מאוד ונראית טבעית למדיי. כמובן שניתן לחבר את השיער גם באמצעות קליפסים או סיכות ראש, אולם זה מתאים לתסרוקת חד פעמית (לכלות או בנות משפחתן) ולא מחזיק מעמד לתקופה ארוכה.

תיאור: ביצוע הארכת שיער משדרג את המראה, רק דעו – לא מבצעים הארכת שיער לפני שבודקים מה מציעים ברשת הקלינקות הייר סיטי. הארכת שיער מקצועית משדרגת את החיים ניתן לדבר על הרבה מאוד סיבות שונות אשר בגללן הארכת שיער היא כדאית ומשתלמת אך מעל לכל, חשוב להבין את הנקודה על פיה על ידי ביצוע של הארכת שיער ניתן פשוט להרגיש הרבה יותר טוב.

בעיניי נשים רבות שיער ארוך זהו כוח משמעותי הן כיוון שניתן לעצב אותו בהתאם לרצוננו ובהתאם לצורך שלנו והן בגלל שהוא מעניק לכל בחורה מראה מרשים ואטרקטיבי יותר. ישנם מקרים מועטים ובהם ביצוע של הארכת שיער הוא צורך של ממש ולא עניין של בחירה אך בכל אחד מן המצבים הללו אין כל ספק כי הארכת שיער פשוט מבטיחה הנאה רבה לזמן ארוך.

Hair-soldering-before-and-after תוספות שיער לפני ואחרי

אז איפה הכי כדאי לבצע הארכת שיער?

אחרי שהבנו כי המטרה העיקרית של כל ביצוע של הארכת שיער זהו שיפור משמעותי של המראה החיצוני קל להבין מדוע חשוב לפנות אך ורק למי שמבטיח את רמת המקצועיות הגבוהה ביותר ואת איכות השיער הגבוהה ביותר. במרבית המקרים, לפני שנשכיל לפנות אל בעל מקצוע איכותי, מיומון ומנוסה יותר בעיסוק עם תוספות שיער, כך נוכל להיות סמוכים ובטוחים כי כל הארכת שיער אותה נבחר לבצע תהיה הארכת שיער משתלמת וכדאית ותוביל בהכרח אל התוצאות הרצויות לנו.

הכל על הארכת שיער בהייר סיטי

רבים שכבר ניסו לחפש את הפרטים הדרושים להם בדבר טיפוח השיער רק ברשת הקליניקות המובילה הייר סיטי יודעים לספר על שירות קל ונוח שהוביל אותם לחזור פעם אחר פעם בכל דרישה ובכל צורך בתחום טיפוח השיער רק ומוחים של הייר סיטי. כל אחד ואחת מבעלי המקצוע המופיעים ברשת הקליניקות המובילה הייר סיטי הם בעלי המקצוע שהכי שווה לפנות אליהם.

צפו בגלריית תמונות מילוי שיער לנשים | תוספות שיער טבעיות | יחידות פיאה רשת מיקרו הייר לדלילות שיער

:סה"כ צפיות 1,252 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x