הייר סיטי

פאות לגברים

בעיית ההתקרחות הגברית היא בעיה ידועה ומוכרת וכיום ישנן מספר דרכים לטיפול בבעיה של ההתקרחות הגברית. אחת השיטות היותר ותיקות היא שימוש בפאה.

מכיוון שתהליך ההתקרחות הגברית שונה מתהליך ההתקרחות הנשית, גם פאות לגברים שונות מפאות לנשים ומותאמות לאופן של ההתקרחות. תהליך זה של התקרחות גברית נפוץ בעיקר באזור המפרצים ומרכז הקרקפת, לכן בדרך כלל אין צורך בחבישת פאה שלמה על כל הראש, מה גם שאצל גברים רבים, מראה של קרחת מלא הוא מראה אופנתי ומקובל, יותר מאשר התקרחות חלקית. כמו כן, רוב הגברים לא ירגישו בנוח עם פאה שלמה שעוטפת את ראשם.

פאה לגברים – השלמת שיער

בגלל אופי ההתקרחות ואופיים של הגברים, פאות לגברים הן פאות חלקיות אשר משלימות את השיער הטבעי במקומות בהן קיימת נשירה אינטנסיבית, כמו במרכז הראש ובקדמתו.

כאשר גבר מחליט להשתמש בפאה, השלב הראשון הוא פגישת יעוץ אשר בה נבחן השיער הטבעי הקיים, ובהתאם לכך מתוכננת הפאה הן על פי מבנה הקרחת והן על פי סוג השיער הטבעי, אורכו, צבעו ומבנהו. מכיוון שהפאה לא מוצמדת לכל הראש, הדרך השכיחה ביותר להצמדתה לראש היא על ידי שימוש בדבק מיוחד אשר מצמיד את הפאה לעור הקרקפת ומונע ממנה לזוז. בשיטה זו לא ניתן להסיר את הפאה מהראש, אך אחת לכמה שבועות יש לחזור ולחדש את ההדבקה.

סוגים של פאות לגבר

ישנם מספר סוגים של פאות לגברים המובחנים בעיקר בסוג השיער של הפאה. ישנן פאות לגבר העשויות מסיבים סינטטיים, או שיער טבעי מעובד וישנן פאות העשויות משיער טבעי לחלוטין. ככל ששיער הפאה טבעי יותר כך היא נחשבת לאיכותית יותר, אך גם מחירה גבוה יותר.

:סה"כ צפיות 1,274 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
2 Comments
הכי חדש
הכי ישן פופולארי
Inline Feedbacks
View all comments
אביב
אביב
7 years ago

פיאות לגברים (או “יחידות שיער”): נושא עליו בזבזתי שעות רבות ביותר בפורומים, במיוחד פורום אתרToplaceבארה”ב. ניתן היום לקנות פאות איכותיות ביותר, עם בסיס LACE- שזה רשת דקיקה שקופה שלא ניתן לראות על הקרקפת, אליה שזורות השערות. בביצוע טוב, לא ניתן להבחין שלא מדובר בשיער טבעי לחלוטין שצומח מהקרקפת. הייתה תקופה ארוכה שחשבתי ללכת על הפתרון הזה, אך לבסוף זנחתי אותו. היו מספר סיבות: קודם כל מדובר במוצר יקר, בחישוב שלי משהו בסביבות 500 ₪ לחודש (ואני מדבר על מחירי הזמנה מחו”ל, לא בקניה בישראל שזה יקר יותר). דבר שני, ההתעסקות עם זה היא גיהינום, יש אנשים מיוחדים שמסוגלים ללכת עם הדבר הזה מודבק על הראש במשך שבועיים-חודש, אני לא יכול לדמיין את עצמי עושה דבר כזה, אני מנהל אורך חיים ספורטיבי, מזיע המון, ולכן חייב תחלופה גבוהה יותר. כל הסרה של היחידה מהראש, שטיפתה, והדבקתה מחדש, זו פרוצדורה שיכולה לקחת שעה-שעתיים בקלות, ואם אתם עושים את זה פעמיים בשבוע, זה לא נעים. בנוסף לכך, תמיד יש את החשש הפסיכולוגי שהפאה תזוז או תעוף מעל הראש (אולי כתוצאה מכך שהזעתם יותר מדי), ושאנשים יגלו אתכם. החשש הזה גורם אצל חלק מחובשי הפאות להתנהלות פאראנואידית, לא בשבילי. דבר אחרון, כמעט כל מי שדיברתי אתו בפורומים, שחובש פאה במשך כמה שנים כבר, אמר לי שזה רק עניין של זמן עד שמתפתחות דלקות באזור הקרקפת כתוצאה מהשהות הממושכת עם הדבק והפאה על הראש, ולעיתים מגיעים למצב שבו פשוט לא ניתן לחבוש את הפאה למשך שבוע כדי לתת לאזור הקרקפת להחלים. הדבר הזה הטריד אותי יותר מכל, מה בדיוק אני אמור לעשות אם איני יכול לחבוש את הפאה למשך שבוע ? להישאר בבית ? ללכת עם כובע לעבודה ? ומה אם הכובע ירד בטעות, כולם יראו קרחת. דבר אחרון, איך בדיוק אפשר להתנהג בטבעיות כשאתם עם אישה בקטע אינטימי וחובשים פאה לראשכם ? הרבה נשים אוהבות להעביר את ידיהן בתוך השיער, ואפילו למשוך, והן עלולות… Read more »

רשת הייר סיטי ישראל
תגובה ל  אביב

שלום אביב, תודה ששיתפת את דעתך לגבי “פיאות לגברים” כל מה שתיארת כאן הינו אינדיבידואלי. ישנם המון גברים שלא מוכנים לחשוף את ראשם ללא שיער ולכן לאותם גברים פיאה היא שיטה טובה והם מסתדרים איתה יפה מאוד. הפיאה לגבר הינה שיטה ישנה למעלה מ10 שנים. מאז התקדמנו מאוד וישנם שיטות אחרות למילוי שיער ולקרחים מילוי קרקפת בהדמיית זקיקי שיער. אתה מוזמן להגיע לאחד מסניפנו ולראות תוצאות של גברים לפני ואחרי. ניתן לקבוע פגישת יעוץ בטל’ 03-5505501 בהצלחה!

סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x