הייר סיטי

הדמית זקיקי שיער לגברים

הדמיית שיער לגברים
הדמית שיער לגברים

הכול על שיטת הדמית שיער הבטוחה והבלעדית של המרכז להדמית שיער: הייר סיטי – הדמייה, הארכה או מילוי זקיקי שיער לגברים וכן השוואות עם השיטות האחרות בשוק הישראלי של איפור קבוע בקרקפת (נקודות בקרקפת) לצורך שיער מלא.

בין אם הנכם חפצים לבצע הדמית שיער – מיקרופיגמנטציה, איפור קרקפות קבוע, קעקועי שיער ובין אם ברצונכם ללמוד קורס הדמית שיער ולהתמקצע ע”י הטובים ביותר בתחום – הגעתם למקום הנכון.

מיקרופיגמנטציה ב – HairCity ללא מגבלות! החברה המובילה בישראל מבטיחה לך שקט נפשי גם במקרה שעבדו עליך “מומחים” במרכז, בצפון או בדרום וביצעו על ראשך נסיון מר עם סימנים וכתמים כחולים/ירוקים.

צוות מוכשר ומנוסה עם יכולות עבודה משופרת כולל הדרכה, יציבות ואמינות שלא תמצא באף חברה מתחרה, אשר יעניק לך טיפול מסור ומקצועי ע”י מפתחי שיער וירטואלי – מדריכים ומטפלים בישראל

הפיגמנט שאנו משתמשים בו להדמית שיער, מילוי והשתלת זקיקים לצורך מראה של שיער טבעי מלא צפוף וקצוץ הוא טבעי לחלוטין ללא שום עיבוד כימיקלי והינו אורגני מצמחים ומינרליים טבעיים.

בשיטה של מומחי הייר סיטי ישראל, לפני טיפולי הדמיה או החדרת הפיגמנט (מיקרו פיגמנטציה) לוקחיםפיגמנטים (גוונים) המותאמים בדיוק לשיער המקורי של הלקוח, מבצעים בדיקת התאמה המתחברת לאותם זקיקי שיער טבעיים של הלקוח על ידי החדרת נוזללעור הקרקפת בחיבור אלקטרוני מיוחד.

טיפול בצלקות בראש אחרי השתלת שיער

הפיגמנט האורגני מועשר בתמציות צמחים אשר נבחרים בהקפדה בעת הקניה. החיבור המתקבל מטשטש את פדחת הגבר (קרחת) השיער והינו עדין מאוד בימיו הראשונים, כך שיש צורך לשמור על רכות הקרקפת ולהשמע להוראות המטפל!

 

אזהרה! הטיפול לגברים שנקרא הדמית שיער מסוכן מאוד! גברים שאיכפת להם מעצמם צריכים להיזהר לא ליפול לידיים הלא נכונות כאשר היום כל מעצב שיער מתיימר ו”מוכר” לגברים כי הינו מומחה.

גבר, אל תיתן לחובבנים שרק עכשיו התחילו לעסוק בתחום הדמית שיער להתנסות לך על הראש!

אתה בטח לא רוצה להיות שפן הניסיונות שלהם.. זכור! גם אם מראים לך תמונות באתר לפני ואחרי טיפולי הדמית שיער לגברים, יש כאלה שהמומחיות שלהם זה להציג מניפולציות לא אמיתיות עם גלריית שווא, פורום וסרטונים שהמראה עצמו מרשים מאוד אך התוצאה רחוקה מאוד מהמציאות – לתשומת ליבך, השימוש בטופיק (אבקת שיער גרוסה) הוא לצורך מילוי הגלריה שלהם!

הדמית שיער לגברים וכן איפור קבוע בקרקפת הינם טיפולים שאינם נראים מלאכותיים, עמידים בכל מצב: בקור, בחום ובלחות, כמובן אם הטיפול נעשה אצל מומחה ובעל מקצוע ולא סתם אצל איש שירות קוסמטי נחמד.

חשוב מאוד להדגיש כי שיטה זו (הדמית שיער) נועדה לגברים עם חוסר שיער בקרקפת או לאלו דלילי השיער אשר מתהלכים עם ראש מגולח שמגיע הזמן לאחר שלושה/שישה ימים ושוב הם מקצצים (תלוי בקצב צמיחת השיער של הלקוח) אנו מחדירים את הפיגמנט בקלות ובפשטות מבלי לפגוע אפילו בשערה אחת של הלקוח.

ניווט השתלת הפיגמנט קרוב לשורשי השיער ומחכה בדיוק את המבנה הקצוץ של השערה כך שהמטופל נהנה ממילוי שיער חדש לגמרי.

הגברים שלנו מרוויחים פער כספי עצום ואין צורך לשלם עוד פעם על תוספת השיער בכל שבועיים או שלושה להבדיל מפעולת הדבקת תוספות שיער (יחידת שיער).

חשוב לציין שאת תהליך הדמית שיער אפשר לבצע פעם בכמה שנים, היות והעור הטבעי מתקלף ותאי האפידרמיס מתחלפים מהר יחסית וחומרי ההדמיה דוהים עם הזמן (המראה הללי נשאר לאורך שנים אבל דוהה לאט ונעלם.. לכן, צריך טיפול תחזוק בין חצי שנה לשנה וחצי.)

שיטת השתלות הפיגמנט שלנו שהיא הבלעדית והמיוחדת ביותר בישראל ואף נותנת יתרונות עצומים ביחס לכל השיטות האחרות והנפוצות.

 

תעודת אחריות להדמית זקיקי שיער ל 3,6,9 חודשים ניתן לרכוש בנפרד!

יתרונות הפיגמנט שלנו ביחס לשיטות האחרות בישראל

  • בהזרקה אחת של פיגמנט אורגני שהוא עצמו עדין יותר ומרוכז ואינו מדולל וכן עשוי מצמחים ומנרליים טבעיים ביחס לחומרי פיגמנטים המוצעים בארץ, אין אנו מוסיפים חומרי דילול כמו בשאר המקומות. הוספה ודילול של חומרי פיגמנטציה פוגעת בצורה משמעותית בתוצאה המקורית של הדמית שיער. הדמייה ואיפור בקרקפת גברים באופן שאינו מדולל משתווה לחוזק פיגמנט השיער אחד לאחד כך שאינו מורגש כלל למראית העין או מגע יד.
  • הטעם שהגבר יהנה מחיסכון של עוגמת נפש ועשרות טיפולים ותיקונים מיותרים, זו אומנות לשמה וכן שירות הוגן. לקראת תום סדרת הטיפולים הדבר יצור תחושה שהדמית השיער היא כחלק משיער הטבעי של הלקוח, ממש חלק מהשיער הטבעי עד שהגבר ישכח בעצמו שהוא עם הדמיית שיער. מהיתרון הבלעדי הזה ניתן %9

 

 בהצלחה!

:סה"כ צפיות 1,853 ,  1 

3 2 הצבעה
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
24 Comments
הכי חדש
הכי ישן פופולארי
Inline Feedbacks
View all comments
חששני
חששני
6 years ago

אני מאוד חושש לעשות את הצעד הזה וללכת על הדמיית שיער, למרות שנמאס לי כבר מההשתעבדות לטופיק ולדומיו (זמן ארוך בטירוף לסידור החומר על השיער, הבדיקות התכופות מול המראה ששום דבר לא זז, הפחד שמישהו ייגע לי בשיער ויגלה שכף ידו הפכה מרוחה באבקה שחרחרה, או מהגשם או מסתם רוח חזקה!!!!!) .
הסיבה המרכזית לחשש שלי היא התוצאה הסופית. אולי זה הפרפקציוניזם שלי או סתם פסימיות, אך חלק גדול מתמונות ה”אחרי”, כמו שניתן לראות גם בגלריית התמונות באתר זה ובאתרים אחרים, נראות מלאכותיות וממש לא טבעיות בעליל (לעיתים אף מגוחכות… רק חלק קטן מהתמונות נראה סביר, אך לא ניתן לבחון זאת ברצינות בשל סוג התאורה, זווית הצילום וכדומה). בנוסף, אני מעריך שהתמונות מצולמות מיד לאחר הטיפול האחרון ולכן לא ניתן לעקוב אחר תוצאות הטיפול לאורך מספר חודשים, עד למועד חידוש ההדמיה ואפילו סתם לאחר החפיפה הראשונה…

אשמח להתייחסות הצוות.

תודה.

אורן
אורן
6 years ago

שלום לכם,
לדרגת התקרחות norwood 5-6 – מה יהיה פחות או יותר המחיר של הדמיית שיער ?

רשת הייר סיטי ישראל
תגובה ל  אורן

שלום אורן
דרגת התקרחות – 5 – מחירים: מ 6,000 ₪ עד 9,000 ₪
דרגת התקרחות – 6 – מחירים: מ 8,000 ₪ עד 10,000 ₪

דולב
דולב
6 years ago

הגעתי למור מתמונות והמלצות שראיתי כאן באתר והאמת שהייתי סקפטי בנוגע לכל העניין הזה של ההדמייה אבל לא הייתה ברירה כי השיער כבר ניהיה דליל עם מפרצים וזה אני חושב הפתרון הכי טוב שיש היום, אז אחרי הרבה הרבה מחשבות והתלבטויות החלטתי להגיע לפגישת יעוץ אצל מור ולבדוק את הנושא איך שהגעתי מור קיבלה אותי עם חיוך גדול והסבירה לי על השיטה חייב לציין שהגעתי אליה עם טופיק למי שמכיר(שבבי שיער) שכמה כייף היה להיפתר מזה סופסוף, אחרי שסיפרה אותי עשתה לי טיפול ראשון עד שסיימנו אחרי ארבע טיפולים שזה לקח חודש פלוס מינוס כבר אחרי הטיפול הראשון רואים תוצאות, עבודה מקצועית כייף להיות עם שיער מלא רק מי שמקריח יבין את ההרגשה אף אחד לא שם לב בכלל שעשיתי הדמייה והמחמאות מפה ועד תאילנד, מי שמתלבט כמוני אז אני אומר לו שלא יחשוב פעמיים וידבר עם מור התותחית

רשת הייר סיטי ישראל
תגובה ל  דולב

תודה רבה דולב

קובי
קובי
6 years ago

רק המלצות טובות יש לי על המרכז להדמיית שיער של רביבו מטפלים מספר 1 בארץ. תודה רבה

דולב
דולב
6 years ago

לפחות לפי בדיקת אתרי האינטרנט של כל העסקים בישראל, היה לי ברור מיד שלהייר-סיטי התדמית המקצועית ביותר. אני עוקב אחרי האתר הזה שנים והיו להם בעבר כמות קטנה מאוד של תמונות של לקוחות (לפני/אחרי) וזה הלך והתעצם והתוצאות נראות טובות באמת. לא רק לפי תגובות של לקוחות מאוד מרוצים החלטתי לעשות הדמיית שיער אצל מור(כמובן לקחתי את התגובות בערבון מוגבל, מכיוון שזה מפורסם באתר העסק) אלא משום שפגשתי כמה וכמה גברים שעשו אצלה והתוצאה פשוט טבעית לחלוטין גם אחרי שנה. אז גם אני עשיתי וכן, אני מרוצה מאוד ולכן אני ממליץ. תודה רבה

רשת הייר סיטי ישראל
תגובה ל  דולב

שלום דולב ותודה על ההמלצה שלך, ישר כח!

אורי - שם בדוי
אורי - שם בדוי
7 years ago

תמונות יפות באמת! תמונות מרשימות מאוד ורואים תוצאות ברורות. איפה שלא חיפשתי וחיפשתי המון נתקלתי רק בתמונות השייכות לכם הייר סיטי! אתם עושים פרסום ממש טוב ואני ממש נהנה לצפות בגלריה בכל פעם מחדש. התמונות שאתם מעלים לרשת בעיקר לפני ואחרי פשוט עושות פלא לאנשים ומצעירים אותם בכמה שנים מחייהם. אני בחור מוכר מאוד בעולם הטלוויזיה עם קרחת והייתי רוצה מאוד לעשות הדמיית שיער בתל אביב \ראשון לציון אבל חשוב לי שלא תפרסמו את התמונות שלי ברשת. האם זה אפשרי?

רשת הייר סיטי ישראל

שלום אורי! ראשית תודה על הפרגון.
נשמח להעניק לך טיפול מסור כמו לשאר לקוחותינו שחלקם מאוד מפורסמים כמוך.
לגבי התמונות – אין לנו בעיה עם זה שאינך רוצה להיחשף כמו אותם לקוחות שמבקשים לא להשתמש בתמונות שלהם כלל ומכבדים כל החלטה של לקוח. זו זכותו המלאה לדרוש שלא לפרסם את תמונותיו או את שמו הפרטי.

Dodi
Dodi
6 years ago

אם יש שגיאה בהדמיית השיער נגיד במקום נקודת זקיק נוצר קו קטן 1 מ”מ במקרה מטעות ההדמייה ניתן למחוק יש חומר מחיקה ?

אורי
אורי
10 years ago

שלום רציתי לשאול האם אתם עושים גם הדמיית שיער תלת מימד?

רשת הייר סיטי ישראל
תגובה ל  אורי

שלום אורי, ותודה שפנית אלינו. כמובן! רוב העבודות שלנו הקשורות להדמיית שיער מבוצעות על אפקט תלת מימד

שי מכאל
שי מכאל
7 years ago

בעשור האחרון חיפשתי בנרות פתרון משביע רצון לבעיית ההתקרחות שלי (קרחת). ביליתי בכל פורום אפשרי בארץ ובמיוחד בעולם במשך מאות אם לא אלפי שעות. אני מדבר על פורומים בנושאים מגוונים: החל מפורום פתרונות תרופתיים (כדוגמת פיינסטריד/מינוקסידיל ותרופות חדשניות יותר), פורום קונסילרים (טופיק, דרמ-מאטצ’ וכו’) פורום פאות (במיוחד בסיס LACEעם שיער אירופאי לקבלת המראה הטבעי ביותר), פורום השתלות שיער (FUE וכו’) ופתרונות עתידיים (כגוןHM ודומיו). אם להיות לא צנוע לרגע, אם הייתה תחרות בינלאומית על ידע בפתרונות התקרחות, הייתי מייצג את ישראל בכבוד רב, ואולי גם מביא איזו מדליה!
התסכול הרב שלי ב- 10 השנים האחרונות של חיפושים, נבע מכך שלמרות שכביכול ישנם הרבה פתרונות בשוק, לא מצאתי עבורי שום פתרון המניח את הדעת חוץ מהטיפול הזה הדמיית שיער! אבל הדמיה מקצועית, לא סתם אצל איזו קוסמטיקאית או ספר שהוכשר לאחרונה.
אני יכול לומר בפה מלא ולא להאריך ע”י המלצות שאחד המטפלים הטובים ביותר עם תיק עבודות יוצא דופן שנתקלתי בהם (והייתי בכל המכונים בישראל) זה של צוות הייר סיטי אולי זה יישמע או ייראה קצת תמוהה בענייכם שאני כותב באתר שלהם אך גם לפרגן אני יודע ותאמינו לי מגיע להם כי לא ציפיתי לתוצה מושלמת כזאת

רשת הייר סיטי ישראל
תגובה ל  שי מכאל

שלום שי, ראשית אנו מודים לך על המשוב החם. תמיד כייף לנו לקבל פידבקים.
אכן, הפתרון היחידי כיום המניח את הדעת ואף המוצלח ביותר לבעיות מהסוג שלך זהו הדמיית זקיקי שיער. אנו שמחים שטופלת ברשת הייר סיטי ואוהבים את שיתופך

בני
בני
7 years ago

אני בוודאות יודע שרום רביבו עשה לזמר אייל גולן הדמיית שיער אבל השאלה למה אתם לא מפרסמים תמונה שלו לפני ואחרי?

יוחנן
יוחנן
9 years ago

אין מילים! הכל היה פיקס ואני מרוצה מאוד מרמת הדיוק. כמעט התבלבלתי במקומות
גם השירות היה מקצועי ואדיב , ממליץ בחום!

רשת הייר סיטי ישראל
תגובה ל  יוחנן

יוחנן, תודה רבה על התגובה ותודה לך שבחרת ברשת הייר סיטי ישראל

סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
24
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x