הייר סיטי

תוספות שיער באמצעות הדבקה

תוספת שיער ולו לערב אחד יכולה לחולל פלאים במראה שלך ולא פחות חשוב, בתחושה שלך. שיטות של הארכת שיער קיימות שנים רבות, אך בשנים האחרונות הפכו תוספות שיער לאחד הטיפולים המבוקשים ביותר בשוק עיצוב השיער.

מומחי מרכז לשיער HairCity מסבירים שישנן מספר שיטות לטיפול של תוספות לשיער בהן הלחמה באמצעות קרטין, שהיא המומלצת ביותר, תוספות שיער באמצעות חרוזים, באמצעות קליפסים ובאמצעות הדבקה.

הארכת שיער על ידי הדבקה: הדבקת השיער נעשית על ידי חומרי הדבקה שונים, בהם פס סיליקון, דבק אשר מבוסס לטקס וחומרי הדבקה נוספים.

חשוב מאד להדגיש שהדבקת שיער איננה דומה או מקבילה להלחמת שיער טבעי באמצעות קראטין ויש לשים לב שמעצב השיער לא מנסה לטשטש את שיטת ההדבקה בטענה שהיא דומה, זהה, או מזכירה את טכניקת הקארטין.

הוספת שיער בטכניקה של הדבקה היא מעט בעייתית ולמעשה היא השיטה הכי פחות מומלצת לבצע הארכת שיער.

יחד עם זאת, מי שמעוניינת לבצע תוספת שיער לערב אחד, עשויה לבחור בשיטה זו וצריך לקחת בחשבון גם את אלמנט המחיר, שעבור ערב אחד בלבד עשוי להיות הזול מבין השיטות. אם בוחרים בטכניקה של הדבקת שיער על ידי פס סיליקון, תהליך הטיפול הוא פשוט יחסית ומהיר. בטכניקה זו השערות מסודרות לאורך פס הסיליקון אותו מצמידים לקרקפת, לאחר שחשפנו אותה. בשאר השיטות מדביקים את תוספת השיער לשער הקיים.

תוספות לשיער בהדבקה – מגבלות

למרות שחומרי ההדבקה הינם חומרים חזקים, על פי רוב הם נוטים להחלש בשטיפה ובחפיפה, לכן כאמור, זוהי שיטה שעדיף להשתמש בה במקרה של ערב אחד, כמו למשל עבור תסרוקת כלה, תסרוקת ערב לאירוע וכד’.

לשימוש בהדבקה יש חסרונות רבים ומגבלות רבות, אסור להיכנס עם השיער לים או לבריכה ואין לשטוף אותו בשום חומר כימיקלי שעלול להמיס ולהחליש אותו. גם אם חופפים בשמפו ללא כימיקלים יש לעשות זאת בזהירות ובעדינות וכך הוא הדין גם לגבי סרוק. בנוסף, אם בכל זאת תבחרי להשתמש בטכניקה של תוספת שיער בהדבקה לאורך זמן, עליך לקחת בחשבון שיהיה עלייך להגיע למספרה לשם תחזוק וסידור בתדירות של אחת לשבוע. המלצת מומחי השיער של Hair-City: להמנע מטכניקה זו.

:סה"כ צפיות 1,048 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x