הייר סיטי

החלקה יפנית מחירים

איך קובעים מעצבי השיער מחירים עבור החלקה יפנית?

נשים המתעניינות בטיפולי החלקה יפנית צריכות לקחת בחשבון את עליות הטיפול משום שמחיר אכן קובע, לא רק את עלות הטיפול הראשוני אלא גם לאחר הטיפול יצטרכו לרכוש מוצרים לטיפוח וכן חידוש החלקה יפנית בשורשים אחת לחצי שנה לפחות.

היום גם גברים חפצים לבצע החלקה יפנית וכאשר ברצוננו לבצע החלקות ושיער לצמיתות ולטווח ארוך, עומדות בפני הלקוחות כמה אפשרויות כדי להכריע היכן לבצע את ההחלקה ובאיזה מחיר.

בהחלקה יפנית מחירים בדרך כלל שווים אצל מעצבי השיער ויכולים לנוע בסטיה קלה של 10% עד 20% בפרמטרים שונים.

כאשר נברר על תהליך החלקה יפנית מחירים משתנים משיער לשיער ולמשל אורך קצר ודלילות לא יעלו על מחיר של 1000 ש”ח.  כמו כן, אם מדובר על החלקה יפנית מחירים לשיער ארוך ומלא יכולים להגיע גם למחירים של 4000 ש”ח.

מה שחשוב לדעת זה להבחין בין שני גורמים הקובעים את המחיר – כמות ואורך!

יש לקחת בחשבון כי לא תם התשלום לאחר החלקה יפנית לצמיתות משום שביצוע ההחלקה יהיה כרוך בחידוש שורשים לאחר תקופה ועם זאת, הוצאות נוספות של מוצרי טיפוח כגון שמפו ומסיכה מתאימה.

האם עבור החלקה יפנית מחירים סבירים?

ישנם מכונים היום המפרסמים במקומונים החלקה יפנית מחירים של 650 ש”ח לכל ראש! האם זה סביר? האם זה כדאי?

כל אישה או גבר שחפצים בהחלקה היו רוצים להחליק את השיער במחירי עלות ואם אנו מחשבים את כמות החומר ואת משך זמן ההחלקה נראה שלא נשאר רווח.

אז איך בכל זאת עומדים בזה?

ברמה העקרונית זהו תרגיל שיווקי, לקוחה מעיינת במקומון ורואה פירסום של החלקה יפנית במחיר מצחיק, מתקשרת ואף קובעת תור אך לאחר מכן כאשר מגיעה למספרה נתקלת היא בדרישה לתשלום גבוה פי שתיים במקרה הטוב. “השיער שלך ארוך למדי ויש לו נפח” ובכך המחיר המפורסם מתבטל.

בביצוע סטנדרטי של החלקה יפנית מגיעים המחירים בקלות לאלפיים+. המסקנה הברורה על החלקה יפנית מחירים יקרים לעומת החלקות שיער אחרות. החלקות שיער רגילות לא יתנו את האפקט שמעניקה החלקה יפנית ואם נבחר לבצוע החלקה יפנית מתאימה לסוג השיער שלנו (יוקו, קוואנטום או רזיסטיב).

ייתכן כי נעשה את הבחירה הנכונה. המחיר ייקבע בהתאם לסוג ההחלקה, אם בכל זאת נחליט על החלקה רגילה ולא יפנית ייתכן כי השיער לא יקבל את הברק הנחוץ לו ולא יעניק לנו את התוצאה הרצויה – שיער חלק גמיש ובריא.

בכל מקרה, הספר המבצע יצטרך להרשים אתכם בעבודות קודמות וגלריות תמונות לפני ואחרי החלקה יפנית וכמו כן המלצות לא יזיקו מלקוחות מרוצות באותו מקום. בהצלחה!

:סה"כ צפיות 401 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
1 Comment
הכי חדש
הכי ישן פופולארי
Inline Feedbacks
View all comments
אמבט
אמבט
6 years ago

השיער שלי הוא אפרו (אתיופי) והוא קצר מאוד אך, הוא קצת מתנפח. אז זה יגיע ל4 אלף?
אני ממש מי ניינת לעשות החלקה יפנית כי זה ההחלקה הבטוחה . האם יש מחיר או שאצטרך להגיע לסניף?

סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x