הייר סיטי

טשטוש קרחות הייר

טיפולי הדמיית שיער

הדמיית שיער קרקפת הינה הליך קוסמטי הממלא את השיער במראה שופע. מתאים לשיער דליל או מקריח, באמצעות וירטואל הייר  – שיער וירטואלי ניתן לחקות את המראה של זקיקי השיער. הטיפול מכונה לעיתים תחת השמו “דמוי זקיקי שיער”, “הדמיית זיפי שיער”, “שיער קוסמטי שכפול דרך העור”, טכניקות מיוחדות ומחטים שונים. טיפולי וירטואל הייר מיקרו פגמנטציה לגברים יוצר מראה של צפיפות שיער טבעי בעל גוון זהה לשיער הטבעי.

מי יכול ליהנות מטיפול כזה?

גברים המעדיפים את ראשם מגולח היטב יכולים להשתמש בטיפול ולמלא תיקוני קרחת או הסוואת צלקות כתחליף לשיער הנסוג. טיפול מילוי שיער וירטואלי הייר יתמזג עם זקיקי השיער שמסביב ויוצר את המראה של ראש מלא שיער. הדמיית השיער הקרקפ  אינו שיער בפועל לכן אין מה לצפות לבלורית, טיפול וירטואל מיקרו הייר פיגמנט אינו מחייב את המטופל ללכת עם ראש מגולח אך על מנת לקבל ראש קצוץ ואחיד למראית עין שיער צפוף.

וירטואל הייר נערך בסדרת טיפולים תלוי במשטח הקרחות, בין שבוע לשבוע מפגש של טיפול אחד במשך שעה. וירטואל הייר קרקפ מתחיל מ- 1,500 ₪ ככל שהקרחות גדולות יותר כך גם המחיר יקר יותר. הטיפול מתאים גם לנשים עם שיער דליל אשר עור הקרקפת שלהן בולט מתוך השיער.

מה המחיר של הדמיית שיער בהייר סיטי ?

מחירים של הדמיית זקיקי שיער לגברים לצורך טשטוש קרחות או הסרת צלקות לגבר גם לאחר ניתוחים של השתלת שיער ניתן לקבל אחרי התרשמות ע”י יעוץ מקצועי אצל מומחי סקאר סיטי במרכז הישראלי להדמיית שיער® בתל אביב, בגבעתיים, בראשון לציון ובירושלים חייגו 0537553665
תמונות לפני ואחרי הדמיית שיער
קרחת לפני ואחרי מיקרופיגמנטציה
התקרחות גברית לפני ואחרי הדמיית שיער

:סה"כ צפיות 431 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x