הייר סיטי

שיער דליל

לא מעט גברים ונשים נאלצים להתמודד עם שיער דליל, מצב שיכול להגיע עד לכדי קרחת שלמה אך לעיתים קרובות הוא לא כאן ולא כאן, כלומר לא קרחת חלקה ומבריקה וגם לא מצב בו יש שיער פורה ושופע. מצב של שיער דליל הוא כשיש חלקים מסוימים בראש שיש בהם שיער בעוד שבחלקים אחרים אין.

בסיטואציה כזו מה שניתן לעשות זה לעבור תהליך של הדמיית שיער, תיקון לשיער דליל. הכוונה היא ליצור תחושה ומראה שמדובר בשיער צפוף ומלא, כך גם מתמודדים עם המראה של שיער דליל או קרחת וגם אפשר ליהנות מתחושה חלקית או מלאה של שיער אמיתי. פתרון זה מתאים לא רק לבעלי שיער דליל או לגברים ונשים עם קרחת אלא גם למי שיש לו שיער קצר ורוצה ליהנות מתחושה של שיער צפוף ומלא.

הדמיית שיער הוא טיפול שלוקח בין חצי שעה לשעה, לא דורש פעולה כירורגית חודרנית, ואפשר לראות את התוצאות כבר בסיום הטיפול. מדובר בטיפול איכותי מאוד אשר נפוץ כיום בכל רחבי העולם. הוא מאפשר למטופל ליהנות מתחושה של שיער מלא ויפה, כאילו הוא היה שם תמיד.

כיצד מתבצע טיפול בשיער דליל?

נאמר כבר בהתחלה, לא מדובר בתהליך של השתלת שיער או כל דבר דומה לזה, וגם לא מדובר בתהליך בו אנחנו מדביקים פאה. תהליך הדמיית שיער הינו טיפול שמתבצע באמצעות מחט קטנה אשר מזריקה מיקרו פיגמנט אל תוך העור, אותו מיקרו נראה כמו זקיק שיער והוא משתלב בצורה אופטימלית עם השיער הקיים. כך יוצרים זקיקים שונים על גבי העור, עד שהמקומות הריקים מתמלאים ואותה דלילות שיער שהיתה קודם לכן נעלמת. יש לציין שהכנסת המחט איננה כואבת אך אם מעוניינים ניתן להשתמש בחומרי אלחוש על מנת להימנע מכאב בכל צורה שהיא.

התהליך, כאמור, לוקח בין חצי שעה לשעה, בסופו אנחנו נהנים מקרקפת עם זקיקי שיער בריאים. אותם זקיקים גם מאפשרים זרימת דם טובה יותר בעתיד באזור הטיפול, מה שמחזק את השורשים של השיער הקיים, כך שעם הזמן אותם זקיקי שיער שהיו בקרקפת לפני הטיפול אך לא היו פעילים, יחזרו להיות פעילים עם הזמן.

כמו שציינו יש לא מעט שיטות לטיפול בדלילות שיער, אך שיטה זו של מיקרו פיגמנטציה, נחשבת לשיטה הטובה והאיכותית ביותר, היא גם יעילה, גם איננה מסוכנת, וכמו שציינו היא לא מכאיבה. השיטה מתאימה למגוון רחב של מטופלים, החל מנשים וגברים שמתמודדים עם דלילות שיער מטעמים של גיל או גנטיקה, וכן גברים שעברו טיפולים שונים או כאלה שעברו בעבר השתלות שיער שלא צלחו. הטיפול יכול להתבצע גם בקרקפת במקרה של דלילות שיער שם, וכן גם בזקן במקרה והוא איננו גדל לשביעות רצונם.

:סה"כ צפיות 235 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x