הייר סיטי

תוספות שיער בירושלים

בעבר הלא רחוק היו טיפולים של תוספות שיער נחשבים לטיפולים מורכבים, מזיקים ובעיקר יקרים ובכך נמנעו לקוחות רבים לעשות בהם שימוש. בשנים האחרונות חלה בשוק תוספות השיער מהפכה גדולה, שגם הוזילה משמעותית את עלויות הטיפולים וגם הכניסה שיטות עבודה מתקדמות אשר שומרות על סיב השערה ומאפשרות טיפולים חוזרים ונשנים של תוספות שער מבלי חשש לפגיעה בשיער הראש.

יחד עם זאת, אותה מהפכה הביאה גם למגוון עצום של טיפולים וטכניקות עד שכמעט כל מעצב שער טוען כי ברשותו הטכניקה הטובה ביותר. מצב זה הוביל לבלבול גדול וחששות אמיתיים של כל מי שמעוניין בטיפול של הארכת שיער. מומחי השיער של עיר השיער לקחו על עצמם משימה לבחון לעומק ובאופן מקצועי, את השיטות הקיימות בשוק תוספות השיער, במטרה למצוא את השיטה הנכונה ביותר והטובה ביותר עבור לקוחותיהם.

מה חשוב בתוספות שיער?

תוספות שיער, כשמן כן הן, תוספת של שער חיצוני לשיער הראש המקורי. בעבר, היה נהוג לעשות שימוש בפאה מלאכותית אשר ייצגה את כל מה שרע לתוספת שיער. המראה המלאכותי היה בולט, המגע היה לא נעים- הן לחובשת הפאה והן למי שנגע בשיער – מגבלות השימוש היו רבות ביותר והתחושה הכללית היתה של מבוכה וחוסר נעימות.

הלחמות למילוי והארכות לשיער ע”י מילוי תוספות שיער טבעיות אירופאייות בלתי מעובדות וכן שיער הודי טבעי לחלוטין.

מומחים בתחום השיער מבצעים הארכת שיער בלייזר בטכניקה המתקדמת ביותר בעולם הארכות השיער עם חיבורים טבעיים של קרטין, שיער גזור אירופאי טבעי בעלי חיבורי קראטין משולבים בדרך יוצאת דופן הנטמעים בשיערך למראה ומגע מושלם לצורך מילוי וגם הארכת שיער, בהארכת שיער יש אמצעים טבעיים שיכולים לסייע בתהליך. לפניכם כמות מזערית של תמונות לפני ואחרי תוספות שיער במרכזי הייר סיטי.

את כל אלו, תוספות שיער מודרניות באות למנוע. תוספת שער מקצועית מודרנית אמורה להתבצע כך שאיש, כולל המטופלת עצמה, לא יוכל לנחש שמדובר בתוספת שיער, לא במראה ולא במגע, שתוספת השיער לא תגביל שום פעילות (כניסה למים, ספורט, חפיפה וכו’) וכמובן, שתוספת השיער תשפר את המראה והביטחון העצמי.

כדי להשיג את התוצאות האלו, הדבר החשוב ביותר הוא להתייחס לכל לקוח ולקוחה באופן אינדיווידואלי ואישי, מכיוון שלכל אחד ואחת יש נתונים טבעיים שונים וצרכים שונים. ככלל, מעצבי השיער של הייר סיטי ממליצים תמיד להגיע לפגישה מקדימה לפני התחלה של טיפולי הארכת שיער, בה בוחן המעצב את השער וממליץ על הטכניקה המתאימה ביותר לטיפול.

טכניקות של תוספות שיער

כאמור, ישנן כיום שיטות רבות ביותר של תוספות שיער וכל אחד ממליץ על השיטה שלו כעל זו המוצלחת ביותר. כדי להגיע לתוצאות הרצויות שהזכרנו קודם לכן, חשוב שהחיבור בין שיער הראש לשיער המתווסף יהיה חזק, כך שלא יפרם לאחר פרק זמן, אך גם שיעניק תחושה טבעית ונוחה על הראש.

שיטות פופולאריות, אך מזיקות, שקיימות היום בשוק הן, שיטת החרוזים אשר בה מחברים את תוספת השיער לראש באמצעות חרוזי מתכת קטנים, כלומר הוספה של מרכיב מתכתי לראש, אשר עלול גם לצבור לכלוך וחלודה. כמו כן ניתן למצוא שיטות חיבור באמצעות סיליקון, שיזרה, קליפסים, צמות סדין קרטין ועוד. לכל אחת משיטות אלו חסרונות רבים הבאים לידי ביטוי בהגבלת פעילויות שונות, צורך בהחלפת שיער קבועה (מה שמייקר משמעותית את הטיפול), מגע לא טבעי ועוד.

תוספות שיער באמצעות הלחמת קרטין

מבין כל השיטות שנבחנו על ידי מומחי השיער של עיר השיער HairCity נבחרה שיטת הקארטין כשיטה היעילה והמקצועית ביותר לתוספות שיער. קרטין הוא חלבון טבעי הקיים, בין היתר, בציפורן האדם ומאפשר את גדילתה. שימוש בקרטין לחיבור תוספות שיער הינה טכניקה מתקדמת המאפשרת חיבור עדין ביותר ובלתי מורגש לשיער הראש, אך יחד עם זאת מדובר בהלחמה חזקה מאד והדוקה מאד של השיער.

שימוש בקארטין להארכת שער מעניק פתרון מושלם לכל הדרישות של תוספת שיער: לא ניתן לחוש בו כלל לא במראה ולא במגע, הוא אינו מגביל בשום פעילות וניתן לבצע איתו הכל, מחפיפה ועד רחצה בים, ובכל מזג אויר. תוספות שיער בקרטין לא מונע את המשך הצמיחה הטבעית של השיער ולא פוגע בסיב השערה ולא פחות חשוב, על ידי שימוש בחומר מיוחד ניתן להסיר את התוספת בקלות ובמהירות, ללא כאבים ומשיכות, ולהשתמש בה מחדש במשך מספר רב של טיפולים.

מה צריך לדעת לפני תוספות שיער

הלחמת שיער באמצעות קרטין נעשית בשני אופנים שונים: הלחמה באמצעות מכונת לייזר, שנקראת גם הלחמה קרה, והלחמה באמצעות שיטת האינפרא לייט, אשר נקראת גם הלחמה חמה או קרה. למרות ששתי השיטות מביאות לאותן תוצאות, ישנם הבדלים מהותיים ביניהן וסוג הטיפול נקבע בהתאם לסוג השיער. לכן, חשוב מאד לגשת רק למעצב שיער אשר מכיר את שיטת העבודה, את ההבדלים בין הטכניקות השונות ושידע להתאים לך את הטכניקה הנכונה.

בגלל ששיטת הקארטין נחשבת לשיטה הטובה ביותר ללא עוררין, ישנם יותר ויותר מספרות שמתיימרות לפרסם שהן מבצעות הארכת שיער באמצעות קארטין. אבל, קראטין טבעי הוא חומר שקשה מאד להשיג בארץ, ופעמים רבות ספרים שרלטנים עושים שימוש בדבק רגיל במקום בקרטין והתוצאות עלולות להביא למפח נפש גדול. לכן מומלץ מאד לפנות אך ורק למומחים בעלי שם ומוניטין בתחום ולא להתפתות לכל פרסום סתמי.

דבר חשוב נוסף הוא סוג השיער שבו נעשה שימוש. ישנם סוגים שונים של תוספות שיער, החל משיער סינטטי לחלוטין, דרך שיער טבעי אך מעובד ועד שיער 100% טבעי שלא עבר שום עיבוד. כמובן ששיער טבעי ולא מעובד הוא המומלץ ביותר לביצוע תוספת שיער, היתרון של שיטת הקארטין הינה בכך שהיא מיועדת לשיער 100% טבעי ואין סיבה להתפשר על כך, מכיוון שכאמור, ניתן לעשות בשיער זה שימושים חוזרים ונשנים ובכך לחסוך בעלויות.

מוזמנים ליצור איתנו קשר למידע נוסף ותיאום פגישה אישית: 02-6426626

:סה"כ צפיות 601 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x