הייר סיטי

טריכוטילומניה טיפול

הטיפול הכי טוב לתלישה כפייתית הוא עם הלחמת שיער קרה בלייזר תוך הלחמת קראטין.

ברגע שמלחימים קבוצת שיער נוסף לקבוצת שיער תלוש כבר אין אפשרות לתלוש מאותו מקום אלא לתלוש קבוצת שערות גדולה והכאב עצום (להבדיל מתלישת שיערה בודדת אחת).

מאות ואלפים הלקוחות אשר עוברות טיפולים נגד טריכוטילומניה – תלישת שיער.

השלב של גמילה מתלישת שיער הינו קשה ומלווה בחיפוש אחר מקום דומה להוציא אגרסיות.  נערות ובנות אשר האריכו את השיער הטבעי של ראשן ברמת אורך מלאה כבר בקושי תולשות את שיערן לאחר טיפול ראשוני, בטיפול השני כבר רואים תוצאות טובות יותר. אך גם בטיפול השלישי עוד נשארות סממני תלישות.

תלישה ומריטת שיער כרונית “טריכוטילומניה” מאופיינת כמחלה הניתנת לטיפול ב המרכז לטריכוטילומניה “הייר סיטי קליאופטרה סנטר” בירושלים להייר סיטי יש את רשת הקליניקות הגדולה בישראל בו תוכלו לגלוש ולהתרשם מתמונות של מטופלות במחלת טריכוטילומניה – תלישת שיער כפייתית. הייר סיטי מציגה תמונות וסרטוני וידאו לפני – אחרי תלישת שיער.

במרכז מומחים בטיפול לצורך השלמת מילוי הארכות שיער 100% טבעי עם חיבורי הלחמת קראטין טהור המיוצר ע”י חלבונים ורקמות טבעיות המולחמות על השיער הקצר התלוש.

 פתרון מעולה למצוקה אמיתית

אותן הלקוחות נערות ונשים עם בעיות של תלישה ומריטת שיער מגיעות כדי לקבל פתרון אמיתי להשלים שיער טבעי תוך מילוי או הארכת שיער בהלחמה קרה בלייזר במרכז עיר השיער של הייר סיטי, באתר סיטי וידאו תמצאו סרטוני וידאו ומאות המלצות כולל תמונות של טריכוטילומניה והמלצות בוידאו מכל עיר ורחוב.

רשת הקליניקות של הייר סיטי נבנה ע”י צוות העוסק בתחום השיער ומעניק למשתמש בו את אחת החוויות הטובות לגלישה ולצפייה נוחה נעימה ואף מרגשת. מבחר סרטוני וידאו כולל תמונות וגלריות שונות של מילוי השלמות שיער, הלחמות בלייזר תוספות שיער 100% טבעי לשיער דליל, הדמיית שיער איפור קרקפת ופיגמנטציה מיקרו פיגמנטציה אורגנית מבית המרכז הישראלי לשיקום שיער טיפולים לטריכוטילומניה.

טריכוטילומניה כרונית טיפולי מומחים לתלישה – הייר סיטי הראשון בתחום, סניף מרכזי היר סיטי ישראל רק בירושלים! בקרוב במרכז בראשון לציון, בתל אביב, בחולון, באזור, בצפון בחיפה, בדרום בבאר שבע, במודיעין, 2489* מכל טלפון.

:סה"כ צפיות 388 ,  2 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x