הייר סיטי

תיקון החלקה יפנית – חידוש שורשים

לתקן החלקה יפנית זה סיפור מורכב! המרכז להחלקות שיער הייר סיטי מבצע תיקונים לכל סוגי ההחלקות שקיימות בעולם. בנוסף ניתן לשאול ולהתייעץ איתנו בנושא החלקות יפניות.

אל המרכז מגיעות יום יום לקוחות שעברו החלקות שיער גרועות בכל מיני מספרות שהציגו עצמם כמומחים בתחום, ולא ידעו דברים בסיסים כמו שלא ניתן לעשות החלקה יפנית לאחר גוונים בשיער למשל.

עיר השיער בירושלים זהו המקום היחידי בישראל המבצע פעולות של החלקה יפנית על החלקה קליאופטרה, החלקה יפנית אחרי טיפולי סברה, גם עם חברת אינדולה בשיטת נוטרי סטרייט Q8.

משתלם לאישה שעברה החלקה לא טובה לתקן בגלל שבהחלקה זו יש יתרונות גדולים המחזקים את השיער פי שלוש מחוזק השיער הטבעי ולאחר החלקת שיער השיער נותר חלק לצמיתות.

במרכז להחלקת שיער יפנית קיימת מחלקה נפרדת לצורך החלקה יפנית לשיער קצר, שיער קצר שנשבר מטיפול של החלקה יפנית . אנו מתקנים ומאריכים אותו.

אנו המומחים עובדים עם כל החברות המובילות!

התוצאות להחלקה יפנית בירושלים הן התוצאות הטובות ביותר בשוק הישראלי, השקיפות מדברת בעד עצמה עם המלצות מלקוחות שעברו טיפולי החלקה יפנית לשיער לשיער ארוך וקצר במרכז, תמונות שיער שעבר החלקה יפנית בירושלים, סרטוני וידאו עם גלריית תמונות מהגדולות בעולם לשיער לפני ואחרי החלקה יפנית במרכז ירושלים.

עד עכשיו, בטח ששמעת על התהליך שמיישר את השיער שהומצא במקור ביפן – החלקה יפנית. התהליך הזה סחף כבר את כל אמריקה ובכלל עשה אינספור נשים אסירות תודה להפוך ולנצח את כוחות הטבע משיער גלי ומתולתל לחלק לצמיתות. המהפיכה הזו גרמה גם לשיקום תרמי ולחיזוק השיער הטבעי באופן משמעותי.

אז מה בדיוק את יכולה לצפות לאחר שירות של תיקון או שיפוץ החלקה? ובכן, התהליך עצמו זה בעצם לא פחות מנס, כמובן אם את בוחרת את מעצב השיער הנכון או את הסטייליסטית הנכונה לטיפולי חידוש שירוש החלקה.

תכשירי החלקות – במה לבחור

כמה דברים שאת צריכה לדעת כאשר מחפשים סלון או מספרה המציע שיפוץ תיקון או חידוש שורשים. ראשית, מומלץ לברר עם איזה מוצרים של מיישרי שיער הם משתמשים. התמיסה היפנית הטובה ביותר ליישור שיער היא ערכת קוואנטום, והשני היא יוקו. שניהם מיוצרות ביפן.

כל השאר נחקרו אך בזהירות וללא התייחסות רצינית. קוונטום הפיקה את התוצאות הטובות ביותר של החלקת שיער על הלקוחות, ואם קראת מספיק על כך בכל מקום, סימן שזה נכון. כמובן שהיו מעצבי שיער שלא ידעו איך להשתמש בחומרי ההחלקה ועשו נזק לשיער והיו כתבות ופירסומים רעים על החלקה, אך אין שום דבר שלילי בהחלקה. ברוב המקרים השיער יוצא מבריק בריא ויפה. שנית, ודאי שהספר ביצע שירותים כאלה ויש לו הרבה ניסיון בתהליך החלקה.

:סה"כ צפיות 433 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x