הייר סיטי

החלקה יפנית לגברים

בשנים האחרונות, מזה למעלה מעשור, אנחנו שומעים יותר ויותר על החלקות שיער, ברזילאית, יפנית, טיפולי שיער אלו מופנים בעיקר לנשים אשר מעוניינות להציג עיצובים שונים וייחודים לשיערן. אך עם הזמן התברר שהחלקה יפנית יכולה להתאים לא רק לנשים אלא גם לגברים, זאת בהנחה שעושים את זה נכון ויש לגבר שיער שאפשר לעבוד איתו. עם כך הדבר, הרי שהתוצאה יכולה להיות נפלאה.

החלקת שיער לגברים היא תופעה יחסית חדש, אחרי שנשים רבות השתמשו בשיטה וראו כי מה טוב, החלו גם גברים רבים להשתמש בה לצורך יישור והחלקת שיער. כאמור טיפול זה מתבצע אצל מעצבי שיער ומרכזים שמתמחים בעיצובי שיער בצורות שונות ובפרט בהחלקות שיער.

מה עומד מאחורי החלקה יפנית

הרעיון הוא מאוד פשוט, לגברים ונשים שיש שיער ארוך, נדרש לא פעם להתמודד עם זה שהשיער איננו מסודר, סורר. זה מאלץ אותם לעמוד שעות מול המראה ולהסתרק. החלקת שיער יפנית מונעת את כל זה. היא מאפשרת להם ליהנות משיער חלק, לא מתולתל ולא מקורזל. שיער חלק שנשאר כך. יתרה מזו, שיער אשר עבר החלקה יפנית לא צריך לעבור שימוש במייבש שיער, ולמען האמת עדיף שלא להשתמש במייבש שיער ולו מהסיבה הפשוטה, שייתכן שהפעולה תגרום לשריפת הקצוות של השיער.

שיטת החלקת שיער יפנית מתבססת על שני חלקים. בחלק הראשון, מחדירים חומר מיוחד אל תוך השער במטרה לשנות את המבנה שלה, כך ניתן לעצב אותה בצורה יותר פשוטה וקלה, בחלק השני, משתמשים בחומרים אשר מזינים ומעשירים את השיער במגוון מרכיבים, בפרט מינראליים, בכך יוצרים שכבת מגן אשר שומרת על השיער ומעניקה לו מראה שופע ועשיר. באופן כזה ניתן להחליק את השיער וליישר אותו.

חשוב לומר, אחרי שמבצעים הליך זה, עדיין שחלק מהשיער יישאר במצבו המקורי, כלומר שורש השיער יישאר כמו שהוא, ואז מה שקורה שהוא יגדל בצורה דומה לאופן בו הוא גדל לפני שבוצע הטיפול. במקרה כזה ניתן לבצע טיפול חוזר או טיפול לחידוש השורש. יש לבצע הליכים אלו חצי שנה עד שנה מהטיפול הראשון.

כאמור, טיפול החלקת שיער יפנית החל במקור, אצל נשים אשר התקשו להתמודד ולהתרגל לקשרים בשיער ולעובדה שבכל יום הם נאלצו לעמוד מול המראה ולהסתרק בשביל לסדר את שיערן. עם הזמן החלו גם גברים לבצע טיפול זה, מדובר מן הסתם על גברים אשר יש להם שיער ארוך וגם הם צריכים להתמודד עם זה שכל יום הם צריכים לסדר את שיערם מחדש.

הטיפול מאפשר להם ליהנות משיער חלק, נעים ועשיר. כל מה שהם צריכים זה לעבור טיפול החלקת שיער יפנית אצל גורם מקצועי, להשתמש בחומרים הנכונים בשביל לשמור על השיער, וכן לצרוך תזונה נכונה אשר תחזק את השיער לאורך זמן.

255-340x450 256-340x450 2431-340x450 2441-340x450

:סה"כ צפיות 329 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x