הייר סיטי

שיקום שיער

בימינו, בשנות האלפיים וקצת לפני כן כמעט כל אחת מהנשים קיבלה במתנה מהטבע שיער בריא ויפה עד גיל מסוים, לא כולן מצליחות לשמור על המתנה הזאת למשך זמן.

בגיל מתבגר עם השנים הדחף לשנות מראה יוצר לחצים והשיער מאבד מהברק הטבעי שלו כמובן לאחר טיפולים כגון: צביעות, פנים, החלקות שיער וכו’ ומתחיל להיות שביר ובעל קצוות מפוצלים. זה לא אומר שאתן צריכות להתאכזב משיערכן, בדרך כלל הפיתרון לא כל כך מסובך ותלוי אם הבעיה מתגלה בזמן.

השלב הראשון והמכריע הוא בכך שמכירים שיש בעיה בעובדה ששיערכן מתחיל לשנות את אופיו והופך ליבש או חסר צורה. שיער עם סוג כזה מאופיין לרוב ברמת חוסר לחות והסיבה לכך היא פגיעה בקוטיקולת השיערה (שכבת השערה החיצונית) שגורמת לחוסר יכולת להחזיק את המים בתוכה וכל נראה השיער יבש וחסר חיים.

שיער ללא ברק מתאפיין ברמה כזו שהוא חלש וחולני, ניקרע בקלות ובעל נטייה לקשרים ולעיתים מחוסר טיפוח הופך לראסטות שמאוד קשה לסירוק, בלתי ניתן לפתיחה וכמובן בעל קצוות מפוצלים.

 למה השיער יבש? ומכאן הפתרון

ראשית, נסו להבין את המקור שגורם לשיער להיראות יבש וללא צורה ולאחר מכן נרחיב על מוצרי שיער לטיפוח שמאפשרים לרוב להחזיר את מרקם השיער לטבעו עם הברק והיופי הייחודי שלו. הסיבה העיקרית והנפוצה ביותר לכך שהשיער מתייבש היא חפיפות בתדירות גבוהה מידי כמובן עם שמפו לא מתאים לסוג השיער.

הסיבה השניה היא טיפול לא נכון בשער כגון  שימוש תמידי בפן (מייבש שיער). קוטיקולת השיער אינה עמידה בלחצים גבוהים וסובלת מפגיעות רבות תחת השפעה של אויר חם או חימום יתר במכשירים ליישור שיער כגון מחליקים. סיבה נוספת היא חשיפה לשמש והשתזפות אקטיבית במדינתינו אשר מייבשת מאוד את השיער ומומלץ לכסות אותו בזמן זה. כמבון שתזונה נכונה משפיעה לטובה על השיער ודיאטות דלות קלוריות ומחסור בויטמינים וחלבונים במזון (אי אכילת בשר שיש בו ברזל) משפיעות לרעה על מצב השיער והופכות אותו ליבש וחסר צורה.

שיקום השיער במרכז הישראלי לשיקום שיער נעשה ע”י חומרים ידידותיים ולא ע”י החלקה ברזילאית , החלקה ברזילאית היא סוג של החלקת שיער המבצעת את התהליך של ההחלקה באופן מושלם וללא פגם אך אינה קיבלה את אישור משרד הבריאות הישראלי מכיוון שהיא מכילה כמויות פורמלין החורגות מגדר המקובל.

נשים אשר מעוניינות להחליק את שיערן באופן קבוע כיוון ששיערן אינו חלק מטבעו ולטעמן יש צורך להחליקו. זה יכול להיות כי שיערן מתולתל וקשה להן להסתדר איתו או שהוא מקורזל ואינו מרוסן. במרכז הייר סקאלפסיטי – המרכז הישראלי לשיקום שיער המקורי בירושלים!

כדאי לבוא ולהתרשם כיצד אנחנו מבצעים בין היתר תהליך שיקום שיער פגום אחרי טיפול החלקה ברזילאית אשר פגע בשיער על ידי הטובים ביותר בתחום, קבלת שירות אמין ביותר וכל אחת יכולה לבוא להגשים חלום ולקבל את השיער החלק שהיא תמיד חלמה עליו מבלי לטרוח כל יום בניסיונות למצוא פתרונות זמניים.

הלחמת שיער בישראל בשיטת לייזר בפריסה ארצית – מרכז שיקום לשיער פגום > יבש > מפוצל > הרוס > שרוף שעבר החלקה יפנית או ברזילאית, החלקת שיער סברה וגם החלקת קליאופטרה באישור משרד הבריאות הישראלי והחלקה אורגנית.

בHaircityScalp, המרכז הישראלי לשיקום שיער קרקפת, לפני שמבצעים כל שינוי בשיער הלקוח/ה אוספים נתונים על טיב השיער ואיכותו ולאחר מכן ממליצים על טיפול מתאים כגון: שיקום, החלקה, או מילוי והארכת שיער.
בחלק גדול מן המקרים הטכניקות הקיימות אינן משביעות רצון ושיער שחובר בשיטות הדבקת שיער וחרוזים יוצר נזקים, אך אנו במרכז הישראלי בירושלים מבצעים מילוי תוך הארכת שיער עם שימוש בשיער טבעי המשובח ביותר בטכניקה המובילה בעולם הלחמת ראשי קראטין

בואי עוד היום לקבל שיקום שיער ולהיות מכלל לקוחותינו המאושרים במרכז הייר סיטיסקאלפ !

 

רוצים לדעת קצת גם על צלקת בשיער? לחצו פה

:סה"כ צפיות 1,101 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
3 Comments
הכי חדש
הכי ישן פופולארי
Inline Feedbacks
View all comments
רונית
רונית
5 years ago

לא הצטערתי לשנייה אחת על הנסיעה לירושלים! שיקום שיערי זה הדבר הכי מקסים שקרה לי בעשור האחרון.
אני חייבת את תודתי לרוברט ושוש מירושלים על שיקום שיער אמיתי שנשרף לי מהחלקה יפנית לא מקצועית

מלכי לסטר
מלכי לסטר
6 years ago

שלום
אני מחפשת שיקום של השיער מהשורש
השיער שלי חלש שבור ונושר אשמח לפרטים

מעיין
מעיין
6 years ago

כמה עולה שיקום שיער

סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x