הייר סיטי

החלקה יפנית Nutri Straight Q8

החלקה יפנית 8Q נוטרי-סטרייט Nutri Straight היא שיטת החלקה יפנית מעולה ומתקדמת, המתאימה במיוחד לשיער מתולתל וגלי. בשיטה זו משתמשים בחומרים המכילים ויטמינים ומינרלים המזינים, מחזקים ומגמישים את השיער ומעניקים לו ברק וחיות. החומרים מוחדרים לשיער בעזרת מגהץ קראמי מיוחד.

למי התהליך מיועד וכיצד הוא מבוצע

החלקה יפנית 8 Q מתאימה כמעט לכל סוגי השיער, כולל שיער צבוע, פגום או יבש ואפילו לשיער שעבר טיפולים כימיים קודמים.

את ההחלקה חשוב לבצע אצל מעצב שיער מוסמך ובעל ניסיון בשיטה, ולפני התהליך יש להגיע אליו לאבחון על מנת לבדוק ששערך אכן מתאים לביצוע ההחלקה.

משך תהליך ההחלקה אורך מספר שעות ותלוי באורך השיער ומצבו. תהליך ההחלקה כולל מריחת חומרי החלקה והזנה על השערות באופן יסודי, כשלאחר מכן השיער מגוהץ בעזרת מגהץ קראמי מיוחד ובכל פעם מגוהצת קווצת שיער נפרדת. יש לציין כי המגהץ הקראמי מצויד במערכת בקרה המתאימה את הטמפרטורות האופטימאליות להחלקה.

החלקה יפנית 8 Q – איכות לאורך זמן

החלקה יפנית 8 Q נוטרי-סטרייט מבטיחה החלקה לצמיתות. שיער שעבר את התהליך יישאר חלק ומבריק, כשרק השורשים החדשים שיצמחו ידרשו טיפולי החלקה כל מספר חודשים כדי להמשיך ולהעניק לשיערך מראה חלק ואחיד לאורך זמן. בכדי לשמור על המראה הבריא של שיערך ביומיום חשוב להשתמש במוצרי שיער איכותיים וידועים.

את תהליך ההחלקה חשוב כאמור לבצע אצל ספר מוסמך שעבר הכשרה מיוחדת לעבוד בשיטה זו. בקשי ממעצב השיער להציג בפנייך תעודת הסמכה של חברת אינדולה, שהיא החברה היחידה בארץ המוסמכת להכשיר מעצבי שיער בשיטת החלקה זו.

בסופו של דבר מדובר בך, ואת רוצה את ההחלקה האיכותית והטובה ביותר עבורך. את ההחלקה מייצרת חברת Q8 cosmetics היושבת בהונג קונג.

החלקה יפנית הינה תהליך איכותי ועלותו בהתאם. אולם אם מסתכלים על התמונה הרחבה, תהליך ההחלקה היפנית מדי מספר חודשים זול יותר מטיפולי פן שבועיים אצל מעצב שיער.

:סה"כ צפיות 266 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x