הייר סיטי

שיקום שיער מתולתל

בנות רבות בעלות שיער מתולתל מרגישות שהמזל לא האיר להן פנים בתחום השיער, אבל ההפך הוא הנכון. שיער מתולתל הוא שיער מפתיע, בעל נוכחות ומעניין וניתן לבצע בו עיצובים רבים ויחודיים שלא ניתן לבצע עם שום סוג של שיער אחר.

תלתלים מתחלקים לקשת רחבה למדי של סוגים, החל מתלתלים רחבים וגדולים, בייביליס ועד תלתלים קטנים וצפופים שלעיתים נראה (רק נראה) שלא ניתן להכניס דרכם את היד. נשים בעלות שיער מתולתל הן למעשה ברות מזל ואם הן לא חוששות מעיצוב שיער חדשני ומפתיע הן גם הופכות למלכות שאף אחד לא יכול להתעלם מהן.

מה היא התספורת הנכונה עבור שיער מתולתל

בגלל ששיער מתולתל הוא שיער מגוון, לא רק בין ראש לראש, אלא גם על הראש עצמו – התלתלים בקדמת הראש, אינם אותם תלתלים שצומחים בחלקו האחורי – התספורת הנכונה ביותר תהיה זו שמתאימה ספציפית לכל אחת ואחד. במקרים רבים נהוג לבצע תספורת מדורגת המשתנה לפי המטרה שאותה רוצים להשיג.

תסרוקת מדורגת ארוכה מיועדת לשמור על המראה הטבעי של השיער ולתת לתלתלים את החופש “לשגע” את הנוכחים מסביב. זוהי תספורת מאד חופשייה ושמירה על שיער ארוך מאפשר לשחק עם אופי התלתלים, למשל תלתלים יותר גדולים מקדימה ומעט יותר צפופים מאחור.

בתסרוקת מדורגת בינונית עובדים יותר על החלק האחורי ועל ידי כך נותנים דגש על החלק המרכזי של הראש שיוצר מראה של שיער עם יותר נפח ומלא. תסרוקת מדורגת קצרה מיועדת לתת דגש על מראה יותר עגול של הראש, כאשר התספורת מתבצעת בכל הראש ובעיקר באזור הקודקוד.

איך שומרים על שיער מתולתל

שמירה על שיער מתולתל היא יחסית פשוטה, מכיוון שלשיער יש את הנטיה הטבעית לתלתלים. ישנם כמה תכשירים שמיועדים להדגשת תלתלים, אך חשוב לשים לב באיזה תכשיר משתמשים כדי שקצוות השיער לא יתפצלו ויצטרכו שיקום, קודם כל מבחינה בריאותית ושנית מבחינת התוצאה הסופית אליה רוצים להגיע.

הנטיה הטבעית של השיער והמראה ה”פרוע” לכאורה, מקצרים מאד את זמן ההתארגנות הנדרש בבוקר והתסרוקת נשמרת זמן רב יותר לעומת שיער אחר, ובוודאי לעומת שיער חלק, בכל עונות השנה ובכל מזג אויר. להדגשת התלתלים ניתן להשתמש ברולים לשיער לאחר המקלחת, איתם יש להישאר עד לייבוש מלא וטבעי של השער. לאחר היבוש אין לסרק את השיער. שימוש בפאן אפשרי, אך מומלץ להשתמש בחלקים מיוחדים שמיועדים לשיער מתולתל.

מי שבוחרת לאסוף שיער מתולתל, כדאי להמנע מאיסוף צמוד מדי והדוק, עדיף לבצע איסוף חלקי שישמור על מעט חופשיות.

איך משיגים שיער מתולתל

ישנן כמה טכניקות ליצירת שיער מתולתל ברמות שונות שרבות מהן ניתן לבצע באופן עצמאי בבית.

בין היתר ישנם תכשירים שמסייעים ליצירת התלתלים, כמו מוס מיוחד, רולים וגם דרכים מסורתיות יותר כמו איסוף השיער בגומיות לאחר חפיפה מיוחדת. חשוב מאד לדעת לאיזו תוצאה לה את מצפה ובהתאם לכך לבחור את סוג הטיפול. הכי נכון, להתייעץ עם מעצב השיער שלך, לקבל ממנו טיפים שמתאימים לסוג השיער שלך ולקבל המלצות על התכשירים שיבצעו עבורך את העבודה על הצד הטוב ביותר.

:סה"כ צפיות 524 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x