הייר סיטי

בוטוקס

סימני הגיל מופיעים בכל מקום בגוף, חלקם סמויים ואחרים הינם גלויים. עור הפנים הינו אחד החלקים החשופים ביותר ולכן, קמטים וסימני גיל אחרים נראים עליו היטב. המון נשים וגברים תופעה זו מפריעה והם מנסים להצניע את הקמטים או לבטלם כליל. טיפול באמצעות הזרקת בוטוקס היא שיטה פופולארית ויעילה להחלקת קמטים שמופיעים במחצית הפנים העליונה צידי העיניים. באזור המצח עור הפנים הדוק מאוד והקמטים נוצרים עקב פעילות מוגברת של שרירי ההבעה. הזרקת בוטוקס נעשית גם סביב הפה והשפתיים. לרוב, מתחילים השינויים בעור להופיע בגיל 30 ולאורך הזמן הוא נעשה פחות ופחות אלסטי. מחקרים מראים כי טיפול מתמיד יכול למנוע היווצרות קמטי הבעה לאורך זמן.

טיפול פופולארי

תכשיר הבוטוקס נוצר מחומר רעיל שנקרא בוטולינום טוקסיד A שמעובד בצורה מיוחדת. החומר מוזרק לתוך השריר על ידי מחטים זעירות. הוא מונע התכווצות השריר וכך גורם למתיחתו. הגוף מפרק את החומר באיטיות בתהליך של 3 עד 6 חודשים. הזרקת בוטוקס יעילה לתקופה של עד חצי שנה ולאחריה יש צורך להגיע ולהתחיל טיפול מחודש. התהליך הוא הפיך לחלוטין ואין לו תופעות לוואי קשות. חוץ מאדמומיות קלה שחולפת עד 24 שעות ולעור רגיש במיוחד למרות המינון הנמוך שטפי דם קלים שגם הם חולפים תוך 48 שעות הזרקת בוטוקס היא פופולארית בגלל האפקט המיידי לקמטים בינוניים ועמוקים, אך ההתאוששות מהירה, גורמי סיכון שיש לקחת בחשבון הינם: נטייה לדימום מוגבר עקב נטילת תרופות מדללי דם, התפרצות של מחלת הרפס עורית קיימת, וחולשת שריר פנים בעבר. לכן ולפי הצורך, יש הכנות שמומלץ לעשותם טרם הטיפול.

בוטוקס לשפתיים

תהליך

טיפולי בוטוקס מתבצעים אצלנו ב”הייר סיטי” ונעשים לסוגים שונים של קמטים ביניהם: קמטי המצח, קמטי הזעף וקמטי הצחוק. בנוסף, ניתן להרים גבות ולטפל בקמטי שפתיים וצוואר. את הטיפולים עושים בתוך קליניקות מסודרות שברשותנו ובמסגרתם מזריקים בוטוקס בכמויות מזעריות. לאחר ההזרקה יש לשכב במנוחה מספר דקות ואין לנגוע באזור המוזרק. המטרה היא שהחומר יתקבע היטב במקום ההזרקה. מומלץ להימנע מפעילות נוספת להמשך היום. הבוטוקס יתחיל להשפיע רק לאחר מספר ימים מאחר וזה הזמן הנדרש לחומר להשפיע על סיבי השריר. ההשפעה אינה תמיד זהה ומיידית בכל אזור טיפול בגלל סיבות שונות, ובמקרים נדירים, יהיה צורך בהזרקה נוספת.

בוטוקס לגבר

רשת מרפאות

היתרונות של טיפול בבוטוקס מוכחים ובמקרים רבים מבטלות פרוצדורות מורכבות יותר שכוללת התערבות כירורגית דוגמת הרמת מצח. מומלץ לבצע הזרקת בוטוקס אצלנו ב”הייר סיטי” . יש ברשותנו מרפאות מאובזרות באזורים שונים בארץ. בכל מרפאה יש תשתית מעולה שכוללת רופאים מומחים וצוות מסייע נאמן ומסור. אנו משתמשים במכשור מתאים ובחומרי בוטוקס איכותיים. אנו נוקטים במקדמי בטיחות גבוהים וכל מטופל/ת יקבל תשומת לב מיוחדת מרגע כניסת/ה לקליניקה, עד לסיום הפרוצדורה ואף לאחר מכן. מומחה מטעמנו בודק את צורת הפנים, הסימטריה שלהם ואת מקום הקמטים ועל פי כך יבצע את הפרוצדורה. פנו אלינו כדי לקבל מידע וייעוץ ולצורך הזרקת בוטוקס.

:סה"כ צפיות 274 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x