הייר סיטי

החלקה ברזילאית

החלקה ברזילאית או בשמה השני החלקת קראטין  כשמה כן היא החלקת שיער באמצעות קראטין (keratin moleculesuk), אשר במהלך הטיפול חודר אל סיב השערה, עד לרמת סדקים ופגמים בשערות, ויוצר ציפוי קרטין טהור.

החדירה והמילוי נעשים יותר מאסיביים ובצורה אפקטיבית כשמדובר בשיער נקבובי ופגום. השיטה הומצאה ברזיל ולכן שמה היא החלקה ברזילאית. בהייר סיטי הטיפול מתבצע ללא פורמלין.

אופן הטיפול הוא באמצעות מגהץ מיוחד או פן, אשר בנוסף להחלקה גם מבריא ומשקם את השיער באופן מוחלט. החלקה ברזילאית מחזיקה עד בין 3-6 חודשים, ולאחר מכן יש לחזור לטיפול נוסף. לכן החלקה ברזילאית נקראת גם החלקה זמנית.

למי זה מתאים

החלקה ברזילאית מתאימה לבעלות שיער בצבע בלונד או מובהר, ובעיקר לבעלות שיער פגום וסדוק, יבש שרוף ומפוצל .או שיער טבעי שנפגע כתוצאה מתהליכים כימיים כמו הבהרה, צבע וגוונים, שיער דק במיוחד.

ישנם כיום בשוק כמה סוגי החלקות כגון: החלקה יפנית ועוד, חשוב לציין שכל החלקה מתאימה לסוג שיער אחר, לכן רצוי מאוד שלא להחליט מראש איזו החלקה אתן רוצות, אלא לתת למעצב שיער מקצועי להחליט על ההחלקה המתאימה על ידי בדיקת מצב בריאות השיער לפני הטיפול.

אופן התהליך

זמן הטיפול הוא כשעתיים, מהסיבה שבשונה מהחלקות אחרות בהחלקה ברזילאית אין צורך להמתין עם החומר. לאחר הטיפול אסור לחפוף את השיער במשך 4 ימים ואת החפיפה הראשונה יש לבצע בעזרת שמפו מיוחד אשר אינו מכיל סודיום כלואוריד.

לאחר מכן אין צורך בטיפולים מיוחדים וההתנהלות עם ההחלקה היא די חופשית. במידה ובמשך ארבעת הימים הראשונים השיער נרטב, יש ליבשו באופן מידי ומלא עם מייבש שיער.

מחירים

מחיר החלקה ברזילאית נע בין 1000- 5000 ₪ המחיר משתנה על פי טיב ואורך השיער.

:סה"כ צפיות 332 ,  1 

5 1 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x