הייר סיטי

תוספות שיער באמצעות קליפסים

בעבר הלא רחוק, מי שרצתה להאריך את שערה, הייתה צריכה לחכות בסבלנות עד ששיער הראש הטבעי שלה יצמח ולא תמיד שיער טבעי הצליח להגיע לאורך הרצוי. כיום, בפחות משעה את יכולה לסדר לעצמך תוספות שיער עם שיער טבעי שמתאימות בדיוק לסוג השיער שלך ולצבע שלו.

רוב הטכניקות של הארכת שיער דורשות טיפול במספרה על ידי מעצב שיער מומחה, אך שיטת הקליפסים מאפשרת לבצע תוספות שיער באופן פשוט, מהיר ועצמאי. העיקרון של השיטה הוא פשוט יחסי ומתבסס על קבוצת שיערות בודדת, או גדולה, המחוברת בקצה שלה לקליפס קטן וחזק. את הקליפס מחברים סמוך לשורש השיערה הטבעי ומקבלים תוצאה מהירה של שיער ארוך וגולש.

חשוב וכדאי להדגיש, שבשיטה זו נעשה שימוש בתוספות שיער שאינן 100% טבעיות ולמעשה מדובר בשיער מלאכותי לחלוטין. כמו כן, ישנן מגבלות לא מעטות לשימוש בשיטה זו, כמו הצורך להסיר אותן לפני השינה, כניסה למים ועוד. בנוסף, תדירות הטיפולים החוזרים במספרה גבוה משמעותית לעומת טכניקה מקצועית כמו של הארכת שיער באמצעות קרטין – כל שבועיים שלושה לעומת פעם בארבע חודשים עד חצי שנה.

תוספות שיער קליפסים – למי זה טוב

מעצבי השיער של הייר סיטי עיר השיער אומרים ששיטת הקליפסים יכולה להיות יעילה למי שמעוניינת בתוספת שיער לערב אחד בלבד, כמו תסרוקת לכלה. מעבר לכך שמדובר בכאב ראש, תרתי משמע, ובבחירה באיכות שיער ירודה ביחס לסוגי השיער הקיימים היום בשוק.

חשוב לזכור שלמראה השיער ישנה השפעה עצומה על המראה בכלל וכל שינוי של תסרוקת עשוי להוציא מראה כללי שונה לחלוטין. אבל לא פחות חשובה היא התחושה שלך עם השיער שנמצא על הראש שלך, אם המגע לא נעים ואת מרגישה לא טבעי, שום תוספת שבעולם לא תעזור לך להרגיש זוהרת וחדשה.

:סה"כ צפיות 700 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x