הייר סיטי

החלקות יפניות קורסים

תחום החלקות השיער עבר מהפכה של ממש מהיום שנכנסו לשוק החלקות יפניות. כיום החלקה יפנית היא סוג החלקת השיער המבוקשת ביותר על ידי לקוחות והמומלץ ביותר על ידי מעצבי שיער.

החלקות יפניות מתבצעות באמצעות מספר טכניקות שונות, כמו החלקה יפנית קוואנטום, החלקה יפנית Q8, החלקה יפנית מילק פרוטאין, החלקה יפנית יוקוסיסטם ועוד.

כל הטכניקות מתבססות על אותו עקרון עבודה, אך עושות שימוש בחומרים שונים ומיוצרות על ידי יצרנים שונים. אבל, הדבר החשוב ביותר שיש לדעת על ההבדלים בין הטכניקות השונות הוא ההתאמה של כל שיטה לסוג השיער הרלוונטי ולצורך כך דרוש ידע מקצועי והבנה, הן בשיטת העבודה של החלקה יפנית והן בסוגי שיער שונים.

למה צריך קורס בהחלקה יפנית

למרות שחלק מהתכשירים של החלקות יפניות טוענים שניתן לבצע את ההחלקה גם באופן פרטי בבית ואף ניתן למצוא מדריכים של החלקה יפנית לביצוע עצמי, חשוב לדעת שמדובר בחומרים כימיקלים אשר כל שימוש לא נכון בהם- מבחינת המינון, זמן ההשהיה על הראש, אופן השימוש וכד’- עלול להביא לתוצאות לא רצויות, נשירת שיער וקרחות ואף לגרום לנזקים בריאותיים חמורים.

למרות שהוא נראה דק, שיער הוא דבר מורכב הבנוי ממספר שכבות שונות בעלות מרכיבים שונים ותפקודים שונים, כל פגיעה במבנה השערה עלול לגרום לנזק לא רצוי שבמקרה הפחות גרוע יביא לעוגמת נפש ובמקרה החמור יותר לפגיעה בריאותית.

התכשירים של החלקה יפנית הנם חומרים כימיקלים שמשפעים על מולקולות השערה ועל המבנה שלה לצמיתות. לתהליך הזה יש כמובן מטרה טובה, החלקת שיער, אבל כדי להשיג את התוצאה הרצויה דרוש ידע נרחב לא רק בסוגים השונים של החלקות יפניות אלא גם בתורת השיער בכלל וסוגי השיער השונים בפרט.

מעצבי שיער והחלקה יפנית

חשוב לדעת שלא כל מעצב שיער שמעיד על עצמו כבעל ידע בהחלקה יפנית באמת עבר הכשרה מקצועית מתאימה ולא פחות חשוב להבין שיש הבדל בין הכשרה מקצועית של החלקה יפנית להכשרה מקצועית של הארכת שיער, למשל.

לעיתים יש צורך לבצע החלקה יפנית אצל מעצב אחד ואז לפנות לביצוע הארכת שיער אצל מעצב שיער נוסף. זאת כמובן טרחה מיותרת ואף מסוכנת, כי מעצב אחד לא יודע בדיוק מה עשה המעצב שלפניו. עדיף תמיד לבחור במקום מרכזי ומקצועי בו מרוכזים כל בעלי המקצוע ויכולים להעביר ביניהם אינפורמציה ומידע רלוונטי.

ישנם כמובן גם מעצבי שיער שעברו הכשרה מקצועית בכמה תחומים וגם אותם ניתן בדרך כלל למצוא במרכז גדול ומקצועי כדוגמת מרכז עיר השיער (HairCity) המרכז בו את חווית הלקוח בשרות מצוין אמין ומקצועי.

:סה"כ צפיות 291 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x