הייר סיטי

הוספת שיער – איך התהליך מתבצע

הוספת שיער בצורה מלאכותית לשיער הטבעי היא פעולה העלולה ליצור תחושת אי נעימות, במיוחד כאשר תוספות השיער אינן מותאמות למצב הקיים. למשל, אם התוספת ארוכה מדי וכבדה מדי, ויוצרת תחושה של משקל עודף על הראש זה יכול לעשות נזק של תלישת שיער טבעי. מעצב שיער מקצועי ידע להמליץ לכל לקוחה על אורך השיער הנכון, כך שלא תרגישו כלל במשקל של התוספת.

כמובן שחשוב לבצע הארכת שיער באופן מקצועי אשר בו השיער החדש ישתלב באופן מושלם בשיער הטבעי ולא יהיה ניתן להבחין בין השניים, לא במראה ולא בתחושה (גם כאשר מלטפים את השיער עם היד).

איך התהליך מתבצע

בהייר סיטי, הוספת שיער מתבצעת על ידי חיבור תוספת לשיער טבעי, ובנוסף פעולה של חידוש ותיקון תוספת השיער הקיימת. לאחר השלמת התהליך ניתנת תעודת אחריות ללקוח/ה.

החידוש להוספת השיער נעשה לאחר פרק זמן של 4 עד 8 חודשים מיום הטיפול הראשוני. הטיפול מתבצע תחילה בפירוק הוספת השיער המקורית עם חומר מיוחד המסיר את חיבורי הקרטין בצורה עדינה שלא פוגמת בשיער הטבעי והמוסף כלל.

לאחר הורדת הוספת השיער שנקרא בשפה שלנו פירוק או התרת הוספת שיער, מומחה אוסף את תוספת השיער שפירק מראש הלקוח/ה ולוקח קבוצה קבוצה ומחבר לה ראש קרטין מחדש בעבודת יד. בשפה של הייר סיטי התהליך נקרא הורדה וחידוש תוספות שיער או פירוק והרכבת הוספות השיער.

לאחר פעולת פירוק ההוספה, חופפים את ראש הלקוח/ה, מייבשים את השיער היטב ומרכיבים מחדש, וכמובן קרוב לשורש של היחידות/נקודות התוספת המוספת לשיער הקיים של הלקוח/ה בטכניקת הלחמת שיער קראטין.

ברשת הקליניקות לשיקום שיער קיים צוות מיומן לחידוש הוספות שיער העובד במקצועיות בעבודת יד / עיבוד ידני אחד לאחד. בדיוק כמו שהוספת השיער מגיעה מהמפעל ומבית החרושת בחיבור קראטין חדש וטהור.

לאחר פירוק הנקודות של הוספת השיער, השיער מעובד במקום סטרילי לצורך הכנה להשמה מחדש, וכמובן בשיטה המועדפת והנוח ללקוחה.

הבטיחות והתוצאות מדהימות וכדי למנוע תלישת שיער מיותרת אוסף המומחה את השיער בגומי ומכין אותו במגבת מגולגלת, מה שמבטיח אי שבירת שיער במקום החיבור.

בתהליך החידוש הלקוחה יכול לעשות שימוש חוזר בתוספות השיער המקוריות שלה אותם רכשה קודם בטיפול הראשוני.

עיבוי שיער – פתרון לטריכוטילומניה ולנשירת שיער

נשים ובנות אשר סובלות משיער דליל או ממחלת הטריכוטילומניה (תלישת שיער) החפצות לבצע עיבוי שיער, בוחרות בשיטת הלחמת הוספות השיער בטכניקת קרטין כאלטרנטיבה הטובה ביותר עבורן, מכיוון ששיטה זו נמצאה היעילה ביותר לבנות ונשים אשר מעוניינות בטיפול נכון למילוי והוספות לשיער הטבעי דליל מטבעו, כמו כן גם נשים/בנות הסובלות מבעיית נשירת שיער.

:סה"כ צפיות 555 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x