Hair City

עיבוי שיער

תופעה של הידלדלות שיער בקרב נשים היא תופעה שכיחה למדי, אשר פוגעת במראה ובעיקר ברגשות הביטחון העצמי של נשים רבות.

התופעה נובעת מתהליך של פגיעה בשיער ובשכבות המגן שלו, וכתוצאה מכך הופכת השערה לדקה ושבירה במיוחד, והשיער מאבד מהמראה המלא והמבריק שלו.

עיבוי שיער הוא פתרון מושלם לבעיית דילול השיער אשר מחזיר לו את המראה המלא והשופע, ומחזיר לך את החיוך לפנים ואת תחושת הבטחון. לפי דבריהם של מומחי מרכז השיער הייר סיטי ישנן מספר סיבות שיכולות לגרום לשיער דליל ותופעה של התקרחות:

גנטיקה וירושה – נשים רבות נולדות עם נטייה לשיער דק ודליל כתוצאה מירושה גנטית שעוברת במשפחה. כמובן שבמקרה כזה אין אפשרות לדחות או למנוע כליל את התופעה.

חוסר איזון הורמונלי – תופעה של נשירת שיער במהלך הריון, או אחרי לידה, היא תופעה שכיחה ביותר, כמו גם נשירת שיער כתוצאה ממחלה או נטילת תרופות אשר גורמות להפרת האיזון בגוף.

תזונה – תזונה ככלל הינה הגורם המשפיע והמשמעותי ביותר על תפקוד הגוף כולו. תזונה לקויה והרגלי אכילה לא נכונים הם חלק מהגורמים לתופעות של הזדקנות העור ונשירת שיער.

אנשים רבים לא מקשרים בין הרגלי האכילה לתופעות בריאותיות, כמו הידלדלות השיער, מכיוון שלא מדובר בתהליך מידי, אלא בפגיעה מצטברת שנגרמת לאורך שנים ואט אט מתחילים לראות שהשיער מאבד מנפחו ונהיה שביר.

טיפול לא נכון בשיער – שימוש בתכשירים לא מקצועיים, או חומרים לא מאושרים יכולים בהחלט לפגוע בשיער. גם טיפול יומיומי לא נכון עלול לגרום לתהליך של שבירה ונשירה, כמו למשל סרוק שיער רטוב, חפיפות רבות באופן לא נכון, צביעות ועוד.

גורמי סביבה – לכל הסיבות האלו יש להוסיף את גורמי הסביבה הטבעית, כמו קרינת שמש, כלור בבריכות שחיה, מי המלח בים וגם ההחלשות הטבעית של השעיר עם הגיל. כל הסיבות המוזכרות פוגעות בשכבת ההגנה של השיער והופכים את השערה לדקה יותר ושבירה והתוצאה היא הידלדלות שיער אשר במשך הזמן יכולות להפוך לקרחות. מעבר לכך קיים קושי לעצב שיער פגוע ולשמור על המראה שלו.

הפתרון: עיבוי שיער

בשוק מסתובבים הרבה תכשירים שמתיימרים לתת פתרון לבעיה של שבירת שיער ונשירתו, בפועל עדיין לא נמצא פתרון רפואי לבעיה. לעומת זאת, עיבוי שיער מעניק פתרון מושלם ומאפשר לשיער לחזור למראה הטבעי והמלא שלו.

העיבוי מתבסס על העיקרון של הארכת שיער ותוספות שיער, כאשר ישנן מספר שיטות שונות לביצוע החיבורים בין השיער הטבעי לשיער המוסף בהתאם למבנה השערה. מעצב השיער הוא שצריך להחליט על השיטה הנכונה והמתאימה ביותר עבור כל טיפול וכמובן שעל השיער המוסף להתאים לשיער הראש בצבע, במבנה ובאורך.

כאמור, ישנן מספר שיטות לחיבור השיער הכוללות חיבור על ידי חרוזים עדינים – בשיטה זו מחלקים את השיער לקבוצת שיערות קטנות ולכל קבוצה מחברים את התוספת באופן כזה שהחיבור לא נראה ולא מורגש. אפשרות שנייה היא חיבור התוספות על ידי קליפסים מיוחדים אשר מאפשרים הסרה של התוספת במקרה הצורך.

שיטה נוספת, המתאימה במיוחד לעיבוי שיער באזור הקודקוד, הינה על ידי שימוש בסיבים מיקרו עדינים בלתי נראים, אליהם מחברים את התוספות. היתרון של שיטה זו בכך שניתן לבצע באמצעות תוספות שיער בגוונים ובכך ליהנות גם מעיבוי שיער וגם ממראה חדש ומגוון. מומחי הייר סיטי מדגישים כי חשוב ביותר לעשות עיבוי שיער אך ורק אצל מעצבי שיער שעברו הכשרה מקצועית בתחום, מכירים את השיטות ויודעים להמליץ ולבצע את הטיפול באופן מושלם.

עיבוי שיער לגברים ניתן לבצע ע”י תהליך מיקרופיגמנטציה בקרקפת אשר מדמה זקיקי שיער קצוצים.

הגב

תהיה ראשון

קבל התראות
avatar
סניפים
02-6426626
רח' יפו 70 מרכז העיר
03-6206060
רח' סחרוב 5/אלחנן 10 א.ת חדש
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
03-7328383
רח' כצנלסון 7