הייר סיטי

מה זה הדמיית שיער?

מה זה הדמיית שער? -Hair simulation הדמיית שיער הינה שיטה להחדרת פיגמנט לשכבת העור העליונה הנקראת אפידרמיס. שכבת העור החיצונית ביותר של הקרקפת מיועדת להכיל פיגמנט הדמייה קרוב וכתחליף לזקיקי שער אשר משתלבים עם זקיקי השער הטבעי. גם כאשר מתבוננים מקרוב, הפיגמנט יופיע כזקיק שלשיער נקודתי. לכל פיגמנט רפואי יש את הלקוח שלו, ישנם גברים עם מראה של ראש מלא שער מגולח והצבע מתאים בקנה מידה מדוייק להפליא ומשתלב בצורה מדהימה.

האם זה נראה אמיתי?

כמות הדמיית זקיקי השער בקרקפת גברים רגילה הוא כ 77 מיקרומטרים בקוטר בדרך כלל. אמנם לעיטים נראה הפיגמנט קצת יותר גדול משער אדם אמיתי, אבל כאשר מתבוננים מחמישה אינצ’ים או רחוק יותר, הגודל האמיתי בלתי נבדל מזקיקי שער הטבעיים. לרוב, גם בני משפחה הקרובה ביותר מבצעים בדיקה במרחק 10 ס”מ לא יכולים להצביע היכן השער האמיתי מסתיים והיכן מתחילה מיקרו-פיגמנטציה.

האם צריך לגלח את הראש?

תלוי, אנו בחברת הייר סיטי רוצים להשיג תוצאה מירבית. ישנם לקוחות עם דלילות שער מינימלית של 10 עד 25% ולהם מתאים הטיפול ללא גילוח. רוב הלקוחות עם אחוזי דלילות גבוהה או התקרחות החל מדרגה 3 יצטרכו לקצץ את שער הראש מכיוון שזקיקי השער המוספים אינם צומחים ומושטחים על פני הקרקפת, כך שאם לקוח עם קרחת לדוגמא יבצע את הטיפול ויאריך שער – זה יראה לא טוב וירגישו בהבדלי הגבהים. בחלק מטיפולי הסתרת צלקת באיפור רפואי קבוע לכיסוי או כאלה עם השתלות שרוצים לשפר את המראה לא צריכים לגלח את ראשם.

האם בטיפול זה ניתן לבצע העלמת צלקות או טשטוש השתלת שער?

כן- ויוו עוזר באופן משמעותי לטשטש או להעלים צלקות בראש גם לאחר ניתוחי השתלות שער. העלמת הצלקת תלויה ברקמות הסיביות עצמן וככל שהצלקת עמוקה יותר כך קשה להעלים אותה. עם זאת, מיזוג ההדמיה הרפואית עם הצלקת מעניק לעור יותר נפח וקשה מאוד להבחין שהייתה צלקת, הטשטוש בלתי מורגש ברוב המקרים.

צלקות קבועות מכוערות ונראות לעין יכולות להוות סיבה לדאגה מכיוון שהיא עלולה לגרום להערכה עצמית נמוכה אצל המטופל. צויין כבר בעבר שלקוחות לאחר כמה השתלות שער נאלצים לחוות את החוויה הלא נעימה הזאת של צלקות בראש ומתהלכים עם צלקות לרוחב הראש באופן גלוי וזה ממש דורש הליך ריפוי של הצלקות בדחיפות. המראה או הגודל של הצלקות תלוי בסוג של אותה טכניקת שחזור שער שעשה המנתח. טכניקות תיקון צלקות – ישנן מספר טכניקות שיכולות לעזור בריפוי של צלקות. השיטה לריפוי צלקות להשתלת שער לאחר השתלת שער שונה מזו של המטופל למטופל, בהתבסס על סוג, מראה, דפוס ועוצמה של הצלקות

וכמו כן בטיפול העדין ביותר ניתן לבצע הדמיית שיער לאלופציה אראטה

כמה זמן נמשך הטיפול?

הטיפול יכול להמשך בין שני מפגשים ועד לחמישה מפגשים לכל היותר.

טיפול הדמייה יחיד נערך בין 40 דקות לשלוש שעות תוך שימוש בסטריליות גבוהה. לאחר סדרת הטיפולים הפיגמנט יחזיק במשך שנים רבות בדרך כלל (עד 5 שנים) תלוי במערכת החיסונית של אותו לקוח, אצל לקוחות מסוימים שיש להם מערכת חיסונית חזקה או שעובדים בשמש בחוץ כל זמן, ייתכן כי עליהם לבצע חידוש הדמייה מוקדם יותר. מחיר תשלום החידוש להדמיית שיער נע בין 20% ל 50% מערך דמי הטיפול הראשוני.

עם אילו פיגמנטים משמשים בטיפול הדמייה לשער?

חברת Hair City® משתמשת עם פיגמנטים ללא תחמוצות מתכת וללא תרכובות כימיות! הפיגמנטים מיוצרים בישראל, כחול – לבן ומופקים מצמחים ומינרלים טבעיים רפואיים הכוללים 70% אלכוהול.

השכפול הנפוץ ביותר בסולם הגוונים הוא אפור בסיסי, אותו יש להכהות במידת הצורך או להבהיר. אין ברצוננו לחשוף מידע מיותר אודות הפיגמנטים הללו ואנחנו לא רוצים לחשוף את כל סודות המקצוע למתחרים או חקיינים (פרט ללימודים אוקורסים  המתבצעים בסניפי הרשת.

האם הפיגמנט עלול להפוך לכחול או לירוק עם השנים?

ברוב המקרים כל פיגמנט החודר לשכבת האפידרמיס בעור ייעלם בסופו של דבר בין 3 ל 5 שנים ואף יותר. הדהייה הינה מינימלית ויש צורך לתחזק את הטיפול לאחר תקופה. נתקלנו בהרבה מקרים במצבים שבהם החדירו דיו קעקוע לא רפואי לקרקפת ולצלקות כדי לנסות לבצע את זקיקי השער בהדמיה והנזק היה בלתי הפיך. כתוצאה מכך השתנה הצבע והפך לירוק או כחול.

הסודות המסחריים שלנו הביאו אותנו להצלחה מסחררת בהתאמת הפיגמנט ואנו מרגישים שהתוצאה סיפקה את הסיכוי הטוב ביותר לטיפול קבוע ויציב לאורך זמן.

האם אפשר למחוק הדמית שער?

כן, הדמית שער או בשמה מיקרו-פיגמנטציה רפואית ניתנת להסרה ואף מחיקת הפיגמנטים הם חלק ממותג הסודות המסחריים שלנו, ההסרה לא בהכרח קלה ברוב המקרים לא בגלל הפיגמנט אלא תלויה בעומק החדירה. כמו למשל הסרת/מחיקת קעקוע בלייזר אלקטרו אופטי. אנו יכולים לומר שעם המשוב שהתקבל עד כה ע”י כמות הלקוחות המבקשים להפוך את ההדמיה למצב בלתי נראה כלומר מחיקת הדמית שער הוא פחות מאחוז אחד. אך עם זאת הלכלוך, חוסר שביעות והרצון הרב שפוקד את הלקוח והן את המטפל להתקדם ליעד הסופי המיוחל כפי שהציפיות היו בהתחלה… בקיצור, אני רוצה לומר שלתקן הדמית שער ברוב המקרים זה ניתן.  אך בכל המקרים זמן וסבלנות זה הוא שם המשחק. אין קיצורי דרך!

האם הטיפול של הדמית שער כואב?

בחלק גדול מהמקרים נתקלנו בלקוחות שפשוט נרדמו בזמן הטיפול. במקרים נדירים מעטים, לקוחות חוו כאב באזורים רגישים מעל לאוזניים במהלך טיפול. זה מאוד תלוי, רוב לקוחותינו דווחו על שיעור הכאב בסולם מאחד עד עשר: 1.50 במהלך טיפול.

מהו תהליך הריפוי בהדמית שער?

באופן כללי, ייתכן כי הקרקפת תהיינה אדמומית עד למשך 12 שעות לאחר הטיפול ללא נפיחות. לאחר מכן, האיזור שבו הושתלו הפיגמנטים ע”י נקודות בקרקפת יתחיל להתקלף והזקיק יופיע לאחר הקילוף. משך הקילוף הוא כ ארבעה ימים ועד לשבוע, כך שאולי תרצה לחבוש כובע אך זה לא הכרחי.

תהליך הריפוי המלא לוקח כשבועיים. עד אז בטוח תהיה מוכן לטיפול הבא. לא מומלץ לתתכנן טיפול ביום שלפני האירועים שחשובים לך כך שאם אתה מופיע בתעשיית הבידור, ההליך יכול להתבצע בהדרגתיות בכל פעם ואינו מורגש כמו בשלב ההחלמה. זכור, אצלנו לא מבצעים קעקוע  שער! אלא קעקוע רפואי ואתה תצטרך לעקוב ולהשמע אחר הוראות המטפל.

מה המחיר של הדמית שער?

טווח המחיר תלוי בדרגת ההתקרחות ובשטחו של איזור הקרקפת המצריך טיפול. טווח המחירים בדרך כלל יכול לנוע מ 2,400 ש”ח לפני הנחה עד ל 12,000 ש”ח לראש בדרגת התקרחות מס’ 7 לא כולל צלקות.

טווח המחירים הנמוכים הוא ללקוחות ברמת התקרחות מס 1 ו 2 שצריכים שנויים קלים בקו המתאר לשער. השלמת מפרצים או האזורים קטנים של הוספת זקיקי הדמיה טווח המחירים הגבוה הוא ללקוחות בדרגת התקרחות מס’ 7 אשר להם נותר מעט שער בצידי הראש .

טיפול בצלקות קשה יותר לתמחר ויכול להשתנות בהתאם לכל מקרה לגופו

מדוע פיתחו את ההדמיה לשער?

תהליך ההדמיה לשער פותח בבריטניה (לונדון). בחור בשם איאן סבל מהתקרחות ולאחר מות אחיו הפתאומי מסרטן פעל לפיתוח שיטה של זקיקי שער מדומים (משוכפלים). בתחילה החל (אילן רביבו החלוץ הראשון להדמיית שיער בישראל) ניסויים על עצמו בקידמת הראש ושכלל את הטכניקה הזו באימון מיקרופיגמנטים תואמי גוון. מכיוון שאינו יכל לבצע את המשך הטיפול לבדו, הכשיר אנשי מקצוע בתחום השער ואיפור קבוע ואלו סיימו את המלאכה בהצלחה.

מיהו הלקוח הוותיק ביותר של המרכז להדמיית זקיקי שיער?

אילן רביבו, מנהל ושותף של חברת Hair City, קיבל בשנת 2005 לקוח בשם משה מירושלים אשר התעניין בטיפול הנ”ל. הלקוח הוותיק עם מיקרו פיגמנטציה ממשיך בגאווה להציג את מלאכתו של אילן.

האם אפשר לפגוש או לשוחח עם לקוחות שעברו טיפול?

ודאי! אנו מעודדים זאת כבר בפגישת הייעוץ הראשונה. לרובם, קשה מאוד לקבל החלטה המבוססת על ראיות של תמונות בלבד, ועבור אותם לקוחות חדשים הפוטנציאל להביט מקרוב באופן אישי או לחלוק חוויות זו סיבה מספיק טובה.

בנוסף, אנו מצפים מכל לקוח פוטנציאלי שעומד לעבור טיפול לתת שירות כשגריר שלנו לאחר הדמייה לשער שבוצעה במרכז.
הפורומים והטוקבקים באתר שלנו מכילים תקנות כדי לסייע ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים לפגוש לקוחות לשעבר אשר סיימו את הטיפולים. רבים הלקוחות מעוניינים למסור את מספרי הטלפון האישי שלהם וכן את כתובות הדוא”ל שלהם, על מנת שכל לקוח פוטנציאלי יוכל לפנות ולשוחח עימם באופן פרטי.

מה ההבדל בין חברת הייר סיטי לחברות אחרות?

Hair City הינה החברה הראשונה אשר צועדת כמנוסה ביותר בישראל וכבר מציעה שירותי הדמית שער במשך שנים רבות. צוות המומחים מיומנים ומבינים את החשיבות של המראה הטבעי. האנשים המוכשרים ביותר יכולים להשתמש בסימני השירות שלנו ולבצע את השירותים הנלווים כגון “שער ורטואלי”.

כל שעליך לעשות זה פשוט להסתכל על גלריית התמונות שלנו בהשוואה לחברות אחרות, לצפות בקטעי הווידאו שלנו, ותראה בעצמך! הייר סיטי הינה החלוצה בשירותי הדמייהי יחודיים וטבעיים ומתגאה בגישה השמרנית שלה להשגת מראה טבעי עבור לקוחותינו.

אם אני מתחת לגיל 18?

אין קשר לגיל. ישראל היא ארץ דמוקרטית להבדיל מבריטניה ומארצות הברית. שם, מתחת לגיל 18 הסכמת ההורים או אפוטרופוס לפני שנכנסים לטיפול מחוייבת. אנו מטפלים גם במבוגרים וגם בצעירים שמרגישים ששינוי כזה יביא לתועלת. למעשה המון גברים צעירים שסובלים במיוחד מהתקרחות או מחוסר שער באזורי הראש.

האם אני מתאים לטיפול ואיך אני מתחיל?

תשובה: ברוב המקרים אצל גברים ונשים שיש להם נשירת שער אוצלקות  בראש הם מתאימים להנהלים שלנו. לדוגמה: אם האזור הוא דליל/קירח/צלקת ישנה אפשרות לכסות אותו עם איפור אמנותי רפואי דרך הדמית שער או שירותי מיקרופיגמנטציה ע”י נקודות בקרקפת. עבורך, האלטרנטיבה הנפלאה הזו עשויה לחולל שינוי להשתלת שער שעברת. שלח לנו תמונה ונבדוק את המצב האישי שלך.

שמעתי על הייר סיטי המון שאתם הכי טובים בהדמית שיער זה נכון?

אין חכם כבעל נסיון! היינו מציעים לך לגשת לאחד הסניפים שלנו ולראות תוצאות בעיניים. אלפי לקוחות לא טועים והיינו שמחים לקבל עוד ועוד לקוחות כשגרירים שלנו.

מילוי ועיבוי שיער עם הדמית שער בטכניקת מיקרופיגמנטציה ייחודית של המרכז להדמית שער – צור קשר מלא פרטים.

:סה"כ צפיות 731 ,  1 

5 1 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
2 Comments
הכי חדש
הכי ישן פופולארי
Inline Feedbacks
View all comments
זיו שומרון
זיו שומרון
7 years ago

הגעתי להתייעץ לפני מס’ ימים וקיבלתי הצעת מחיר סבירה. אני בטוח בזה שאתם הכי טובים בתחום כי שמעתי עליכם וראיתי כמה עבודות יפות מאוד לטעמי. מסיבה רפואית הבנתי שאין בעיה ושזה לא ממש קעקוע ורציתי לוודא שרק מומחים יעשו לי את הטיפול כי שמעתי על דניאלה ומור מספיק באומנות הקעקועים בהדמיה בכלל ובהסתרת צלקות בפרט. מתי אפשר לקבוע תור ?

רשת הייר סיטי ישראל
תגובה ל  זיו שומרון

שלום זיו, תודה על הפרגון אכן, דניאלה ומור מקצועיות מאוד על מנת לקבוע תור תתקשר 03-5505501 בהצלחה!

סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x