הייר סיטי

טשטוש או העלמת צלקות בראש מפציעה ולאחר ניתוח השתלת שיער

העלמת צלקות – תיקון האזור התורם לאחר השתלת שיער

הסתרת צלקות בראש מפציעה או לאחר השתלת שיער מחייבים תיקון. אחרת הצלקות בראש שהן דבר נוראי ייראו ואף יטרידו מאוד את בעליהם שלא באשמתם נוצרו ע”י פציעה, חבלה, או השתלת שיער. אם הצלקת מטרידה אותך ואתה באמת רוצה להוציא ממנה את הטוב ככל האפשר? לטשטשה גם לאחר הפציעה הקשה, או שנותרה צלקת לאחר ניתוחי השתלה? צלקות הן תוצאה בלתי נמנעת של ניתוח להשתלת שיער. אין ניתוח להשתלת שיער ללא צלקות. למרות ששיטות השתלת שיער האחרונות השתפרו ללא ספק בגרימת פחות הצטלקויות מאשר טכניקות ישנות יותר.

יש פתרון!

תאמין שיש מומחים בתחום העוזרים לטשטש ואף להעלים סימני צלקות באזור הראש תוך טכניקת מיקרופיגמנטציה הדמיית שיער שיקומית אורגנית רפואית בלעדית באמצעות טיפולים חדשניים ללא קרן לייזר וללא כאבים!

אזורי צלקות השתלת שיער בדרך כלל הם תאים “מתים” ברקמת העור והבשר בגוף וניתן לבצע טשטוש צלקות ע”י השתלת פיגמנט אורגני המתאים באותו גוון בדיוק לצבע שיערך, תוך החדרת המינרלים הללו המייצרים אפטק טבעי קצוץ ומטשטשים צלקות ומעלימים קרחות באופן מושלם.

האפקט בטיפול לצלקות לאחר השתלות שיער או מצלקות הנובעות מניתוח כל שהוא בראש או צלקות כתוצאה מתאונה מסויימת יוצר מרקם אחיד ובלתי מורגש לאחר הטיפול ומעניק תחושה טבעית לחלוטין תוך שילוב אפקטיבי ומקסימאלי המדמה זקיקי שיער.

מהלך הטיפול אינו מסובך ואינו מצריך ידע ברפואה אך מחייב בהחלט לימודי הדמיית שיער ומילוי קרקפות ע”י מיקרופיגמנטציה, הטיפול אינו מתבצע ע”י רופאים ומתבצע בסדרת מפגשים תוך זמן קצר יחסית של עד לארבעה טיפולים מקסימום האורכים בסך הכל כחודש לערך. תהליך כל טיפול כ-40/60 דקות ולאחר מכן ניתן לעסוק כהרגלכם בעיסוק היומיומי.

תיקון האזור התורם

 

 

:סה"כ צפיות 501 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
4 Comments
הכי חדש
הכי ישן פופולארי
Inline Feedbacks
View all comments
משה
משה
6 years ago

לפני שלוש שנים עברתי תאונת דרכים ונחתכתי בפנים ובראש בצורה ממש קיצונית. החתך היה די עמוק וכל הפרצוף שלי היה מלא בדם זה היה נראה פשוט זוועה. אחרי שלקחו אותי לבית החולים ושם תפרו לי את החתך שאלתי את הרופא האם תישאר לי צלקת לכל החיים? הוא אמר שכן! והמליץ לי כמובן על טיפולים במשחה רפואית, הקלו-קוט שעלתה איזה 200 ש”ח. חבר טוב של אשתי עשה פעם השתלת שיער המליץ לי על המומחים בהייר סיטי שהעלימו לו את הצלקת אחרי הניתוח.
בטיפול הראשון לא קרה שום דבר! פשוט הגעתי ואמרו לי שאת הצלקת בפנים תמיד יראו אבל הרבה יותר טוב ובאותה נשימה הבטיחו לי שאת הצלקת בראש לעומת זאת בפנים לא ישאר שום זכר. ואז.. נאלצתי “לקנות חבילה” החתכים היו לי בצידו הימני בפרצוף ועלו עד למרכז הראש וממש לא התחשק לי לבלות איתם את שארית חיי. כך יצא ששילמתי גם 2000 ש”ח על הצלקת בראש וגם 6000 ש”ח על הצלקת בפנים. נו טוב, מילא. העיקר התוצאה:
היום לאחר סדרת הטיפולים (5) לא רואים אפילו זכר של צלקת בראש, שום כלום. אמנם רק אם מסתכלים ממש מקרוב מאוד רואים סימן קטן אבל ממש מזערי. ובפנים? אני לא רוצה להגזים אבל לתוצאה כזאת לא חלמתי להגיע!!!!!!!!!!!! – את הצלקת רואים ואי אפשר להתעלם ממנה לחלוטין. אבל רובה הוסתרה רק בגלל שהיא עמוקה מדי במרכזה ניתן להבחין בה, אין ספק שאם הצלקת היתה שטחית יותר אייתי יוצא עם פנים חדשות!
אני ממליץ לכל אחד שיש לו צלקת בראש או בפנים לא להתקמצן וללכת לאילן רביבו מהייר סיטי. עבודה אומנותית, קדושה ויקרה בטירוף אבל שווה כל שקל.
זה הסיפור שלי ובדרך כלל אני לא רושם תגובות אבל הבטחתי שאם אצא מרוצה, ארשום תגובה ואמליץ בכל הזדמנות שתהיה לי.
אומנים בחסד עליון
תודה

אלון
אלון
7 years ago

השתלות שיער: פרוטוקול ה- Strip מעורר בי צמרמורות עד היום כשאני חושב על זה איך יראה הראש שלי עם הצלקת הארורה הזו. חשבתי על FUE, אך העניין הוא שאזור התורם שלי אינו צפוף במיוחד, והאזור הדליל גדול מדי, כך שאין סיכוי שאוכל לקבל כיסוי טוב לקרחת במצבי, מה גם שהעלות של הטיפול גבוהה להחריד. בעיה נוספת היא שתהליך הנשירה אצלי מעולם לא פסק, כך שגם אם אקבל כיסוי סביר, המצב ימשיך להחמיר וייתכן שבתוך שנתיים-שלוש אמצא את עצמי שוב במצב גרוע. שוב, עבורי, הפתרון של השתלת שיער לא יעיל. אבל הדמיה דווקא מעניינת אותי מאוד ואשמח אם תצרו קשר לבירור פרטים

רשת הייר סיטי ישראל
תגובה ל  אלון

שלום אלון תודה לך ששיתפת, ברוב במקרים של השתלת שיער עדיין צריך נגיעה קלה של הדמיית שיער או טשטוש צלקות. אתה מוזמן להשאיר פרטים ואחד המומחים מהרשת יחזור אליך בהקדם האפשרי
או שתתקשר 03-5505501 ותלחץ על השלוחה המבוקשת בהצלחה !

סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x