הייר סיטי

הלחמת שיער חמה

הלחמה חמה היא שיטה של עיצוב שיעור שבה מבצעים הלחמה של תוספות שיער אל השיער הקיים על מנת להגדיל את נפח השיער או לפתור בעיות של התקרחויות ודלילות שיער. הלחמה חמה מטרתה לחבר את תוספות השיער אל הראש בצורה היעילה ביותר כאשר בסוף התהליך באם מבוצע על ידי מעצב שיער מקצועי לא יהיה ניתן להבחין כי מדובר בתוספות שיער אשר הוספו אל ראש הלקוחה באמצעות הלחמה חמה.

נשים רבות כיום בארץ וברחבי העולם בוחרות לעבור הלחמה חמה על מנת לקבל שיער עשיר יותר, ארוך יותר, או להסתיר דלילות שיער ונשירת שיער. תהליך הלחמה חמה הינו פופולארי ביותר ונחשב לאחד מדרכי עיצוב השיער המוצלחים ביותר כיום בתעשיית עיצוב השיער משום שמבוצע באופן שאינו פוגם בשיער, בעור הקרקפת ומעניק את התוצאה הטובה ביותר לשיער שמתווספות אליו תוספות שיער.

כאשר מישהי רוצה לעצב את שיערה באמצעות הלחמה חמה, עליה למצוא מכון לעיצוב שיער המתמחה בפעולת הלחמה חמה כשיטה לחיבור תוספות שיער לראש. המרכז להלחמת תוספות שיער הינו מכון כזה וגאה בעובדה כי מעסיק מעצבי שיער מקצועיים בלבד אשר יודעים בדיוק כיצד לטפל בשיערה של כל לקוחה באשר היא, בכל סוג עיצוב שיער שבוחרת לעצמה – בין סוגים אלו עיצוב באמצעות הלחמה חמה.

המרכז להלחמת תוספות שיער יודע כיצד לאבחן את שיערה של כל לקוחה אשר מבקשת לצרף לראשה תוספות שיער באמצעות הלחמה חמה – על מנת לדעת בדיוק באיזה שיער להשתמש כאשר מחברים את תוספות השיער, מעצב השיער יבדוק בדיוק את צבע השיער, מרקם, צורה, עובי ואלמנטים נוספים אשר משפיעים על התהליך.

לפרטים חייגו – סניף ירושלים: 026426626 | סניף תל אביב: 036207070 | סניף ראשון לציון 036206060

:סה"כ צפיות 309 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x