הייר סיטי

מזותרפיה

החלק החשוף ביותר בגוף האדם הינו העור והוא נתון להשפעות שונות ומגוונות. העור חשוף לקרני השמש לאורך כל ימות השנה אבל בעיקר בקיץ כאשר מתלבשים בבגדים קצרים, מבלים בחוף הים ובטיולים, עוסקים בפעילות ספורטיבית ועוד. על העור משפיעים גורמים אחרים דוגמת שינויי אקלים, חשיפה לזיהום אוויר ולחומרים כימיים, תזונה ואפילו מצב פסיכולוגי. לכל אחד מאלה ולאחרים נוספים יש השפעה מצטברת שמתבטאת בתופעות שאינן רצויות כמו רגישות יתר, אקנה, עור יבש, בעיות פיגמנטציה ועוד. התוצאה היא הזדקנות הדרגתית של העור שכבר אינו נראה טבעי ורענן כמו בעבר.

שיטת טיפול טבעית

מזותרפיה הינה שיטת טיפול טבעית שמשלימה, במידה רבה, את הטיפול המסורתי של הקוסמטיקה. הטיפול אינו פולשני ובטוח ובמהלכו מוחדרים לשכבות העור חומרים המבוססים על ויטמינים, מינרלים וחומצות אמיניות. קוקטייל החומרים מוזרק בנקודות נבחרות לעומק של 4 ו 5 מ”מ מזין  מרענן ומחדש את העור, מעורר את ייצור הקלוגן, משפר את זרימת הדם באזורים המטופלים,  מזרז את קצב חילופי החומרים בגוף ועוד. במקרים רבים, החומרים עשויים לסייע בהקלה על התכווצויות שרירים. הם מצליחים לשהות תקופה ארוכה יחסית בתוך שכבות העור ומתחתיהן והשפעתן היא, לרוב, עד לטווח של כחצי שנה.

טיפולים מגוונים

את התרכובות ההומיאופתיות הללו מזריקים לאזורים שונים בגוף. הטיפולים אידיאליים לאזורים החשופים כמו הפנים. הצוואר, המחשוף, כפות הידיים ועוד מאחר והם תורמים למראה אסתטי שלהם. בנוסף, הם הללו מסייעים גם בטשטוש צלקות, בפירוק צלוליט, בהפחתת שומן עודף, במניעת הזדקנות העור ואף אפקטיביים במקרים של נשירת שיער. ניתן לקבל אצלנו בקליניקת “הייר סיטי” את הטיפולים אלו אשר אינם מתבצעים בהרדמה כללית. שניים מהטיפולים הנפוצים אצלנו הם מתיחת פנים וטיפול בצלוליט. במהלך טיפול פנים מוזרקים כמויות זעירות של ויטמינים שמעוררים היווצרות של אקוגן ואלסטין אשר מגמישים את העור ומשפרים את זרימת הדם. טיפול בצלוליט נעשה באמצעות הזרקת חומרים שמגבירים את זרימת הדם אל אזור מסוים ואלו מסייעים להחלקת העור הפגוע.

מזותרפיה

ייעוץ וטיפול

קיימות מספר תופעות לוואי הנלוות לטיפול שאינן מסוכנות והן כוללות: תחושת צריבה במהלך הטיפול ולאחריו, אדמומיות ונפיחות, הופעת חבורות. סיכון לזיהום, גירוי יתר ודלקת העור והרקמות. מטופלים מסוימים יכולים לפתח תגובות אלרגיות לחומרים. תופעות אלו נעלמות לחלוטין עד מספר ימים לאחר הטיפול. כל מי  שמגיע אלינו יכול לקבל טיפול ראשוני ולאחר זמן מה טיפולי המשך שוטפים. תוצאות הטיפול ותדירותו משתנות מאדם לאדם ותלויות במצב ובתרכובות המוזרקות. לעיתים, שתי זריקות תספקנה ותראינה שיפור מיידי, ולעיתים, השיפור יהיה איטי יותר. לקוחות אשר חוו את הטיפול דרכנו שומרים על קשר קבוע עם המרפאות שלנו ומגיעים לטיפולי המשך. אנא, פנו  לקליניקות שלנו הפזורות במקומות שונים בארץ לצורך קבלת ייעוץ, מידע ולהזמנת טיפול אשר יתרום לבריאות עורכם.

 

 

 

 

:סה"כ צפיות 303 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x