הייר סיטי

הדמיית שיער לנשים

מילוי שיער לנשים ע”י תוספות שיער או הלחמת קרטין הינה הדרך הטובה ביותר לקבל תוצאה טובה לשיער מלא, אך הדמיית שיער לנשים בשילוב ההלחמה יוצרת את האפקט המרהיב ביותר גם לנשים הסובלות ממחלת טריכוטילומניה או כאלה ששער ראשם דליל.

הדמיית שער לנשים בשיטת שער וירטואלי (בלעדי בישראל) מעניקה מרבד של הדמיית זקיקי שער ~ מיקרו פיגמנטציה בחסות: Hair City ~ המרכז הישראלי להדמיית שער (המקורי כמובן)

במרכז הישראלי להדמיית שער מבית הייר סיטי מטופלות נשים העוברות תהליכים כימוטרפיים תוך מילוי שער ע”י הלחמת קרטין בשיער הטוב ביותר בעולם – גרייט לנגטס והשילוב של טכניקת הדמיית שער לנשים “וירטואל הייר לנשים” מעניק את האפקט המושלם ביותר לשער דליל/קצר ע”י מיקרו פיגמנטציה אורגנית הממלאת את משטח הקרקפת ויוצרת אשלייה טבעית.

גם נשים לאחר ניתוח השתלת שער פוקדות את המרכז ומרוצות מהטיפול המסור עם דיסקרטיות מלאה ויחס חם ואוהב.

ללא כל השתלת שער גם לנשים ישנה טכניק להשתלות פיגמנטים שעוזרים לשער להראות מלא ובריא, לנשים הדמיית שער בשילוב מילוי שער בהלחמה מרכז את האפקט ונותן מענה אמיתי! Hair City הינו המרכז להדמיית שער (המקורי בישראל). השתלת הפיגמנט לשכבת האפידרמיס יוצרת אשליית שיער מלא על הקרקפת ומכסה את דלילות השער ברוב המקרים. שיטה זו פותחה לגברים במקורה אשר בעזרתה היה ניתן לטשטש את הקרחת או לכסות צלקות של השתלות שער.

נשים רבות מתהדרות היום בהדמיית שער למילוי קרקפות בעזרת הדמיית זקיקי שער מיקרו-פיגמנטציה במרכז המומחים לטיפולי הארכות שער והחלקות  המתקדמת ביותר בעולם

במרכז ישנה מחלקה מיוחדת של מילוי תוספות לשער בשילוב הדמיית שער לנשים הנקראת “שער וירטואלי לנשים” כיסוי מושלם לשער דליל ע”י מיקרו-פיגמנטציה בשילוב שחזור השער הטבעי ע”י הלחמות זעירות של קווצות שער 100% טבעי.

:סה"כ צפיות 465 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
5 Comments
הכי חדש
הכי ישן פופולארי
Inline Feedbacks
View all comments
סימה
סימה
11 years ago

הי מור , רציתי לומר תודה ענקית על הדמיית שיער והלחמת קרטין שעשית לי בשיער. עבודת קודש שרק תצליחי אמן

דנית
דנית
10 years ago

לדניאל. רציתי להודות לך על עבודת קודש שעשית לי במילוי שיער קודם היתי מתביישת לצאת לרחוב עכשיו הראש שלי נראה רגיל ואני מרגישה מצוין תודה יקירה.

נורית
נורית
10 years ago

הדמיה מוצלחת מאוד. רק רציתי לומר תודה.

seoadmin
Admin
10 years ago

הי חבר’ה, אני מאוד מעריכה את ההשתדלות שלכם! למרות שאמרת לי שהיו שלושה טיפולים בסוף עשינו ארבע וזה ממש יפה. תודה

seoadmin
Admin
10 years ago

למור מירושלים – תודה בעיקר על היושר שאמרת לי שהדמיית שיער לנשים זה לא נותן 100 אחוז ואני סמכתי עליך ואני מרוצה גם בתוצאה של 60 אחוז כל הכבוד על היושר זה דבר מאוד חשוב בימינו אמליץ עליך בחום

סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x