הייר סיטי

החלקה יפנית קיון

איך עובדת ההחלקה?

החלקה יפנית קיון keune אורכת בין 2 ל- 3.5 שעות, תלוי באורך השיער, בנפח ורמות התלתול שלו. כמו כן, החלקה זו מתבצעת ככלל ההחלקות היפניות.

בשלבי ההחלקה בהסבר פשוט: אנו מורחים את התמיסה על השיער כאשר הוא רטוב באופן יסודי, ומתרחקים מן השורש בין ס”מ אחד ל 2. ממתינים ובודקים במשך כל הזמן עד כאשר פתיחת השיער, שוטפים, מחליקים באמצעות מגהץ שיער, מורחים חומר מנטרל ושוטפים. לאחר התהליך הזה השיער מתייבש חלק לחלוטין ללא צורך בפן.

אצלנו בהייר סיטי, הרשת הארצית המובילה בהחלקות שיער לאורך כל תהליכי ההחלקות בודקים באופן קבוע מעצבי השיער את השתלשלות אופיין של השערות על מנת ליצור אפקט נכון בפעולות החומרים הכימייים ותגובות ההחלקה. סיבה זה מספיק טובה כדי לא להכשל עם החלקות שיער.

האם ישנן סכנות?

בהייר סיטי מסבירים שהשיער באופן כללי בנוי מרקמות מתות וחשוב מאוד לדעת אצל מי ואיך מבצעים החלקות שיער ולא בהכרח החלקה יפנית מסוג קיוון. החלקות שיער הן נושא רגיש בקרב נשים המבקשות להחליק את השיען ומותר להזהיר כי ישנם החלקות שיער לא מקוריות בישראל. חוסר רקורד עשיר יכול להביא לידי ביטוי בתוצאות הרסניות לשיער, לשרוף אותו במקרה הטוב ובמקרה הגרוע ליצור קרחות וכוויות בעור הקרקפת.

האבחנה הראשונית היא החשובה ביותר, מעצב השיער מחוייב להתאים את סוג ההחלקה: (יפנית; (יוקו, קיון, קוואנטום Q8), ברזילאית, טבעית וכו’) לסוג השיער המתאים: גלי, מתולתל, מקורזל דק או עבה, צבוע/מחומצן, וכו’. ורק לאחר מכל לבצע החלקה. (לא בכל מצב ולא בכל מחיר נבצע החלקה!)

מחליקי שיער, האם יש מומחים בישראל?

היום, בכל מספרה או מכון להחלקות שיער יש מכונת אספרסו יוקרתית שעושה גם קפה הפוך או מקיאטו (לעיתים מגזימים עם בר משקאות חריפ.. ), כמובן שזה לא הדבר החשוב בהחלקה. הדברים החשובים בהחלקה מתחלקים לשניים: 1) תוצאה. 2) שירות.
שני הפרמטרים הללו מביאים את הלקוחה לחזור שוב ושוב לחידוש שורשים ושני הצדדים מרוויחים.

הוראות שימוש – החלקת שיער קיון החדשה

בהחלקה יפנית מסוג קיון ניתן לחפוף או לאסוף את השיער מיד לאחר ההחלקה, להבדיל מהחלקות שיער יפניות אחרות, בהן אסור לחפוף או להרטיב את שיער יומיים, וא לאסוף אותו במשך שבוע ימים.

החלקה יפנית מסוג keune “קיון” בביצוע מומחי הייר סיטי – ירושלים, תל אביב, גבעתיים ראשל”צ.

מחיר: מבצעי קיץ 2016 – המחיר החל מ 1,200 ₪, אפשרות ל- 18 תשלומים.

:סה"כ צפיות 315 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x