הייר סיטי

החלקת שיער בירושלים

השיטה הפופולארית מאוד כיום ליישר שיער היא בעזרת החלקה יפנית. התהליך לוקח בסביבות שלוש עד ארבע שעות ועלות ההחלקה יקרה למדי, בהתאם למכונים השונים המורשים לעסוק בחומר כימי חזק שכזה. מכון מורשה הוt מכון שבו מאות החלקות עם סוגי שיער שונים. החלקה יפנית בירושלים יכולה לעלות בין 1,200 ₪ ועד 6,000 ₪ תלוי באורך ועובי השיער.

ההליך כרוך בשימוש בכימיקלים מסוימים. אם נתקלת במעצבי שיער אשר לוקחים מחירים זולים יותר מאלו שצוטטו קודם לכן, דעי אשר מעצבי שיער אלו משתמשים בחומרים כימיקלים באיכות ירודה (חומר החלקה מזוייף). אשר החומר הנ”ל מסוגל לגרום נזק לשיערך.

לאחר החלקה יפנית

לאחר ביצוע החלקה יפנית יהיה עליך לחזור על התהליך כל שישה חודשים לערך, אם את רוצה לשמור את אותו מרקם של שיערך. שורש השיער שצומח צריך לעבור שוב את אותו תהליך הכימי באותו חומר ששיערך עבר.

לכן תדרשי להגיע לאותו מעצב שיער על מנת לחדש את שורש שיערך.

נוהל חידוש השורש מסובך יותר מהחלקה מלאה מכיוון שצריך להחליק רק את השורש ולא את כל השיער לכן הליך זה מסוכן מאוד מכיוון שאם חומר הכימי יגלוש מעבר לשיער שעבר כבר החלקה השיער עלול להישבר בדיוק במספר הסנטימטר שהשיער ארך לדוגמא: אם השיער ארך במשך חצי שנה 6 ס”מ השיער ישבר לאורך של 6 ס”מ.

הזמן של התהליך לחידוש השורש הוא אותו זמן בין 3 ל- 4 שעות תלוי בעובי השיער.

תהליך החלקה יפנית כמו שהזכרנו הינה מחומרים כימיקלים, מעצב שיער שלא כבעל ותק וניסיון עלול לגרום לשיערך נזק רב ובלתי הפיך, מעצב שיער המתמחה בהחלקה יפנית תמיד ישאל אותך מה ואילו פועולות שיערך עבר ויצטרך לאבחן את שיערך גם אם זה כרוך בבדיקת החומר בשיער בקבוצה קטנה משיערך.

אז הכלל הראשון והחשוב ביותר הוא למצוא מעצב שיער אשר עבד על המון סוגי שיער והתנשא בכל סוגי ההחלקות על מנת שלא תמצאי את עצמך מאבדת שיער בין לילה.

אז, אם את נחושה עדיין בהחלקה יפנית, חשבי קודם על ההשלכות כשאת יושבת אצל מעצב שיער שלא מקצועי או שלוקח סכום מזערי מאוד ולא עבר כמה לקוחות עם סוגי שיער שונים. בדקי היטב, תתייעצי עם לקוחותיו שחוזרות כמה וכמה פעמים לטיפולים.

Hair City ישראל הוא המרכז הגדול בארץ המתמחה בטיפולי החלקה יפנית לנשים לגברים המציע פתרונות איכותיים לשיער טבעי צבוע מובהר פגום ויבש.

למידע נוסף ותיאום פגישה בקליניקה שלנו בירושלים את מוזמנת לפנות אלינו בטלפון: 02-6426626

כמו כן – המרכז להחלקת שיער בירושלים מציג את גלריית תמונות הגדולה בישראל להחלקה יפנית ~ צפיה מהנה!

:סה"כ צפיות 373 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x