הייר סיטי

הדמיית שיער לגברים – Scalp filler – מילוי קרקפת

הדמית שיער לגברים | הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה

גברים רבים שסובלים מהתקרחות נוטים לחשוב כי הגזרה להתהלך עם קרחת או שיער דליל היא מהשם יתברך וכי לא ניתן לעשות דבר לשיפור המצב. התקרחות היא בעיה גברית נפוצה בארץ ישראל ורוב הגברים אשר מתחילים להבחין בתהליך של הידללות השיער, מחליטים לעשות קרחת מלאה (גלאח) או “הלוואה בריבית” וכלל לא מעלים על דעתם שקיימת היום שיטה מודרנית וטכניקה אומנותית שיכולה לפתור עבורם את הבעיה ולהחזיר להם את המראה של הקרקפת () לשיער המלא.

 Vivo hair skalp tatto

– מציע הדמיה טבעית לשיער בשיטה יחודית ומושלמת בעלת פטנט רשום אשר פותחה במיוחד עבור בעיית ההתקרחות הגברית. להלן תמונות של טיפול כושל ותיקון ע”י הדמיית שיער! לקוחות רבים אינם מודעים מספיק שקיים חוט דק בין הצלחה לכשלון! גברים שעברו הליך של קעקוע בראשם נפגעו מאוד מטיפול חובבני של מעצבי שער שהתנסו על ראשם ולא למדו כראוי קורס הדמיית שיער  😭 

 

מרכז המומחים בירושלים בראשון לציון בבת ים בבאר שבע ובתל אביב עוסקים בפתרונות לשיער מתמחים בשיטה זו ופועלים כדי לשנות את התפיסה הרווחת אצל גברים רבים ומחזירים את החיוך שאבד מהתקרחות וקבלתה כגזרה משמיים.

אלופציה אראטה – לפני ואחרי – מיקרו-פיגמנטציה

מילוי/כיסוי קרחות והעלמת צלקות – טשטוש והעלמת צלקות בראש מפציעה או לאחר השתלת שיער. צלקות בראש הן דבר נוראי ומטרידות מאוד את בעליהם שלא באשמתם נוצרו ע”י פציעה, חבלה או השתלת שיער. המומחים למילוי והעלמת צלקות בישראל!

מהי שיטת מיקרופיגמנטצעה – מזה הדמית שיער?

שיטת ההדמיית שיער במיקרו-פיגמנטציה, מהווה פתרון מהפכני לטיפול בבעיית ההתקרחות והיא מיועדת לתת את המענה המושלם עבור גברים בעלי תספורת קצרה, קצוצה או לחלופין עם קרחת. התקרחות גברית טיפול טבעי לחלוטין עם חומרים טבעיים

הרעיון שמאחורי השיטה של ההדמייה הוא החדרת פיגמנט אורגני מיוחד וטבעי לשכבה תת עורית של הקרקפת (שכבת האפידרמיס התחתונה). באמצעות מכשיר אלקטרוני מיוחד הבנוי ממערכת יחידה של מחט מיוחדת מאד, מחדירים את הפיגמנט לתוך העור.

השכבה התת-עורית הינה שכבה יציבה ולכן יכולה להכיל את הפיגמנטים לתקופה של עד חמש שנים. בשונה מהליך קעקועי שיער שבו הנזק חמור ואף בלתי הפיך לעיתים.

התוצאה שמתקבלת היא שילוב מושלם בין השיער האמיתי לסיבי הפיגמנט אשר לא ניתן להבחין בהבדלים ביניהם לא במראה ולא במגע. חשוב להדגיש כי הפיגמנט המוחדר לעור מורכב מחומרים אורגניים, צמחים ומינרלים טבעיים בלבד.

שיטת הדמיה במיקרופיגמנטציה למה היא טובה?

שיטת המיקרו-פיגמנטציה הדמיית שיער לצורך זיפים מיועדת לגברים קרחים בעלי שער קצוץ או קצר ומיועדת לתת פיתרון לקרחת באיזור הקרקפת והמפרצים וכן נותנת פיתרון מושלם לצלקות בראש, יוצרת טשטוש או העלמת צלקות בהן לא צומח שיער כלל. הטיפול הינו טיפול בטוח ומאושר על ידי משרד הבריאות האמריקאי (ה-FDA) ונמצא בשימוש על ידי מומחי מרכז HairCity כבר מספר שנים.

היתרון שלנו מול המתחרים

  • המתחרים שלנו נמצאים במומנטום מצוין אודות גוגל – (קידום מודעות ממומן). למרות זאת, אנו בחברה מבצעים את מחזורינו בנוחות בשלב ההצלחה. כעת לאחר שתקראו מאמר זה הם יצטרכו להתגבר. טוב, לפחות הם מצליחים לגבות מחירים על רישום לקוחות.
  • רשת הייר סיטי היא למעשה משפחה, משפחת רביבו. כל עובדי החברה כולל כולם עוסקים בתורת השער למעלה מ 20 שנה. לכן, האכפתיות של כל אחד ואחת מהחברה מביאה אותנו לתת שירות שאין כמותו לעומת המתחרים שהם בסך הכל שכירים.
  • יתרון נוסף של הדמיית שיער הוא שמדובר בטיפול מהיר וקל, ללא כאבים (לפני הטיפול מורחים על הראש חומר מאלחש שמטשטש את התחושה וכך נמנעת הרגשת כאב). על הטיפול עצמו יש לחזור מספר פעמים כדי להשיג תוצאה מושלמת. מספר הפעמים תלוי בהיקף ההתקרחות ובדרך כלל נע בין שני טיפולים בלבד לעד ארבעה טיפולים. עם סיום סדרת הטיפולים, מתקבלת תוצאת מילוי קרקפת (scalp) מושלמת אשר מעניקה לכם הדמיית שיער ראש מלא למשך מספר שנים רב.

בתהליך של הדמיית שיער לצלקת לגברים ניתן להתחשב במצב הצלקת איך ומתי היא נוצרה וכתוצאה מזמן הריפוי שלה כפצע עורי. כאשר הצלקת אינה הגלידה באופן תקין היא עלולה לגרום לתסכול רב וסבל של המטופל עקב גירוד, אסתטיקה, כאבי מתיחה ורגישות.

הדמיית שיער – מיקרו-פיגמנטציה לא אמורה להכאיב לצלקת אלא אם כן השלב הוא מוקדם מדי של טריות הצלקת. כל עוד קיימים תפרים או פצעים פתוחים, אין בשום אופן לבצע הדמיית שיער על צלקת.

מה לגבי טיפולי העלמת צלקות בלייזר?

לייזר בסך הכל יוצר שיוף של העור ומאפשר להחליק את אזור הצלקת בלבד ולא יוצר העלמה מוחלטת. אם מצבה של רקמת הצלקת שטחית מאוד טיפולי לייזר עלולים לעזור במקצת. באופן כללי, רוב הצלקות בראש יכולות להיות מוסוות בצורה יעילה באמצעות Vivo הטיפול מתאים לצלקות מתאונות שונות וסוגים אחרים של ניתוחי השתלות שיער, כוויות ומחלות עור כגון סבוריאה וכן אלופציה אראטה .

לפניכם: גלריית תמונות הדמיית שיער לגברים אשר טופלו במרכזי הייר סיטי . כל תמונה מראה שני מצבים – לפני ואחרי כל התמונות באתר מוגנות על פי חוק זכיות יוצרים © אין להעתיק או לשמור תמונות מהאתר ללא אישור בכתב. בהצלחה!

לקישור אתר המומחה לחצו כאן

לאתר הדמיית שיער . Com

הדמיית שיער שאלות ותשובות

:סה"כ צפיות 2,898 ,  1 

5 1 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
63 Comments
הכי חדש
הכי ישן פופולארי
Inline Feedbacks
View all comments
יעקב
יעקב
1 month ago

אני קרב לגיל 80. הולך עם פאה, מבקש לדעת אם אני יכול להמשיך ללכת עם הפאה בתקופת הטיפול ?

ארז
ארז
4 years ago

את דניאלה מהייר סיטי הכרתי לאחר מסע ארוך ומתיש בגיל 38 מסע שהחל מנפילת האסימון שאיבדתי את השיער מה שהוריד לחלוטין את הביטחון העצמי שלי מבלי יכולת להשלים עם המציאות והמשיך לעניינים המעשיים של בירורים על השתלת שיער בקפריסין או בטורקיה כשהכסף לא היווה עבורי מכשול ולא בגלל שהכסף נשפך לי מהכיסים אלא כי אני רואה במראה שלי דבר שמשליך באופן ישיר על הבטחון העצמי ואם יש לזה “תרופה” היא ששווה כל שקל. לאחר פגישה עם נציגים בארץ של המרפאות להשתלת שיער הן של ד”ר סרקן והן של hdc בקפריסין נאמר לי על ידם בכנות כי לא ניתן יהיה להגיע לתוצאה של צפיפות שיער כפי שאני ציפיתי היות והחלק התורם לא מספיק בשביל לכסות את החלק המיועד להשתלה ובכלל ניפצו לי אשליות. יאמר לזכותם שהיו כנים איתי וזה ראוי להערכה. לאחר שקיבלתי את הבשורה המרה לא הצלחתי להשלים עם העובדה שאשאר קירח. בהשראת אדם שאני מאוד אוהב (לא אייל גולן או עדי לאון) הקלדתי “הדמיית שיער” למרות שמאוד נרתעתי. הייתי מאוד סקפטי שהרי בכל זאת לא מדובר בשיער אלא במן קעקוע זמני. בנוסף הפורומים לא ממש היטיבו עם ההליך הזה בטענה שזה מגוחך וישר שמים לב שמדובר בקעקוע, שרק “ערסים” עושים את זה ועוד ועוד דברים שהיום אני יכול להגיד שהם כל כך לא נכונים . כהרגלי כאדם שלא מתפשר ושמחפש תמיד את הטוב ביותר קראתי המון על ההליך והמכונים המומלצים ובסופו של דבר לאחר הגעתי לדניאלה. בפגישה הראשונה דניאלה היתה מאוד מאוד נחמדה וסבלנית והכי חשוב מאוד מקצועית גם ברמת התשובות שקיבלתי ממנה לכל השאלות ששאלתי אותה וברוך השם לאור כל המידע שצברתי במשך השנים היו לי אינספור שאלות שלהן זכיתי לתשובות הכי מדויקות וכנות שרק יכולתי לבקש. מהר מאוד הבנתי שדניאלה היא קודם כל בן אדם ושנית היה ניתן להבחין שמדובר במטפלת מאוד מנוסה ומקצועית שיודעת טוב מאוד את התחום. מאחר וכבר באותה פגישה ראשונית כל כך התרשמתי… Read more »

אלירן
אלירן
5 years ago

השתלת שיער בטורקיה – עשיתי השתלה לפני שנה ו שלושה חודשים דרך בחור שלוקח גברים לטורקיה ויצא לי לא טוב יש לי מלא קרחות באמצע הראש ויש לי מלא חורים מההשתלה. השאלה שלי היא כזו : האם אתה יכול לעבור על איפה שלא נתפס ואיפה שיש חורים עם הדמיית שיער על מנת שיתוקן המצב? תודה

ליאור
ליאור
5 years ago

רציתי לדעת מה קורה אחרי 5 שנים לשיער ומה צריך לעשות אחרי זה ואם אני לא יכול להסתפר על מספר אפס בפאות מענין הלכתי אז זה יראה טוב ? ומה המחיר לשיער שמתחיל להיות קצת דליל לא קרחת רק מתחיל

יניב
יניב
5 years ago

שלום אני נער בן 18 עם פרצות קטנות רציתי לדעת אם אתם עושים מילוי קטן למפרצות ואם כן אצטרך לשלם מחיר מלא?

רשת הייר סיטי ישראל
תגובה ל  יניב

שלום יניב,
יקבלו אותך בשמחה

רן
רן
6 years ago

אני מאמין שכל מי שהגיע לדף הזה וקורא את התגובות פה, מרגיש מה שאני הרגשתי עד לפני חודש . גם אני כמו רבים אחרים, התחלתי להקריח בתחילת שנות ה-20 שלי . אני יותר ממבין כל מה שעובר עליכם, התסכול, העצבים, נסיונות ההסתרה המגוחכים, ההתעסקות המעייפת, וכמובן הבושה והפגיעה בבטחון העצמי . אני כיום לאחר טיפול הדמיית שיער, . האמת שלקח לי לא מעט זמן להחליט שאני מבצע את הטיפול הזה, ואם לדבר בכנות הגעתי לפגישת ייעוץ עם חשש והסתייגות מסוימת, ולא אתבייש ואגיד שאפילו היתה לי בהתחלה מחשבה שהתגובות האוהדות פה מפוברקות . הכל התפוגג ונעלם כשפגשתי את המטפלים ברשת. אני לא אדם שמתרשם בקלות, חשדן מטבעי, ויכול לומר שקשה מאוד “לעבוד עלי” . שאלתי שאלות בשביל כולכם אני מבטיח . לא חסכתי בכלום, התעקשתי לדעת בדיוק מה תהליך הטיפול, איך למה ומדוע, וכמובן מהן התוצאות הסופיות . ישבו איתי בסבלנות לא מובנת מאליה (בכל זאת מתמחים עם ניסיון אדיר בתחום, ששמם הולך לפניהם) וענו לי על כל שאלה ושאלה, כמו שכבר ציינתי הייתי לקוח די נודניק . עוד באותו יום של פגישת הייעוץ, התחלנו בטיפול הראשון עפ”י בקשתי . כיום אני יכול להגיד לכם, שהספקנות שלי הייתה לשווא . לא אאריך פה על התהליך שעברתי, כי אופי וכמות הטיפולים היא אינדיבידואלית, ומותאמת אישית לכל אחד . מה שכן אוכל להגיד : התוצאה מדהימה, הבטיחו וקיימו, החיים משתנים וההרגשה היא שמישהו העניק לך בחזרה מה שהיה שלך . הבטחון חוזר, וזה לא עניין פסיכולוגי, פיזית המראה החיצוני משתנה לטובה, ומחזיר אתכם למראה שאולי כבר שכחתם . אז בהזדמנות זו, אני רוצה להגיד תודה רבה לאילן מצוות הייר סיטי, על הטיפול המסור והאמין, על הסבלנות, ההבנה, והמקצוענות ללא פשרות . שמחתי להכיר אישיות כמוכם, אנשי שיחה שאפשר ללמוד מימכם המון, שה’ יחזק ידיכם ותמשיכו לעשות טוב לאנשים . אז לסיכום, נכון שזו רק הקרחה, והעולם לא צריך להיחרב, אבל אין מה… Read more »

רשת הייר סיטי ישראל
תגובה ל  רן

רן !!!!
איזו המלצה אחת היפות שיש. תודה רבה

שמיר
שמיר
9 years ago

העבודה שלך על הראש והשיער שלי, אפשרה לי להכיר בן אדם מיוחד ועדין נפש, ישר ברמות על, סבלני ומקצועי. מבחינת התוצאות – תוך זמן קצ יחסית (שבועיים) ועם נגיעות מושלמות כמו שלך, אני נמצא כעת במקומות אחרים בחיים שהובילו אותי כבר לא להתעסק בשיער ובראש בכלל. מבחיהתי אתה במקום הראשון
תודה גדולה, שמיר תל אב

דודי
דודי
6 years ago

ערב טוב חבר’ה,
שמתי לב שלא שאלו או שפספסתי אבל אני כבר שנתיים רואה איך מתדלדל לי השיער בעיקר במפרצים וכל פעם שאני מקבל החלטה לעשות את הדמיית השיער המחשבה שזה יפגע בשיער הקיים מלחיצה אותי ומורידה אותי מזה.
האם יש סיכוי שזה כן יפגע בשיער הקיים??

רשת הייר סיטי ישראל
תגובה ל  דודי

שלום דודי
אכן כבר דובר על זה המון בפורום. הדמיית שיער אינה פוגעת בשורשי השיער או בשער עצמו.

אנחל
אנחל
6 years ago

שלום לכם,
רציתי לשאול בבקשה מה יהיה סדר גודל מחיר הדמיית שיער לדרגת התקרחות NORWOOD 6 ?

רשת הייר סיטי ישראל
תגובה ל  אנחל

שלום אנחל
דרגת התקרחות NORWOOD 6 – המחירים נעים: מ 8,000 ₪ עד 10,000 ₪

רועי אלמליח
רועי אלמליח
6 years ago

מה חרטה יא גנוב….
אני מאמין לכל תמונה ותגובה פה באתר רק בגלל דבר אחד – הבגדים!
תראה בתמונות למעלה שכל מי שעשה הדמיית שיער או קעקוע פה מצולם לפני ואחרי עם בגדים שונים מה שאומר שזה לא חרטה אלה להיפך. הלקוחות חוזרים ומצולמים רק אחרי סוף הטיפול. אמנם ראיתי כמה שיש להם אדמומיות קטנה בקרקפת אבל אני מאמין שזה בגלל פיניש. לא אלי פיניש… כמו הליטוש האחרון.
מדהים באמת כל הכבוד

סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
63
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x