Hair City

הדמיית שיער לגברים

הדמיית שיער וירטואל הייר® (Virtual Hair) – הדמית שיער וירטואלי

גברים רבים שסובלים מהתקרחות טועים לחשוב כי זוהי גזרה משמיים וכי לא ניתן לעשות דבר לשיפור המצב. התקרחות היא בעיה גברית נפוצה וגברים רבים אשר מתחילים להבחין בתהליך של הדלדלות השיער, מחליטים לעשות קרחת מלאה וכלל לא מעלים על דעתם שקיימת היום בשוק שיטה חדשנית ומודרנית שיכולה לפתור עבורם את הבעיה ולהחזיר להם את מראה השיער המלא. וירטואל הייר – הדמייה טבעית לשיער הינה שיטה יחודית מושלמת בעלת פטנט רשום אשר פותחה במיוחד עבור בעיית ההתקרחות הגברית. להלן תמונות של טיפול כושל ותיקון ע”י הדמיית שיער! לקוחות רבים אינם מודעים מספיק שקיים חוט דק בין הצלחה לכשלון! גברים שעברו הליך של קעקוע בראשם נפגעו מאוד מטיפול חובבני של מעצבי שיער שהתנסו על ראשם ולא למדו כראוי קורס הדמיית שיער  ☹  ▼▼▼ 

מרכז המומחים בירושלים בראשון לציון בבת ים בבאר שבע ובתל אביב עוסקים בפתרונות לשיער מתמחים בשיטה זו ופועלים כדי לשנות את התפיסה הרווחת אצל גברים רבים ומחזירים את החיוך שאבד מהתקרחות וקבלתה כגזרה משמיים.

אלופציה אראטה

העלמת צלקות – טשטוש והעלמת צלקות בראש מפציעה או לאחר השתלת שיער. צלקות בראש הן דבר נוראי ומטרידות מאוד את בעליהם שלא באשמתם נוצרו ע”י פציעה, חבלה או השתלת שיער. המומחים למילוי והעלמת צלקות בישראל!

מהי שיטת וירטואלהייר® – מה זה הדמיית שיער?

שיטת ההדמיה Virtual-Hair, מהווה פתרון מהפכני לטיפול בבעיית ההתקרחות והיא מיועדת לתת את המענה המושלם עבור גברים בעלי תספורת קצרה, קצוצה או לחלופין עם קרחת. התקרחות גברית טיפול טבעי לחלוטין עם חומרים טבעיים

הרעיון שמאחורי השיטה של ההדמייה הוא החדרת פיגמנט אורגני מיוחד וטבעי לשכבה תת עורית של הקרקפת (שכבת האפידרמיס התחתונה). באמצעות מכשיר אלקטרוני מיוחד הבנוי ממערכת יחידה של מחט מיוחדת מאד, מחדירים את הפיגמנט לתוך העור. השכבה התת-עורית הינה שכבה יציבה ולכן יכולה להכיל את הפיגמנטים לתקופה של עד חמש שנים. בשונה מהליך קעקועי שיער שבו הנזק חמור ואף בלתי הפיך לעיתים.

התוצאה שמתקבלת היא שילוב מושלם בין השיער האמיתי לסיבי הפיגמנט אשר לא ניתן להבחין בהבדלים ביניהם לא במראה ולא במגע. חשוב להדגיש כי הפיגמנט המוחדר לעור מורכב מחומרים אורגניים, צמחים ומינרלים טבעיים בלבד.

שיטת הדמיה וירטואל היר® למה היא טובה?

שיטת הוירטואל – היר הדמיית הזיפים מיועדת לגברים קרחים בעלי שיער קצוץ או קצר ומיועדת לתת פיתרון לקרחת באיזור הקרקפת והמפרצים וכן נותנת פיתרון מושלם לצלקות בראש, יוצרת טשטוש או העלמת צלקות בהן לא צומח שיער כלל. הטיפול הינו טיפול בטוח ומאושר על ידי משרד הבריאות האמריקאי (ה-FDA) ונמצא בשימוש על ידי מומחי מרכז HairCity כבר מספר שנים. כמו כן רשת הייר סיטי ישראל (היחידה בעולם) מפתחת בימים אלו אפליקציה להדמיית שיער בה ניתן לצלם תמונה אישית ממכשיר ה אייפון ולשלב דוגמאות של הדמיית שיער ~ מיקרופיגמנטציה.

היתרון שלנו מול המתחרים

  • המתחרים שלנו נמצאים במומנטום מצוין אודות גוגל – (קידום מודעות ממומן). למרות זאת, אנו בחברה מבצעים את מחזורינו בנוחות בשלב ההצלחה. כעת לאחר שתקראו מאמר זה הם יצטרכו להתגבר. טוב, לפחות הם מצליחים לגבות מחירים על רישום לקוחות.
  • רשת הייר סיטי® היא למעשה משפחה, משפחת רביבו. כל עובדי החברה כולל כולם עוסקים בתורת השיער למעלה מ 20 שנה. לכן, האכפתיות של כל אחד ואחת מהחברה מביאה אותנו לתת שירות שאין כמותו לעומת המתחרים שהם בסך הכל שכירים.
  • יתרון נוסף של הדמית וירטואלהייר® הוא שמדובר בטיפול מהיר וקל, ללא כאבים (לפני הטיפול מורחים על הראש חומר מאלחש שמטשטש את התחושה וכך נמנעת הרגשת כאב). על הטיפול עצמו יש לחזור מספר פעמים כדי להשיג תוצאה מושלמת. מספר הפעמים תלוי בהיקף ההתקרחות ובדרך כלל נע בין שני טיפולים בלבד לעד ארבעה טיפולים. עם סיום סדרת הטיפולים, מתקבלת תוצאת מילוי קרקפות מושלמת אשר מעניקה לכם הדמיית שיער ראש מלא למשך מספר שנים רב.

בתהליך של הדמיית שיער על צלקות ניתן להתחשב במצב הצלקת איך ומתי היא נוצרה וכתוצאה מזמן הריפוי שלה כפצע עורי. כאשר הצלקת אינה הגלידה באופן תקין היא עלולה לגרום לתסכול רב וסבל של המטופל עקב גירוד, אסתטיקה, כאבי מתיחה ורגישות.

הדמיית שיער – מיקרופיגמנטציה לא אמורה להכאיב לצלקת אלא אם כן השלב הוא מוקדם מדי של טריות הצלקת. כל עוד קיימים תפרים או פצעים פתוחים, אין בשום אופן לבצע הדמיית שיער על צלקת.

מה לגבי טיפולי העלמת צלקות בלייזר?

לייזר בסך הכל יוצר שיוף של העור ומאפשר להחליק את אזור הצלקת בלבד ולא יוצר העלמה מוחלטת. אם מצבה של רקמת הצלקת שטחית מאוד טיפולי לייזר עלולים לעזור במקצת. באופן כללי, רוב הצלקות בראש יכולות להיות מוסוות בצורה יעילה באמצעות Virtual Hair. הטיפול מתאים לצלקות מתאונות שונות וסוגים אחרים של ניתוחי השתלות שיער, כוויות ומחלות עור כגון סבוריאה ואלופציה אראטה .

תעודת אחריות וירטואלהייר®  ל 3,6,9 חודשים ניתן לרכוש בנפרד!

לפניכם: גלריית תמונות הדמיית שיער לגברים אשר טופלו במרכזי הייר סיטי. כל תמונה מראה שני מצבים – לפני ואחרי כל התמונות באתר מוגנות על פי חוק זכיות יוצרים © אין להעתיק או לשמור תמונות מהאתר ללא אישור בכתב. בהצלחה!

הגב

62 תגובות ב "הדמיית שיער לגברים"

קבל התראות
avatar
סינון לפי:   חדשים | שינים | הכי פופולאריים
ארז
Guest
את דניאלה מהייר סיטי הכרתי לאחר מסע ארוך ומתיש בגיל 38 מסע שהחל מנפילת האסימון שאיבדתי את השיער מה שהוריד לחלוטין את הביטחון העצמי שלי מבלי יכולת להשלים עם המציאות והמשיך לעניינים המעשיים של בירורים על השתלת שיער בקפריסין או בטורקיה כשהכסף לא היווה עבורי מכשול ולא בגלל שהכסף נשפך לי מהכיסים אלא כי אני רואה במראה שלי דבר שמשליך באופן ישיר על הבטחון העצמי ואם יש לזה “תרופה” היא ששווה כל שקל. לאחר פגישה עם נציגים בארץ של המרפאות להשתלת שיער הן של ד”ר סרקן והן של hdc בקפריסין נאמר לי על ידם בכנות כי לא ניתן יהיה להגיע לתוצאה של צפיפות שיער כפי שאני ציפיתי היות והחלק התורם לא מספיק בשביל לכסות את החלק המיועד להשתלה ובכלל ניפצו לי אשליות. יאמר לזכותם שהיו כנים איתי וזה ראוי להערכה. לאחר שקיבלתי את הבשורה המרה לא הצלחתי להשלים עם העובדה שאשאר קירח. בהשראת אדם שאני מאוד אוהב (לא אייל גולן או עדי לאון) הקלדתי “הדמיית שיער” למרות שמאוד נרתעתי. הייתי מאוד סקפטי שהרי בכל זאת לא מדובר בשיער אלא במן קעקוע זמני. בנוסף הפורומים לא ממש היטיבו עם ההליך הזה בטענה שזה מגוחך וישר שמים לב שמדובר בקעקוע, שרק “ערסים” עושים את זה ועוד ועוד דברים שהיום אני יכול להגיד שהם כל כך לא נכונים . כהרגלי כאדם שלא מתפשר ושמחפש תמיד את הטוב ביותר קראתי המון על ההליך והמכונים המומלצים ובסופו של דבר לאחר הגעתי לדניאלה. בפגישה הראשונה דניאלה היתה מאוד מאוד נחמדה וסבלנית והכי חשוב מאוד מקצועית גם ברמת התשובות שקיבלתי ממנה לכל השאלות ששאלתי אותה וברוך השם לאור כל המידע שצברתי במשך השנים היו לי אינספור שאלות שלהן זכיתי לתשובות הכי מדויקות וכנות שרק יכולתי לבקש. מהר מאוד הבנתי שדניאלה היא קודם כל בן אדם ושנית היה ניתן להבחין שמדובר במטפלת מאוד מנוסה ומקצועית שיודעת טוב מאוד את התחום. מאחר וכבר באותה פגישה ראשונית כל כך התרשמתי… קרא עוד »
אלירן
Guest

השתלת שיער בטורקיה – עשיתי השתלה לפני שנה ו שלושה חודשים דרך בחור שלוקח גברים לטורקיה ויצא לי לא טוב יש לי מלא קרחות באמצע הראש ויש לי מלא חורים מההשתלה. השאלה שלי היא כזו : האם אתה יכול לעבור על איפה שלא נתפס ואיפה שיש חורים עם הדמיית שיער על מנת שיתוקן המצב? תודה

ליאור
Guest

רציתי לדעת מה קורה אחרי 5 שנים לשיער ומה צריך לעשות אחרי זה ואם אני לא יכול להסתפר על מספר אפס בפאות מענין הלכתי אז זה יראה טוב ? ומה המחיר לשיער שמתחיל להיות קצת דליל לא קרחת רק מתחיל

יניב
Guest

שלום אני נער בן 18 עם פרצות קטנות רציתי לדעת אם אתם עושים מילוי קטן למפרצות ואם כן אצטרך לשלם מחיר מלא?

רשת הייר סיטי ישראל
Member

שלום יניב,
חייג* 2489* ויקבלו אותך בשמחה

רן
Guest
אני מאמין שכל מי שהגיע לדף הזה וקורא את התגובות פה, מרגיש מה שאני הרגשתי עד לפני חודש . גם אני כמו רבים אחרים, התחלתי להקריח בתחילת שנות ה-20 שלי . אני יותר ממבין כל מה שעובר עליכם, התסכול, העצבים, נסיונות ההסתרה המגוחכים, ההתעסקות המעייפת, וכמובן הבושה והפגיעה בבטחון העצמי . אני כיום לאחר טיפול הדמיית שיער, . האמת שלקח לי לא מעט זמן להחליט שאני מבצע את הטיפול הזה, ואם לדבר בכנות הגעתי לפגישת ייעוץ עם חשש והסתייגות מסוימת, ולא אתבייש ואגיד שאפילו היתה לי בהתחלה מחשבה שהתגובות האוהדות פה מפוברקות . הכל התפוגג ונעלם כשפגשתי את המטפלים ברשת. אני לא אדם שמתרשם בקלות, חשדן מטבעי, ויכול לומר שקשה מאוד “לעבוד עלי” . שאלתי שאלות בשביל כולכם אני מבטיח . לא חסכתי בכלום, התעקשתי לדעת בדיוק מה תהליך הטיפול, איך למה ומדוע, וכמובן מהן התוצאות הסופיות . ישבו איתי בסבלנות לא מובנת מאליה (בכל זאת מתמחים עם ניסיון אדיר בתחום, ששמם הולך לפניהם) וענו לי על כל שאלה ושאלה, כמו שכבר ציינתי הייתי לקוח די נודניק . עוד באותו יום של פגישת הייעוץ, התחלנו בטיפול הראשון עפ”י בקשתי . כיום אני יכול להגיד לכם, שהספקנות שלי הייתה לשווא . לא אאריך פה על התהליך שעברתי, כי אופי וכמות הטיפולים היא אינדיבידואלית, ומותאמת אישית לכל אחד . מה שכן אוכל להגיד : התוצאה מדהימה, הבטיחו וקיימו, החיים משתנים וההרגשה היא שמישהו העניק לך בחזרה מה שהיה שלך . הבטחון חוזר, וזה לא עניין פסיכולוגי, פיזית המראה החיצוני משתנה לטובה, ומחזיר אתכם למראה שאולי כבר שכחתם . אז בהזדמנות זו, אני רוצה להגיד תודה רבה לאילן מצוות הייר סיטי, על הטיפול המסור והאמין, על הסבלנות, ההבנה, והמקצוענות ללא פשרות . שמחתי להכיר אישיות כמוכם, אנשי שיחה שאפשר ללמוד מימכם המון, שה’ יחזק ידיכם ותמשיכו לעשות טוב לאנשים . אז לסיכום, נכון שזו רק הקרחה, והעולם לא צריך להיחרב, אבל אין מה… קרא עוד »
רשת הייר סיטי ישראל
Member

רן !!!!
איזו המלצה אחת היפות שיש. תודה רבה

דודי
Guest

ערב טוב חבר’ה,
שמתי לב שלא שאלו או שפספסתי אבל אני כבר שנתיים רואה איך מתדלדל לי השיער בעיקר במפרצים וכל פעם שאני מקבל החלטה לעשות את הדמיית השיער המחשבה שזה יפגע בשיער הקיים מלחיצה אותי ומורידה אותי מזה.
האם יש סיכוי שזה כן יפגע בשיער הקיים??

רשת הייר סיטי ישראל
Member

שלום דודי
אכן כבר דובר על זה המון בפורום. הדמיית שיער אינה פוגעת בשורשי השיער או בשער עצמו.

אנחל
Guest

שלום לכם,
רציתי לשאול בבקשה מה יהיה סדר גודל מחיר הדמיית שיער לדרגת התקרחות NORWOOD 6 ?

רשת הייר סיטי ישראל
Member

שלום אנחל
דרגת התקרחות NORWOOD 6 – המחירים נעים: מ 8,000 ₪ עד 10,000 ₪

רועי אלמליח
Guest

מה חרטה יא גנוב….
אני מאמין לכל תמונה ותגובה פה באתר רק בגלל דבר אחד – הבגדים!
תראה בתמונות למעלה שכל מי שעשה הדמיית שיער או קעקוע פה מצולם לפני ואחרי עם בגדים שונים מה שאומר שזה לא חרטה אלה להיפך. הלקוחות חוזרים ומצולמים רק אחרי סוף הטיפול. אמנם ראיתי כמה שיש להם אדמומיות קטנה בקרקפת אבל אני מאמין שזה בגלל פיניש. לא אלי פיניש… כמו הליטוש האחרון.
מדהים באמת כל הכבוד

אמיל
Guest

סתם חרטה

אושרי
Guest

לא פחות חשוב מכך שהתוצאה יצאה טבעית, היא יצאה יפה. כמות המחמאות שקיבלתי על המראה שלי בתקופה של החודש לאחר הטיפולים, שווה בערך לכמות המחמאות שקיבלתי בנושא המראה החיצוני ב-10 השנים האחרונות. זה פשוט שיפור ענק לטובה ממה שהיה קודם. זה מצחיק שאנשים שבשבוע הראשון לאחר גילוח הראש נתנו לי תגובה צוננת (לפני שהחל הטיפול), פתאום לאחר מספר טיפולים החמיאו לי כאילו אני איש אחר – איש חדש

בחיי, אני האמנתי שארגיש כמו שאני מרגיש כיום רק לאחר שיגיע פתרון ה- HM. פשוט לא יאמן כמה שזה טבעי ויפה לי… הדמיית שיער

שי
Guest

מה מחיר התחזוקה?

רשת הייר סיטי ישראל
Member

שלום שי
מחיר תחזוקה להדמיית שיער לגברים מתחלק ל 2
1. ישנה אפשרות בתחילת הטיפול הראשוני לסכם על תקופת האחריות וכמו כן לסכם על עלות התחזוק לאחר מכן.
2. האפשרות האחרת היא למעשה לשלם פר טיפול. מחירי הטיפול נקבעים לפי המשטח למשל ראש עם דרגת התקרחות מס’ 1 ישלם 300 ש”ח לעומת ראש עם דרגת התקרחות מס’ 7 ישלם 1200 ש”ח.

רשת הייר סיטי ישראל
Member

שלום אושרי, ותודה ששיתפת את חברי הפורום

סניפים
02-6426626
רח' יפו 70 מרכז העיר
03-6206060
רח' סחרוב 5/אלחנן 10 א.ת חדש
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
03-7328383
רח' כצנלסון 7