הייר סיטי

הדמיית שיער בירושלים

התקרחות, נסיגת הקו השיער ושיער דליל הן בעיות איתן מתמודדים גברים רבים. השיער מהווה פעמים רבות מושא גאווה של גברים רבים ותורם לתחושת הנעורים ולתדמית איתה אנו באים לעולם. לכן, ההתקרחות עשויה לפגוע בביטחון העצמי ועשויה לבגר את המראה באופן משמעותי. פתרונות רבים מוצעים על ידי מכונים שונים בירושלים וסביבתה. עם זאת, ישנם “אנשי מקצוע” רבים שלא עברו הכשרה ראויה וינסו טכניקות שעשויות לפגוע משמעותית בקרקפת ללא כל הישג משמעותי. קליניקת Hair City מציעה טיפולי הדמיית שיער בירושלים במקצועיות ורמת עבודה באיכות שטרם הכרת.

קליניקת Hair City עושה שימוש בטכניקת וירטואל הייר המהפכנית

בשנים האחרונות, מבוצעת על ידי אנשי מקצוע מובילים המעודכנים בחידושים הטכנולוגים האחרונים טכניקה חדשנית ופורצת דרך למאבק בהתקרחות. וירטואל הייר היא שיטה הרשומה כפטנט המספקת פתרון מושלם להתקרחות הגברית.

תהליך הדמיית השיער נעשה על ידי החדרת פיגמנט אורגני ייחודי ממקור טבעי אל שכבת האפידרמיס התחתונה של הקרקפת. מכשיר אלקטרוני חדשני הרשום כפטנט המכיל מחט חדשנית, מזריק את הפיגמנט אל הקרקפת.

הייחוד בטכניקת וירטואל הייר על שיטות הדמיית שיער אחרות

  • אין כל שימוש בשיער מלאכותי או חיצוני
  • ללא חומרים סינתטיים המזיקים לקרקפת
  • הטיפול אינו כרוך בכאבים ונעשה שימוש במשחת אלחוש למניעת אי נעימות
  • הטכניקה תמלא את קו השיער ותיצור קו אחיד ללא קרחות או מוקדים דלילים.
  • ניתן להחדיר את הפיגמנט החדשני אל צלקות על מנת להעלימן.

את התהליך יש לחדש כל חמש שנים.

לא רק לגברים

למרות שבעיית ההתקרחות מיוחסת בעיקר לגברים, לצערנו לא מדובר מספיק על העובדה שבעיה זו פוגעת גם בנשים רבות ופוגמת משמעותית בתחושת הנשיות שלהן. ניתן להשתמש בטכניקת וירטואל הייר על מנת להסתיר את עור הקרקפת המבצבץ בין השיערות בתהליך המיקרו פיגמנטציה המדמה זקיקי שיער, או לחליפין לבצע הלחמת שיער בקראטין למילוי השיער הדליל.

את הקרקפת העדינה שלך כדאי להפקיד בידי מומחים

הצוות המנצח של Hair City מורכב מאנשי מקצוע מנוסים ומלומדים הדואגים להתעדכן באופן תדיר בחידושים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בתחום טיפוח השיער והקרקפת. אנו בין חלוצי טכניקת וירטואל הייר והכשרנו את עצמנו באופן מעמיק על מנת לתת לך את הטיפול המקצועי והמסור ביותר לתוצאות אופטימליות.

לפרטים נוספים על הדמיית שיער בירושלים ולתיאום פגישה, משפחת Hair City תשמח לקבל את פנייתך באתר או בטלפון 02-6426626

תיקון האזור התורם אחרי השתלת שיער

:סה"כ צפיות 410 ,  2 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x