הייר סיטי

החלקת קליאופטרה

החלקת קליאופטרה היא החלקה טבעית לשיער שלה יש תחליף הנקרא החלקת סברה. מדובר בשיטות להחלקת שיער השונות לחלוטין משאר החלקות שיער הידועות, יעודן כמובן להחליק שיער אך שונות מכמה בחינות.

ראשית כל, החלקת קליאופטרה לא רק מחליקה שיער אלא עוטפת אותו במרקם וגם צובעת אותו בצבע שחור, בניגוד להחלקות שיער רגילות החודרות ואף משנות את אופיו, החלקה קליאופטרה משנה לגמרי את צבע השיער. שיער שעבר החלקת קליאופטרה תמיד ישאר בצבע שחור סיני כמו פחם.

להבדיל משמעותית מהחלקות אחרות, החלקת קליאופטרה מתבצעת בשימוש חומרי גלם טבעיים בלבד: צמחים ומינרליים מחומרים טבעיים.

קליאופטרה מול סברה

תהליך החלקת קליאופטרה הוא תהליך שונה לגמרי מסברה, ללא חימום החומר וללא שלבים מיותרים: החלקה קליאופטרה מתבצעת ע”י מריחת חומר על השיער ותהליך המריחה מתמשך בדיוק כ-15 דקות.

לאחר מכן יש להשאיר כ-9 שעות את החומר על השיער שנעטף בתום המריחה. הלקוחה לא נשארת במספרה לאחר ביצוע המריחה. השטיפה שאמורה לסיים את תהליך ההחלקה מומלץ לבצע לבד בבית במקלחת טובה ורעננה. בכל אופן, מכיוון שהשימוש בחומרים טבעיים לטיפול החלקת שיער שהם מטבעם עדינים יותר.

מומלץ לחזור על החלקה קליאופטרה לאחר כשבועיים על מנת להגיע לתוצאה טובה יותר. התכשירים המשמשים לביצוע החלקה קליאופטרה לא חודרים לבית השערה אלא מצפים ועוטפים אותה, לכן השיערה נעשית כבדה יותר, חלקה, רכה ומבריקה.

לקליאופטרה מגבלות שיש להיות מודעים אליהן: החלקה טבעית קליאופטרה איננה מתאימה לשיער דק ועדין, היא עלולה לשבור את השיער ולתלוש אותו מהשורש בגלל הכובד הנוסף.

טיפול בשיער לאחר ההחלקה

לאחר פעולת החלקת קליאופטרה, אסור בהחלט לצבוע את השיער או לחמצן אותו כמו כן גם עם החלקת סברה. השיער נשאר שחור סיני לצמיתות. שינוי בגוון או צבע השיער יכול להתבצע רק לאחר גדילת השורש וגזירת חלקי השיער שעברו החלקת קליאופטרה. בזמן הגדילה/צמיחה צובעים את השיער הגדל לשחור עם צבע טבעי.

בדרך כלל אין אפשרות להחליף החלקה או לבצע החלקה נוספת – החלקה יפנית או החלקה צרפתית – על שיער שעבר החלקה טבעית קליאופטרה/סברה והוא בזמן של שלבי גדילה וצמיחה. מכאן ומכאן, במרכזי שיער מובחרים שמומחיותם בכך ניתן בתנאים מסויימים לבצע החלקות כאלה גם על שיער שעבר החלקה טבעית קליאופטרה קודם לכן וצמח רק מעט.

הטכניקה להחלקה טבעית. מהי החלקה טבעית?

החלקה קליאופטרה מיוצרת מ – 100% חומרים טבעיים שהחומרים האלו מזינים ומשקמים את השיער ברוב המקרים. חשוב לדעת: בתוך השערה יש קשרים גופריתיים שאלו שקובעים את גמישותו וצורתו של השער. בכל החלקה כימית החומרים נכנסים לתוך בית השערה ומפרקים את הקשרים הגופריתיים הללו, כך שהן מתבססות על פתיחת הקשרים המולקולאריים כשהשיער מתולתל וקשירתם שוב מחדש.

החלקה כימית יפנית אינה מזיקה באופן משמעותי, אך ההחלקה הטבעית אינה מזיקה כלל לשיערך, כלומר: החומרים הטבעיים אינם נכנסים אל תוך השערה וגורמים לקשרים הגופרתיים להיות יותר גמישים מבלי לפרק אותם ומטיפול לטיפול הם נהיים גמישים כמו בשיער חלק וטבעי עטוף. מספר הטיפולים יקבע לפי סוג שיערך, בתוצאה הסופית יהיה לך שיער חלק, שחור גמיש ונעים כמשי, מבריק ויוחזר לו החיוניות הדרושה, הברק והרכות שחסרו לו.

צבע טבעי

צבע טבעי שחור בעל תכונות ייחודיות, אשר בניגוד לצבעי שיער רגילים, איננו דוהה או נעלם. אבקות מצמחים ומי ברז המפיקים צבע טבע. ללא צורך במי חמצן להפעלת הצבע. קיים בגוונים: שחור, חום כהה, חום, מתאים לנשים אלרגיות, אסמטיות, בעלות לחץ דם גבוה, או לכאלה שאינן רוצות מי חמצן וחומרים כימים קשים.

החלקת קליאופטרה איכותית היא החלקת קלאופטרה המתאימה בדיוק לסוג השערה שלנו ולכן חשוב מאוד לבחור היטב את המקום לביצוע ההחלקה.

הקשר בין החלקת קליאופטרה וביטחון עצמי

אין זה סוד כי ישנו קשר בין מראה חיצוני ובין הרגשה האישית. כשאנחנו נראים טוב, אנחנו מרגישים טוב, משדרים הצלחה ומצליחים טוב יותר במעשינו.

עובדה זו ידועה הן למי שנהנה ממראה שיער חלק ומרשים באופן טבעי והן למי שסובל בדרך כלל משיער מקורזל, בעל מראה לא בריא. עבור אלו הסובלים ממראה שיער לא בריא הביקורות התכופות במספרה, הטיפוח היום יומי, הפנים והטיפולים יכולים להוות גם הוצאה די משמעותית וגם טרחה די מיותרת.

כל זאת במיוחד לאור העובדה על פיה ניתן כיום לבצע החלקות שיער ארוכות טווח בקלות, ביעילות ובמחיר משתלם במיוחד. בין השיטות הבולטות ביותר לביצוע החלקת שיער היא ללא כל ספק החלקת שיער מסוג החלקת קלאופטרה, כאשר יש להחלקה זו מספר יתרונות בולטים על פני החלקות שיער לצמיתות בשיטות אחרות.

כל היתרונות של החלקת קלאופטרה

כאשר בוחרים החלקת שיער לצמיתות חשוב מאוד לוודא כי מדובר על החלקת שיער המתאימה בדיוק לסוג השערה ולאקלים באזור המגורים. כתוצאה מכך, החלקת קליאופטרה היא המתאימה ביותר לאקלים הארץ ישראלי וכן היא מתאימה באופן ייחודי לסוג השיער הישראלי.

כמו כן, מדובר בשיטה איכותית וייחודית, המבטיחה תוצאות משביעות רצון תוך זמן קצר. כל מי שכבר התנסתה בביצוע של החלקת קלאופטרה יודעת לספר כי נהנתה מטיפול איכותי, אשר גרם לשיער להראות טוב הרבה יותר וחלק הרבה יותר לאורך זמן רב. עם זאת, אחד הדגשים המשמעותיים ביותר לביצוע החלקת קליאופטרה הוא המקום המבצע בפועל את אותה החלקת קלאופטרה אותה נבקש לבצע.

בחירת מקום לביצוע של החלקת קלאופטרה

ביצוע של החלקת קליאופטרה במקום טוב ואיכותי תבטיח כי אכן נקבל בסופו של יום את התוצאות הרצויות לנו. בחירת מספרה תהווה את הגורם המשמעותי ביותר בהבטחת שימוש בחומרי גלם איכותיים ובטיפול מקצועי ומיומן. כיום, ישנם מקומות רבים שאכן מבצעים החלקות שיער אך לא כל מקום הוא אכן בעל הניסיון והמיומנות הדרושים לנו על מנת להבטיח את הטיפול והניסיון המתאים ביותר לסוג השיער הספציפי שלנו.

:סה"כ צפיות 1,161 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x