Hair City

קעקועי שיער

אנו מציעים שירותי עיצוב הדמייה לשיער ביצירה אשר מבוצע בהתאמה לצרכי הלקוח ועל-פי כללי האתיקה המקצועית המלאה.

בתמונה: לקוח אשר עבר טיפול כושל (בניסיון לבצע הדמיית שיער) באחת הרשתות “המובילות בישראל” נפגע קשות לאחר שצפה בתכנית בוקר ועשה אצל “מביא ומפתח השיטה לטענתו” הגיע לסדר את הנזק במרכז להדמיית שיער ©

קעקוע שיער

אז מה חשוב באמת לדעת לפני שבוחרים מומחה למילוי זקיקים ומי שיבצע אותם?

כיצד ניתן לתכנן את השלב המכריע והחשוב ביותר של הדמיית שיער במוצר ושירות הוגן, במה יש להתחשב? ואיך להגיע לתוצאה המושלמת שלא ירגישו הסובבים אתכם ובעיקר התוצאה הפוטנציאלית שבכם.

לא קונים קופונים

כמו בכל תחום בעסק הנותן שירות או מוכר מוצר אחר, חשוב מאוד לבדוק ולסקר מה אתם הולכים לקבל!

בביצוע הדמיית שיער מקצועית אשר תיתן שביעות רצון לאורך זמן, אנו מעבירים לידי הלקוח הזמנת עבודה ותופס למילוי תיאום ציפיות ומאמתים את הדרישות מול הלקוח.

לפני תחילת המלאכה בפועל מצלמים את האיזור בתמונות ולאחר מכן יוצרים סקיצת עיצוב הניתנת למחיקה, כך מונעים מצב של יצירת קווים וסגנונות שלא לטעמו של הלקוח.

הייר סיטי או הייר אחר?

אז היכן לבצע הדמיית שיער? בחיפוש פשוט בגוגל ניתן למצוא “הדמית שיער” באין ספור דפים של מספרות בלי שום הגבלה.

סביר להניח שלא תעברו מעבר לדף השני, אך הסיכוי להיכנס לדפים הראשונים (ממומנים ואורגניים) הוא הגדול ביותר.

דפי אינטרנט ודפי נחיתה אשר נוצרו על-ידי חברות מקצועיות המקדמות עסקים ורשתות מעתיקות זו מזו ובמקרה הגרוע יותר מנסות לבלבל את הקהל בגזילת קרדיט (לדוגמא: הדמיית שיער ממפתחי השיטה!)

אמנם הדף או האתר נראה איכותי אך מה שחשוב באמת הן התוצאות והשירות לטווח ארוך!

לכן, בחרו באיכות יוקרה וסטייל ופנו למעצבים ולמפתחי השיטה המקוריים – הייר סיטי!

קעקועי שיער

בתמונה – “קעקועי שיער” בשפת העם בשיטה המתקדמת ביותר בעולם הדמיית שיער מוהיקן – מיקרו פיגמנטציה!

נקודות ירוקות או כחולות

OK אז עיצבו לכם “הדמיית שיער” כדוגמת התמונה למעלה לפני ואחרי ומה עכשיו? ומה יקרה בעתיד? האם ההדמיית שיער שקיבלתם משכירים שהתלמדו רק עכשיו הינה מקצועית או שמא תהפוך לנקודות ירוקות גדולות וכתמי קעקוע לכל החיים?

האם זו הייתה המטרה שלכם? בסוף התהליך וכבר מתחילת העיצוב עם איי-לן תקבלו מראה רך, שונה ומיוחד שמשלים את החסר אשר יאפשר לסובבים התקרבות ברזולוציה גבוהה, הם בעצמם יתבלבלו בין השיער הטבעי להדמיית השיער!

יודעים מה?כדי לבחור מטפל של הדמית שיער, לא מספיק למצוא מידע באינטרנט. חייבים לחקור את התחום הזה.

אנו ממליצים לכם בראש ובראשונה לחקור באופן יסודי על אותם חברות/מטפלים/מומחים: מי הם, למה דווקא הם, האם יש להם עבר בתחום? שוחחו עם העובדים, הבעלים, וכמובן עם הלקוחות!

המסקנות שתגיעו אליהן לאחר העובדות הללו יסייעו לכם לבחור במטפל/מומחה בחברה המקצועית ביותר בישראל בהצלחה.

המידע אליו תחשפו דרך לקוחות לדוגמה, יוכל למשוך אתכם כלקוחות חדשים,  ואילו מידע כושל עלול להזיק במידה רבה לעסק שכמעט בחרתם לבצע בו הדמיית שיער.

אחת מההצלחות החזקות ביותר לאיתור חברה/עסק/מטפל נכון הינה משוב מלקוח. כחברה פתוחה, פרשנו לך דרך קלה כלקוח חדש ומתלבט היכן לבצע הדמיית שיער ולא קעקוע, להתקשר עם לקוחות ללא כל התערבות מצדינו. באפשרותך לפנות ללקוחות שלנו ולבקש מהם לתאר את השירות שלנו. הם ודאי ידריכו אותך בכל אותם החסרונות שפסחת עליהם ויעזרו לך לקבל את ההחלטה נכונה.

אף על פי שעליך להיות מוכן להניע את רכבך כדי להגיע לאותו לקוח ולראות במציאות הדמית שיער מקצועית, זכור כי מישהו במצב רוח רע יכול לתת עצה לא נכונה.

תהיה פתוח ובטוח בעבודה שלנו – זה יעזור לך להינצל מכישלונות שהם חוט דק מההצלחה!

גם אתה נפגעת ממטפל? גם עליך עבדו? צור קשר ואולי נוכל לתקן לך את הנזק

הגב

2 תגובות ב "קעקועי שיער"

קבל התראות
avatar
סינון לפי:   חדשים | שינים | הכי פופולאריים
אלן סרי
Guest

לי היה מאוד חשוב לשמוע על מידת שביעות הרצון של הלקוחות שלכם מהטיפול. ביקשתי לאחר יעוץ לפגוש 2 לקוחות שאני בחרתי מגלריית התמונות שהציגו לי מהאתר ואכן פגשתי אותם. אמרתי להם שבסך הכל אני יכול להמשיך לחיות עם המצב הנוכחי (למרות שהוא מציק), ושאני באמת לא מעוניין לעשות משהו שיש בו סיכון, ומבחינתי סיכון זה אומר אפילו אחוז קטן של כתמים או נקודות ירוקות על הראש הנובעים מטיפולי הדמיית שדיער לא מקצועית. אמרתי להם ביעוץ שהםא לא רוצים אותי בתור לקוח לא מרוצה (נוטה לעשות רעש בפורומים), ולכן חשוב שאשמע את האמת מלקוחות שאני אבחר. הבטיחו לי שכל הלקוחות שלהם באמת מרוצים עד הגג, ביניהם אנשים שהמראה החיצוני שלהם קריטי לעבודתם. בדקו לי את הקרקפת ואת השיער הקיים, ונתנו לי הצעת מחיר לפי מספר הטיפולים שהעריכו שאצטרך. מור הבטיחה לי אישית שאהיה מרוצה מאוד ושאין לי סיבה לדאוג. לאחר מכן היא הסבירה לי על הטיפול: אמרה שבשלב הראשון אני אצטרך לגלח את השיער, ואז יצטרך לבצע התאמת צבע, שזה תהליך קריטי כדי לקבל תוצאה טבעית. התאמת הצבע נעשית בעזרת טסט על אזור קטן בקרקפת (מדמים מספר קטן של זקיק), ולאחר שבוע אני צריך לחזור כדי שהיא תראה האם התאמת הצבע הצליחה, ואז נוכל להתחיל בטיפול. היא שאלה אותי האם אני מעוניין להתחיל באותו הרגע, ולמרות שלא באתי מוכן לכך, החלטתי ללכת על זה. השיער גולח והטסט התבצע. לאחר הגילוח נור אמרה לי שהוא רואה כבר איך אני הולך להראות לאחר הטיפול, ושזה ממש יעשה לי מהפך בחיים. לקחתי את דבריה בערבון מוגבל. אבל היום אני כל כך מאושר ומה שנשאר לי לומר זה: איך לא עשיתי הדמיית שיער כבר לפני כן?!

רשת הייר סיטי ישראל
Member

שלום אלן, תגובה לתפארת!
אנו שמחים לשמוע

סניפים
02-6426626
רח' יפו 70 מרכז העיר
03-6206060
רח' סחרוב 5/אלחנן 10 א.ת חדש
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
03-7328383
רח' כצנלסון 7