הייר סיטי

טשטוש קרחות העלמת דלילות שיער

טיפולי הדמיית שיער – טשטוש קרחות

הדמיית שיער הינה הליך קוסמטי למראה שיער דליל או מקריח, באמצעות וירטואל הייר שיער וירטואלי ניתן לחקות את המראה של זקיקי השיער על פני ה קרחת. הטיפול מכונה לעיתים תחת השמו “שכפול זקיקי שיער”, “הדמיית זיפי שיער”, “שיער קוסמטי שכפול דרך העור”, טכניקות מיוחדות ומחטים שונים. טיפול הוירטואל הייר יוצר מראה של צפיפות שיער טבעי בעל גוון זהה לשיער הטבעי.

מי יכול ליהנות מטיפול זה?

גברים המעדיפים את ראשם מגולח היטב יכולים להשתמש בטיפול ולמלא תיקוני קרחת או הסוואת צלקות כתחליף לשיער הנסוג. טיפול וירטואל הייר יתמזג עם זקיקי השיער שמסביב ויוצר את המראה של ראש מלא שיער.

הדמיית השיער אינו שיער בפועל לכן אין מה לצפות לבלורית, טיפול וירטואל הייר אינו מחייב את הלקוח ללכת עם ראש מגולח אך על מנת לקבל ראש קצוץ ואחיד למראית עין בשיער צפוף במקום התקרחות יש לבצע סדרת טיפול וירטואל הייר קצרה הנערכת על משטחי הקרחות, בין שבוע לשבוע מפגש של טיפול אחד במשך שעה.

וירטואל הייר מתחיל מ- 1,500 ₪ ככל שהקרחות גדולות יותר כך גם המחיר יקר יותר. הטיפול מתאים גם לנשים עם שיער דליל והתקרחויות אשר עור הקרקפת שלהן בולט מתוך השיער.

הדמיית שיער לגברים – מומחים לאיפור קבוע בחיפה, תל אביב ראשון לציון ובירושלים מציעים טיפולי הדמיית שיער לגברים עם קרחת.

החלטת להסתפר קצר בגלל נשירה? עצור! יש אלטרנטיבה

גבר!? אם הגעת להחלטה להסתפר ממש קצר בגלל קרחת, נשירה, איבוד שיער או התקרחות, חשוב שתדע שישנה שיטה די חדשה ומודרנית מאוד אשר לא תמנע ממך בהכרח לקצץ או לגלח את שיער לגמרי, אך ללא ספק לא תטריד אותך יותר בנושא נשירת שיער והתקרחות.

גם אם המפרצים שלך הולכים וגדלים, או שהמצח שלך טיפה גבוה ואינך יכול לסרק את הפוני משום שאין שם יותר מדי שיער, והכיוון עם טיפולים בתרופות על מנת להסדיר את צמיחת השיער אינם פועלים כראוי.

ברוב המקרים כשהשיער על הראש מסופר קצוץ עד לקרקפת, בתחילה ישנה הרגשה כאילו אנו מתהלכים ערומים, אך לאחר יום או יומיים פתאום מרגישים עם זה בנוח והגבריות בולטת יותר. הדמיית שיער עם החדרת פיגמנטים אורגניים מסתירה גם ויוצרת טשטוש צלקות ישנות מכל מיני מפציעות בקרקפת ואף מעלימה קרחת.

לאחר הגילוח או תספורת קצוצה פתאום רואים בבירור את כל הסימנים שהשיער הסתיר עד כה, גם את סימני החיתוך של השתלת שיער (אם נעשה). לא רק את המפרצים ניתן להשלים או להעלים משני צידי המצח בטיפולי הדמיית שיער אלא גם את סימני ההשתלה.

אנו בהייר סיטי מסמנים את קו המתאר של השיער שנסוג ולפיו מדמים זיפי שיער טבעיים על הראש והתוצאה ממש מחמיאה.

טיפולי מיקרו פיגמנטציה מומחים באיפור קבוע בקרקפת

הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בישראל ובעולם כולו מחדשים זקיקי שיער בהדמייה של מיקרו-פיגמנטציה ומציעים שירותים של הדמיית ושחזור שיער לגברים באיפור קבוע – וכמובן שלא בקעקוע!

הייר סיטי משתמשת בטכניקת מיקרו סיטי של איפור קבוע, המשתילה פיגמנטים אורגניים לאפידרמיס, תוך איפור עור הקרקפת באופן קבוע ומסתירה קרחות והתקרחויות למינהם.

ישנם מקומות דלילם חשופים משיער אשר מתמלאים בפיגמנטים ומעניקים תחושת מראה אחיד וצפוף של זיפי שיער טבעיים על הראש, תוך שמירת קווי המתאר של הראש באופן פרופורציונאלי לכל לקוח ולקוח.

הדמיית שיער לגברים הינה הפתרון המושלם להסתיר את דלילות השיער ואת הקרחת. לאחר סדרת טיפולים קצרה יחסית קשה וכמעט שאי אפשר להבחין בגברים שעברו טיפול בהדמיית השיער, גם אם מסתכלים ממש מקרוב, על אחת כמה וכמה מרחוק.

טיפ: לא כל קוסמטיקאי/ת מגיעים לרמת העבודה גבוהה! חובה להצטייד במכונות, מחטים ופיגמנטים הטובים ביותר, כמו כן למצוא מקום מקצועי אשר מציג גלריית תמונות והמלצות מלקוחות אשר עברו את הטיפול הנ”ל. לא פחות חשוב מכון העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק הישראלי.

מעוניינים לקבל יותר פרטים? צרו קשר בתחתית העמוד או קבעו פגישת יעוץ בטל 2489*

תמונות לפני ואחרי טיפול הדמיית שיער בשיטת HairCity:

:סה"כ צפיות 257 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x