הייר סיטי

המרכז להחלקה טבעית

המרכז להחלקה טבעית נותן פתרונות ומענה מיידים ללקוחות אשר נפגעו מטיפול לא מקצועי, של מעצבי שיער הטוענים ליכולות לא להם. במהלך השנים נדהמנו כל פעם מחדש לגלות את רמת המקצוע הירודה הקיימת בשוק, בעיקר על ידי ספרים שרלטנים הגורמים נזקים איומים לשיער לקוחותיהם.

למשל נתקלנו בגזירת שיער לא מקצועית, או ניסיון לבצע החלקה יפנית על שיער בעל גוונים בהירים( אין דברים כאלו !!!), או החלקה על שיער מובהר פגום יבש ומפוצל, או נשים שהגיעו למספרה עם תוספת שיער שהוצמדה לשיער על ידי חרוזים ממתכת או מפלסטיק (אסון).

מיותר לציין את מפח הנפש בו היו שרויות הלקוחות כאשר הגיעו אלינו. אך מצב רוחן של לקוחות אלו השתפר פלאים, כאשר זכו לפירוק מקצועי של הזוועה, וטופלו בשיטות של אמן השיער Lnyo. צריך לציין שברוב המקרים  תוספות השיער שמותקנות על ידי ספרים שרלטנים הן תוספות שיער מאיכות ירודה, אשר מוחלפות  בתוספות שיער של החברות הטובות בעולם כגון:

גרייט לנגטס – Great Lengths שהן נחשבות כתוספות שיער הטובות בעולם באחריות מלאה

סו קאפ So Cap –  מותג איטלקי הקיים 50 שנה.

Hair Dreams – מותג תוספות שיער בינלאומי

המרכז להחלקה טבעית- מסורת שעוברת מדור לדור

המרכז להחלקה טבעית מומחיות השיער עוברת מדור לדור. במרכז עובדים שני דורות של  משפחה אחת בדינאמיקה מופלאה עליה יכולות ויכולים להעיד מספר עצום של לקוחות מרוצות ומרוצים שהיו אצלנו במשך השנים.

המרכז להחלקה טבעית- מסורת שעוברת מדור לדור

המרכז להחלקה טבעית מומחיות השיער עוברת מדור לדור. במרכז עובדים שני דורות של  משפחה אחת  בדינאמיקה מופלאה עליה יכולות ויכולים להעיד מספר עצום של לקוחות מרוצות ומרוצים שהיו אצלנו במשך השנים.

:סה"כ צפיות 167 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x