הייר סיטי

איפור מיקרו-פיגמנטציה

וירטואל היר מיקרופיגמנטציה – ההכנות לטיפול

הפרוצדורה בטיפולים של וירטואל הייר מיקרו-פיגמנטציה אינם מלווים בהרדמות וכמובן שלא בחתכים וצלקות כמו בהשתלת שיער, ההכנה לטיפול היא כה פשוטה ומינימאלית וכן מצריכה ידע בסיסי. כדי לדעת איך עושים את ההכנה צריך המטפל לאבחן את מצב המשטח של המטופל, ולפי הגודל והצפיפות קובע המטפל את סדרת הטיפולים להמשך כולל ביקורת עד אשר מתקבלת תוצאה סופית ורצויה של מיקרופיגמנטים בקרקפת.

על מנת לטפל בבעיה עםדלילות שיער, עוד לפני טיפולי הזרקות הפיגמנט האורגני, יש לנקות ולחטא את שכבת העור עם חומרי אלכוהול ולאלחש את משטח העבודה (קרקפת) עם חומרי הרדמה מקומית אשר אמורים לטשטש ולהפחית את כאב הגירוי.

טיב החומרים והרכבם בהם יש להשתמש לצורך מיקרו – פיגמנטציה

לאחר אבחנת המטפל יבצע חלוקת טיפולים לפי תאריך וכן יקבע מאיזה כיוון מתחיל, לא פחות חשוב להיכן וכיצד יש לבצע את הזרקות המיקרו פיגמנט במהלך החדרת הפגמנטים. לאחר מכן יוודא המטפל שמצבו של המטופל תקין ויערוך בדיקת אלרגיה לחומרי אלחוש. את הבדיקה הזו רצוי לערוך כ- 20 דקות לפני כל ביצוע של טיפול מיקרופיגמנטציה.

כדי למקסם את אפקט הטיפול יש להימנע משהות תחת השמש כחודש לאחר טיפול להישמע להוראות ולכבדן.

אופן ביצוע טיפול פיגמנטציה וירטואלית

לאחר האלחוש במקום המשטח וסידור חלוקה מתחילה פעולת הזרקת פיגמנטים לאזורים בהם קיים חוסר שיער באמצעות מחטים דקיקות המחוברות למכשור אלקטרוני זעיר המכיל את התרכובות האורגניים. בין גירוי אחד לשני הלוקח בערך שנייה, ייקח המטפל מרווח שווה כשל צפיפות שיערו של אותו מטופל ובכך ישלים את המשטח שאינו מלא. מיקרו – פיגמנט מוחדר לשכבת העור העליונה ביותר בקרקפת – (אפידרמיס), משך כל טיפול מיקרו-פיגמנטציה אורך בין 30 ל 45 דקות.

ייתכן כי במהלך הטיפול של מיקרופיגמנטציה (הזרקות התרכובת) יורגשו אזורי כאב קלים מאוד אדמומיות או תחושות עקצוץ מסוימות. מידת הכאב תלויה כמובן בספיגה של חומרי האלחוש ובסף הסיבולת של אותו מטופל אך ברמה העקרונית הטיפול עצמו של הדמיית שיער בדרך כלל אינו כואב וברוב הטיפולים חוו המטופלים תחושת צביטה קטנה בלבד.

החלמה לאחר טיפולי פיגמנטציה – מיקרו פיגמנטציה

ההחלמה (אם ישנה כזו) מהפרוצדורה של פיגמנטציה אורגנית רפואית הינה מיידית וכמובן אפשר מייד לשוב לפעילות סדירהעם סיום הזרקות הפיגמנטים.

אותם מטופלים עלולים לעיטים להרגיש כאב קל באזור הגירויים ועשויים להופיע אדמומיות, סימנים אדומים נפיחויות קטנטנות וגירוי קל בעור הקרקפת, (ישנם מטופלים שלא מרגישים שום כאב) כל אותן תופעות הלוואי עוברות לאחר יממה ונעלמות כלא היו. כדי להימנע מכאבים כתוצאה מהליך החדרת פיגמנט מיקרו – פיגמנטציה לאזור הקרקפת ניתן להשתמש במשככי כאבים לפרק זמן של 24 שעות לאחר הטיפול.

רצוי להימנע מחפיפות וגירודים ביומיים – שלושה שלאחר טיפולי הדמיה. מומלץ מאוד על חבישת קובע לאחר הפרוצדורה עד לשבוע ימים. על מנת למקסם את תוצאות הפיגמנטציה מומלץ ורצוי למרוח קרם טריפלדרם, העור באזור הטיפול יהפוך ליבש ולכן יש צורך במריחת הקרם לפחות פעמיים או שלוש בשבוע הראשון.

תוצאות לאחר טיפולי החדרת פיגמנטים

ניתן לראות תוצאות כבר לאחר סדרת טיפולים ראשונה.

הוראות לאחר טיפולי מיקרו-פיגמנטציה!

  • לדאוג שאזור הטיפול יישאר לח לאחר כשבוע/עשרה ימים.
  • מומלץ לא לגעת או לשפשף באמצעות האצבעות והציפורניים את האזורים שעברו תהליך גירוי של מיקרו – פיגמנטציה.
  • מומלץ למרוח משחת קרם טריפלדרם לאחר טיפול מיקרופיגמנט על האזורים שעברו גירוי.
  • אסור בהחלט להשתמש בשום חומרי איפור כל שהן לאחר הטיפול על אזור הקרקפת באופן קבוע.
  • אסורה בהחלט החשיפה לשיזוף בשמש עד לחודש מסיום הטיפול (חודשיים עדיף)
  • בסיום טיפולי מיקרופיגמנטציה יש לחזור לביקורת לליטוש סופי לאחר כחודש מיום הטיפול האחרון.
  • אסור בהחלט לגרד, לקלף או לשפשף את האזור באופן מסיבי.
  • יש להימנע להיכנס למקלחת, לבריכה, ים, סאונה, ג’קוזי עד כשלושה ימים לאחר הטיפול.

:סה"כ צפיות 146 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x