Hair City

טשטוש צלקת לאחר ניתוח השתלת שיער

טשטוש של 100% לצלקות שלאחר ניתוחי השתלות שיער – העלמת צלקת

לאחר השתלת שיער נוצרת צלקת (לעתים גדולה) ברוחב הראש ובמקרה הטוב היא דקיקה, ישנם השתלות שיער המותירות צלקות מכוערות ומטרידות מאוד.

אם גם אתה סובל מכיעור הצלקת שנשארה לאחר הניתוח מהשתלת שיער, מפציעה כל שהיא, או התקרחות מסוימת באזור הראש? זה הזמן להיפטר ממנה בשיטה ייחודית המאפשרת לטשטש ולהסתיר את הצלקת ע”י סדרת טיפול קצרצרה בירושלים, תל אביב, ראשון לציון חיפה וגבעתיים – “מיקרוסקאר”.

תת העור שלנו מאפשר אגירת פיגמנטים לאורך זמן מוגבל, הטיפול יוצר דמוי זקיקי שיער ובכך מונע את חשיפתה של הצלקת ע”י טשטוש או העלמתה. באזור הצלקת ישנו עור עם אזורים “מתים” מיקרו פיגמנטציה עוזרת במקרה כזה לדמה זיפי זקן או זקיקי שיער קצוצים לגברים וכן אפיפה לצלקת.

השלמת זקיקי השיער מתבצעת תוך מילוי אחיד עם מראה מסוקס בעיקר לגבר עם צלקות או קרחות מורגשות העוטפות את האזור ומשלימות אותו למרקם שלם באותו גוון עם טיפול מיקרופיגמנטציה מושלם לכל ראש וקרקפת.

הטיפול נעשה בסדרה קצרה (תלוי בצלקת) בתווך של שבוע לערך מטיפול לטיפול, בצלקת גדולה ורחבה יצטרך המטופל לעבור בין 2 ל 4 מפגשים, ובצלקת דקה ועדינה יסתפק הלקוח לעיתים בטיפול יחיד.

בטיפול זה אריזת הצלקת תיצור הלטה וציפוי בשילוב עטיפה מתפרשת הנפתחת כמניפה אשר נקודת ההתחלה שלה מתחילה מתוך הצלקת ומסתיימת בהדרגתיות מחוצה לה.

018

מה לטשטש ומה אפשר להשאיר?

צלקות יפות באזורים שאינם חשופים ניתן להשאיר ולא לגעת בהן אך ישנן צלקות מכוערות שעלולות לגרום תחושת תסכול שנוצרת עקב אי נעימות. צלקות נובעות ברוב המקרים מתאונה, כוויה, חתחים, פצעים וניתוחים.

במאמר זה נרחיב על טשטוש או עלמת צלקות, אידוי צלקת, איוון צלקות, חיסול צלקת, מיגור ושירוש צלקות לאחר ניתוח להשתלת שיער ופציעות, איך זה עובד, מה כדאי ומה לא.

אזורי קודקוד הראש בגוף האדם בדרך כלל מכוסה בשיער אך ישנם אנשים אשר חוסר שיער בראשם בולט, קרקפתם דלילה מאוד עד כדי התקרחות מנשירת שיער. בעבר גברים אלו היו משתמשים עם הדבקת שיער “פיאה” כדי להסתיר את הדלילות ולמי שהיתה יכולת כלכלית היה מבצע השתלת שיער. עד היום שיטות אלו מקובלות אך החסרונות בהן גדולות ומצריכות לקבל החלטות קשות לגבי העתיד.

בשיטת הדבקת שיער המטופל יצטרך להגיע למעצב השיער כל שבועיים לנקות, להסתפר ולתחזק את “היחידה” בעוד שהבלאי בה מורגש מיד לאחר תקופה של חודשיים ממועד הקניה הראשונה, ועליו לרכוש כל פעם מחדש תוספת חדשה.

העלמת צלקות – עברת ניתוח? היום זה אפשרי להעלים את הצלקת – מלא פרטים ונציגינו יחזרו אליך מיד

בשיטת השתלת שיער המטופל יצטרך לקחת בחשבון שתהליך זה עלול לכסות רק חלק קטן מאזור המקריח ומה שהכי חשוב זו הצלקת שנשארת לעד לאחר השתלת השיער מאחור בעורף מכיוון שמוכרח להיות אזור תורם של זקיקי שיער ומשום כך מחוייב להסיר “סטריפ” מחלקו האחורי של הראש. מאזור החזה והכתפיים או כל אזור אחר בגוף האפשרות לקחת זקיקי שיער לא באה בחשבון בשום אופן.

צלקת בולטת מחתך ההשתלה זהו התשלום היקר ביותר שהלקוח משלם, הנחמה כאן מתבטאת רק ברגע שההשתלה נראית מצוין ועברה את הטיפול בהצלחה וכיסתה את כל האזור הדליל/קירח. חתכים בראש הלקוח מהשתלת שיער יהיו תמיד מלוות בצלקות אשר לא תמיד תהיה אפשרות להעלים אותן אם בכלל, רוב הצלקות מוסתרות ע”י שיער שמכסה אותן ומסתירן למעשה אך אם נפשפש בשיער הן יהיו בולטות לעין ואף למגע.

ומה לגבי אלו החפצים להסתפר קצוץ?

פה זה מתחיל, בדרך כלל כאשר גבר עם השתלת שער רוצה להרגיש חופשי ולגלח את הראש מדי פעם, חייב הוא לחשוב כמה פעמים לפני כן! משום שאם יקצץ את השיער לרמה של זיפים תכף ירגישו ויבחינו בצלקת מאחור שנגרמה מההשתלה, לכן ב HairCity ישראל פיתחו שיטה להדמיית שיער – טשטוש צלקות מיקרופגדמיה.

התהליך בטשטוש לוקח פרק זמן קצר יחסית עם סדרת טיפולים אורגניים תוך החדרת פיגמנטים טבעיים לאורך הצלקות ובשכבת העור העליונה היוצרים זקיקים קטנטנים באותו גוון הטבעי, כל צלקת וגוון השיער שלה. הטשטוש מניב תוצאות טובות וזהו הטיפול הטוב ביותר לטשטש צלקות לאחר השתלת שיער לשרותכם: גלריית תמונות שיער העלמת צלקות.

בקליניקה לטיפולי הדמיית שיער בירושלים, בראשון לציון ובתל אביב ישנם מומחים אשר הגיעו לתוצאות מרשימות תוך זמן עבודה קצר יחסית, כל טיפול אורך 30 דק’ בדרך כלל אך יתאפשרו טיפולים כפולים על מנת לקצר את משך התהליך עד לסיומו.

  • טשטוש בזרקת פיגמנט אורגני המסתיר דללות שיער או העלמת צלקות.
  • יצירת אפקט טבעי מרשים במיוחד של זקיקי שיער מלא, צפוף ואחיד.
  • טשטוש צלקת והעלמה מוחלטת של קרחות, הטיפול מתאים לגברים ונשים אשר שיער ראשם דליל.
  • סגירת מפרצים באזור המצח הדמיית קו מתאר לשחזור שיער טבעי.
  • הסוואת צלקות, כיסוי וטשטוש ניתוח לאחר השתלת שיער בקרקפת.
  • אפיפה, ציפוי, שירוש, הסתרה, הצפנת צלקות.

תיקון קעקוע על צלקת

הפתרון האולטימטיבי להעלמת צלקות בראש ברשת HairCity. מומחים בתחום העלמה וטשטוש צלקות, שימוש בטכנולגיה המתקדמת והבטוחה ביותר עם תוצאות מצוינות בהשוואה למתחרים. לייעוץ חינם חייגו 2489* מכל טלפון.

קעקוע רפואי על צלקות או סימני חתכים

צלקות, כוויות, חתכים וטיפולים רפואיים אשר השאירו סימנים וכן תאונות וניתוחים שהשאירו בנו סימנים. ברוב המקרים הסימנים הללו שנותרו אינם כואבים פיזית אך ללא ספק מציקים לנו מבחינה פסיכולוגית וגורמים לנו אי שקט נפשי. אם אתם מעוניינים לכסות סימנים אלו בקעקוע רפואי חדש זה הוא בדיוק המקום להתקעקע וכדאי שתדעו כמה עובדות על ההליך האמנותי הזה.
ברמת העיקרון קעקוע הוא קעקוע ואין צורך לפרט חוץ מזה שאינו הפיך וברגע שהקעקוע הושלם אין דרך חזרה! ברוב המקרים לא תוכלו להסיר קעקוע בניתוח אך בטיפולי לייזר ניתן לכסות אותו בקעקוע אחר וזה לא תמיד מומלץ (במיוחד שהקעקוע הוא על הראש). מומלץ לציין שבכדי לכסות צלקת כלשהי ע”י קעקוע אותה צלקת צריכה להיות לפחות בת שנה. בהייר סיטי לא מבצעים קעקועים על צלקות אלא יוצרים התאמה בתוך הצלקת ומחוצה לה ע”י הדמיית זקיקי שיער רפואי. קעקוע רפואי מסוג הדמייה על צלקת שכזו יהיה כמעט ללא כאב כלל ואינו מסוכן כמו קעקוע רגיל. רצוי לשקול היטב לפני שמחליטים האם לעשות קעקוע רגיל או קעקוע רפואי לצלקת.
באופן כללי חשוב לדעת כי קעקוע רגיל שמבוצע על צלקת ישנה את צבעו לכחול או ירוק לאחר כמה חודשים במקרה הטוב ואינו יעלם או ידהה וישאר לעד. אך לעומת זאת קעקוע רפואי לצלקת יישאר באותו גוון תמיד ויהיה צורך רק לתחזק אותו במקרים מסויימים. מקעקע מנוסה בעל רקורד עשיר יכין אתכם לתוצאה הצפויה.

גבר, קבל טיפ חשוב! רוצה לעבור טיפול העלמת צלקות ע”י קעקוע רפואי אצלנו במרכז המקורי? המומחים בישראל יעזרו לך לפתור את הבעיה במינימום טיפולים ובמקסימום תוצאה! לפרטים חייג: 2489*

לפניכם: גלריית תמונות הדמיית שיער לגברים אשר טופלו במרכזי הייר סיטי. כל תמונה מראה שני מצבים – לפני ואחרי כל התמונות באתר מוגנות על פי חוק זכיות יוצרים © אזהרה! אין להעתיק או לשמור תמונות מהאתר ללא אישור בכתב. בהצלחה!

הגב

4 תגובות ב "טשטוש צלקת לאחר ניתוח השתלת שיער"

קבל התראות
avatar
סינון לפי:   חדשים | שינים | הכי פופולאריים
רשת הייר סיטי ישראל
Member

שלום רב, אני עברתי ניתוח בהדסה עין כרם בעיר ירושלים ואמרו לי שאתם עושים קעקוע רפואי לצלקת במקצוענות רבה. שאלתי בפורום אחר האם התכוונו לתהליך של הדמיית שיער? ולפי מה שאני רואה כאן באתר זה נראה מדהים! מתי אוכל להתרשם או להגיע לייעוץ בנושא?

רשת הייר סיטי ישראל
Member

שלום סאמר ותודה שפנית להייר סיטי. כמו שנאמר לך בפורום אחר אנו מקבלים המון לקוחות שהגיעו דרך בתי חולים לאחר ניתוחים ועושים באמת קעקועים רפואיים לצלקות במקצוענות רבה. לייעוץ בנושא חייג 2489* מכל טלפון

רוני
Guest

לפני שלוש שנים עברתי תאונה בצורה ממש קיצונית. כל הפרצוף שלי נחתך והייתי צריך לעבור ניתוח מאוזן לאוזן שעובר בקודקוד הראש, זה היה נראה פשוט זוועה משום שנותרה לי צלקת ארועה מאוד בצורת לב. (לא הייתי יוצא מהבית ולא רציתי שיראה אותי במצבי). שאלתי חבר טוב שביצע השתלת שיער וגם לו נותרה צלקת מאחור בכיוון היורף. הוא הציע לי ליצור קשר עם רום רביבו והחלטתי לקפוץ לייעוץ ראשוני ללא התחיבות. “לא קרה שום דבר.. פשוט שום דבר” אמר לי רום והרגיע אותי. מצאתי את עצמי יושב על כיסא המטופל והחתך הצלקתי התכסה כלא היה! ממש לא התחשק לי לבלות עם הצלקות האלה את המשך שארית חיי. כך יצא ששילמתי 3000 ש”ח ותאמינו לי זה זול מאוד אבל הייתי מוכן לשלם גם 5000 ש”ח – העיקר התוצאה:
אחרי שלושה טיפולים קצרים כבר לא רואים אפילו זכר של צלקת, שום כלום. גם אם מסתכלים מקרוב מאוד. אולי רק עם זכוכית מגדלת רואים שהיה משהו, אבל בעקרון לא רואים שהיתה צלקת בראש.
אני ממליץ בחום לכל אחד שיש לו צלקת בראש לא להתקמצן ולבצע הדמיית שיער אצל המומחה מס’ 1. יקר בטירוף אבל שווה כל שקל.

רשת הייר סיטי ישראל
Member

שלום רוני. אנו שמחים שבחרת בנו ותודה שהחלטת לשטף אותנו ואת הגולשים בסיפורך המרגש

סניפים
02-6426626
רח' יפו 70 מרכז העיר
03-6206060
רח' סחרוב 5/אלחנן 10 א.ת חדש
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
03-7328383
רח' כצנלסון 7