הייר סיטי

שיער וירטואלי – איפור קבוע בשיער לקרחות::: הדמיית שיער לאלופציה בקרקפת

שלום רב, שמי ליאור ואני בן 32.

לפני שהכרנו, הייתי במצב של כמעט דיכאון. התחושה לאבד את השיער הטבעי זו תחושה נוראה. נפגשנו, התייעצנו והחלטתי לבצע שינוי בזכותך. בטיפול הראשון לא הייתי כל כך בטוח שזה הולך להיות שינוי משמעותי וברור היה לי לאחר שבוע של הטיפול שאני מתחיל לראות תוצאות חיוביות. האיפור הזה על הקרקפת הוא איפור שמציל חיים! איפור קבוע סקאלפ שלא נמחק ולא יורד כאשר שוטפים את הראש.

זה הדבר היחיד בו חשקתי כשראיתי אותך לאחר טיפול שישי. הבוקר שלי תמיד היה מלווה עם יותר מחצי שעה בהתבוננות על הקרקפת, איך יכול להיות שהשיער שלי נושר? התביישתי לצאת מהבית ואף פעם לא היה לי אומץ להסתכל לאנשים בעיניים. בפגישה שלנו אצלך הצעת לי לעבור סדרת טיפולים קצרה של הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה – טיפול שאתה עברת בעצמך (ודע לך שאם לא הייתי רואה אותך איך שיצא לך מדהים, לא הייתי עושה) ההסבר שנתת לי והשכנוע עד כמה זה יתאים לי ולאיכות החיים שלי קנה אותי. הטיפול הראשוני היה מאד עדין ומתחשב ולא כאב למרות החששות שלי. דאגת להסביר לי ולהרגיע אותי מה אתה הלך לעשות עד התוצאה המושלמת שיצאה לי.

לאחר הטיפול הראשוני לא ממש ראיתי תוצאה אך לאחר הטיפול השני כבר ראיתי את התהליך של מילוי השיער, פשוט נראה צפוף יותר ומלא כאילו זה שלי באופן טבעי. הסברת לי שאסור לי לשזף את הראש והמלצת לי להסתובב עם קובע עד חודש לאחר הטיפול, ומה שהכי אהבתי זה שהתקשרת לוודא שאכן אני שומר על כללי הזהירות. אילן! התוצאה פשוט מושלמת.

אני מרגיש אחרת היום, הרבה יותר טבעי ושמח מאוד שלא עשיתי בסוף בהמלצתך לא לעשות בשום אופן השתלת שיער. רציתי להודות לך על השינוי המשמעותי שחל בי גם נפשית וגם פיזית בזכותך גבר, אני יודע שאתה נוהג כך עם כל אחד ואחד מהמטופלים שלך ואין לי ספק שרק תצליח בדרכך לשמח אנשים ולשנות את המראה שלהם לטובה עם הדרך שבה אתה נותן את הטיפול. שוב תודה על היחס על ההבנה ועל השירות הנפלא.

המרכז להדמיית שיער מייצג את טכניקת שיער וירטואלי ע”י Micro פיגמנטציה לקרקפות גברים ומתמחה בעיקר בטכניקה הייחודית והבלעדית של Hair CityScalp ישראל לצלקת. מומחי מיקרופיגמנטציה במרכז עוברים תהליכי פיתוח במוצרי טיפוח קרקפת על פי רוב הזמן המספקים למומחים ולמדריכים יעילות ואפקטיביות והם קובעים ומגדירים מחדש סטנדרטים גבוהים מאוד להדמיית שיער בישראל.

פיתוח הטיפול בהדמיית שיער שלנו בעיר השיער מקנה יתרון עצום על המתחרים שלנו בעוד מנחה הסדנאות הבינאישיות מעביר את הידע האישי שצבר לכל חניך הלומד בבית הספר בירושלים מבלי להסתיר דבר ומגלה הכל על הסתרת סודות המקצוע במציאות ובחיים.

:סה"כ צפיות 125 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x