הייר סיטי

סוגי תוספות שיער

תוספות שיער הוא הפתרון הטוב ביותר שקיים היום בכדי להאריך שיער כאן ועכשיו, ללא צורך להמתין להתארכות השיער על פי קצב הצמיחה הטבעי שלו. יחד עם זאת, בכדי להשיג את האימפקט הטוב ביותר, את המראה הטבעי והאטרקטיבי ביותר ואת החוזק הרב ביותר של החיבור בין תוספות השיער ובין השיער המקורי, חשוב לבחור את הסוג הנכון של תוספת השיער ולהצמיד את התוספת באמצעות השיטה המתאימה.

מה מבדיל בין הסוגים השונים של תוספות השיער?

תוספות שיער נבדלות זו מזו על פי שורה של פרמטרים ובראשם גוון השיער, עובי השערה, צפיפות השיער, חוזק השיער ואורך השיער. כאשר את בוחרת את תוספת השיער המתאימה לך, את לא מגדירה את הדרישות שלך עבור כל אחד מן הפרמטרים הללו, אלא בוחרת בסוג התוספת כשכל סוג הוא בעל מאפיינים ייחודיים לו מבחינת חוזק, צפיפות, צפיפות, עובי וכדומה. כך למשל, תוכלי לבחור בין תוספות שיער סינטטי ובין תוספות שיער אירופאי או הודי. תוכלי לבחור בתוספות אסייתיות ואפילו בתוספות המיוצרות משיער של בעל חיים. לכל אחד מסוגי התוספות האלה ישנם מאפיינים שונים ובעצם בחירת סוג התוספת, את בוחרת גם במאפיינים המיוחסים לאותו סוג.

ממש כמו בחירת פאה

התחום של פאות לשיער הוא תחום שממנו ניתן ללמוד לא מעט בכל הקשור לתוספות שיער. בבחירת פאה חשובים בדיוק אותם פרמטרים של גוון השיער, הצפיפות שלו, עובי סיב שיערה, אורך השיער, החוזק וכדומה, בדיוק כמו במקרה של תוספות שיער. ההשקעה בפאות היא יוצאת מן הכלל מהסיבה הפשוטה שרוב הפאות האיכותיות ביותר הן עשויות משיער טבעי לחלוטין של נשים שמוכרות את שעירן האישי, השלב בו מושקע הזמן והמאמץ הרב ביותר בכל התהליך של התאמת פאה ללקוחה, הוא השלב בו מגדירים את הפרמטרים הללו ובהתאם לכך בוחרים בסוג הפאה המתאים.

גם במקרה של תוספות שיער, לפני שאת מקבלת החלטה על סוג מסוים של תוספת, רק מכיוון שהוא מגיע בצבע שאת רוצה, כדאי להכיר בדיוק את הפרמטרים שמבדילים בין סוגי התוספות השונות, ולבחון מהו הסוג המתאים לך ביותר בכדי להבטיח חוזק מרבי, אסתטיקה מיטבית ושמירה על בריאות העור והשיער שלך. כמו כן, שימי לב לכך שיש באפשרותך לבחור גם את אופן החיבור של התוספות לשיער ראשך. הלחמת קרטין קרה, שזירה, צמה, קשירה או הדבקה – כל אלה הן טכניקות חיבור של תוספות שיער, ולכל אחת מתאימה שיטה אחרת.

בכדי להפוך את תוספות השיער למרכיב אסתטי מרכזי שבאמת משרת אותך לאורך זמן, שימי לב שאת בוחרת בסוג הנכון של תוספות שיער ושאת גם מחברת אותן נכון לשיער הראש שלך.

 

:סה"כ צפיות 148 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x