Hair City

טכניקות של תוספות שיער

מעט כל מי שניסתה לברר פרטים על תוספות שיער , נתקלה בשטף של מידע וטכניקות טיפול ועל פי רוב יצאה מבולבלת ומתוסכלת. הסיבה לכך היא שבשנים האחרונות התחום של תוספות שיער זכה לפריחה גדולה ומה שנחשב בעבר לנחלתן של נשים מעטות בלבד הפך לאחד הטיפולים המבוקשים והזמינים ביותר.

שוק תוספות השיער גדל עד כדי כך שכיום, כמעט כל בעל מספרה מציע טכניקה אחרת של טיפול ואת עומדת מבולבלת וחוששת  בצדק. כדי לעשות סדר בדברים, מומחי הירסיטי, מרכז השיער הגדול בישראל, מציגים את השיטות והטכניקות המקובלות לביצוע הארכות שיער.

הרעיון שמאחורי השיטות השונות זהה בכולן. תוספות שיער הן קווצת שערות אשר מחוברת לשיער הטבעי, בדרך כלל צמוד לקרקפת ובכך מתקבל מראה של שיער שופע וארוך, כאשר מעצב מקצועי ידע לבצע את העבודה מבלי שמישהו ידע להבחין בין השיער המקורי לתוספות, לא במראה ולא במגע.

תוספות שיער בחרוזים
הארכת שיער בחרוזים, משמעותה שהחיבור בין השיער המקורי לתוספת מבצעים בעזרת חרוזי מתכת מיוחדים. מעצב השיער מחלק את השיער לקווצות דקות ומשחיל כל קווצה לתוך החרוז ומהדק אותו בכח. בתוך החרוז נמצא דבק מיוחד אשר מחזק את האחיזה ואמור למנוע חדירה של נוזלים ולכלוך פנימה. החסרון של שיטה זו הוא בקושי לשחרר את תוספות השיער, העובדה שמדובר בחומר מתכתי שנמצא סמוך לקרקפת והחשש מפני איכות חרוזים ירודה, אשר עלולים להחליד או לצבור לכלוך.

תוספות שיער בקליפסים
שיטה זו יעילה למי שמעוניינת בתוספת שיער מהירה שניתן להסיר בקלות ומהירות, למשל אם את מעוניינת לחדש מראה לקראת אירוע חד פעמי. השיטה של הארכת שיער בקליפסים פחות מומלצת למי שמעוניינת בתוספת שיער קבועה. בשיטת הקליפסים מגיעות קווצות השיער כשהן מחוברות יחד לאורך פס מיוחד שבראשו נמצאים הקליפסים. את הקליפסים מחברים לקווצות השיער המקורי סמוך לקרקפת ומקבלים שיער ארוך בן רגע.
למאמר נוסף על תוספות שיער בקליפסים

תוספות שיער בשזירה
שיטה שכשמה כן היא, בה מעצב השיער שוזר באופן ידני את תוספות השיער ביחד עם שיער הראש. שיטה זו מתאימה עבור מי שמעוניינת במראה של צמות קטנות וצפופות, אך אינה יעילה לאורך זמן, או למקרה שמעוניינים להחליף תסרוקת.

תוספות שיער בהדבקה
הדבקת שיער היא שם כללי לשימוש בחומרים שונים אשר מדביקים את תוספות השיער לראש. שיטה מקובלת מאד היא הדבקה באמצעות פס סיליקון מיוחד, אך ישנם חומרים רבים נוספים ולמעשה במקומות רבים מציעים שיטות הדבקה שונות ומשונות. למרות ששיטת ההדבקה שכיחה למדי בקרב ספרים רבים, היא הכי פחות מוצלחת והכי פחות מומלצת להארכת שיער. הסכנה הגדולה ביותר היא מפגיעה בריאותית בעקבות שימוש בדבקים שאינם עומדים בתקנים הנדרשים ועוגמת נפש שעלולה להגרם מהתפרקות ההדבקה.

למאמר נוסף על תוספות שיער בהדבקה

הלחמת שיער  באמצעות קרטין
קארטין הוא חומר טבעי ויקר ולכן מעטים עושים בו שימוש. למרות שמעצבי השיער של היירסיטי מומחים בכל שיטות הארכת שיער, הם בחרו בשיטת הקארטין כשיטה המועדפת והמומלצת ביותר לחיבור תוספות שיער. כאמור, הקארטין הוא חומר טבעי לחלוטין אשר מאפשר לבצע חיבורים חזקים במיוחד ללא צורך בתוספת חומרים מלאכותיים כגון סיליקון או דבקים אחרים.

את הלחמת השיער ניתן לבצע בשתי שיטות שונות: הלחמה קרה או הלחמה חמה, מעצב השיער שלך הוא שיקבע מהי השיטה העדיפה בהתאם לסוג השיער שלך. בגלל חוזקו של החומר והעובדה שלא נעשה שימוש בשום מרכיב מלאכותי שהוא, הארכת השיער לא מגבילה אותך בשום פעילות שהיא כולל חפיפה, רחצה בים או בבריכה, כניסה לסאונה ועוד.

בנוסף הלחמת קרטין הינה קבועה ויש צורך לחזור על הטיפול רק כאשר השיער הטבעי מתארך וההלחמה מתרחקת מהקרקפת (על פי רוב אחת לארבע חודשים עד שנה). יתרון נוסף של השיטה הוא בכך שלמרות חוזק החיבורים, ניתן להסיר את התוספות בקלות ובלי כל כאב על ידי שימוש בחומר מיוחד, אשר הוא ורק הוא משחרר את ההלחמה.

לאחר שחרור התוספות ניתן לבצע הארכה נוספת עם אותן שערות בדיוק ואין צורך לרכוש תוספות שיער חדשות. לאחר שבחנו שיטות רבות ועברו הכשרות רבות, מומחי הירסיטי בחרו בהלחמת קארטין כשיטה המומלצת ביותר לתוספות שיער.

הגב

תהיה ראשון

קבל התראות
avatar
סניפים
02-6426626
רח' יפו 70 מרכז העיר
03-6206060
רח' סחרוב 5/אלחנן 10 א.ת חדש
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
03-7328383
רח' כצנלסון 7