הייר סיטי

תוספות שיער באמצעות דבק

תוספות שיער לנשים רק לערב אחד יכולה לשנות את המראה שלך ולהפוך אותך בכמה דקות לאישה בעלת מראה עם שיער שופע ארוך וגולש.

השיטות השונות של הארכות שיער התגברו עם השנים והיום קיימות מספר טכניקות לתוספות שיער, אחד הטיפולים המבוקשים ביותר בשוק תוספות השיער נקרא הדבקת שיער.

המומחים של מרכז לשיער HairCity ממליצים על מספר שיטות להשמה של תוספות שיער בהן אחת השיטות הינה הטובה והמומלצת ביותר ואינה פוגעת כלל בשיער היא הלחמה באמצעות קרהטין, בעוד תוספות שער בחרוזים, בקליפסים ובאמצעות הדבקה יוצרים לעיטים נזקים למרקם הטבעי.

הארכות שיער ע”י דבק: דבקי התוספות בהדבקת שיער נעשית ע”י חומרי הדבקה כגון סיליקון, פסי לטקס מחובר לטרס וחומרי הדבקה המתאימים לשיער טבעי. הדגש בהדבקת שיער שהיא אינה דומה כלל ואפילו לא מקבילה לשיטת הלחמת שיער בקרהטיין טהור ולעיטים מעצבי שיער מנסים לטשטש ולבלבל את הלקוחה כי אכן מדובר על הלחמת שיער בעודם מבצעים הדבקה בטענות שזו אותה שיטה והיא זהה לחלוטין להלחמה, בטכניקת קארטין.

הוספת שיער תוך מילוי או הארכה בטכניקות של הדבקות מאוד בעייתית בעיקר לנשים עם שיער דליל ודק ובהחלט היא השיטה הכי פחות מומלצת. כדי לבצע הארכת שיער באופן תמידי ישנו צורך להלחים קבוצות שיער זעירות שאינן מורגשות ולא להדביק טרסים ארוכים המורגשים מיידית עם סיום העבודה.

יחד עם זאת, לא מומלץ למי שמעוניינת לצאת לערב אחד או לאירוע חד פעמי לבצע תוספת שיער בהדבקה משום שצריך לקחת בחשבון שבסוף הערב נרצה להסיר את התוספת בקלות ולא להתעסק איתה כמה שעות. אלמנט המחיר הוא דבר נוסף שצריך לקחת בחשבון ועבור ערב אחד בלבד עשוי להיות יקר מדי לתוספת שיער ויותר עדיף לבצע מילוי והארכת שיער באמצעות קליפסים שהן הזולות מבין השיטות.

אם כבר בוחרים בהדבקת שיער, אז רק בטכניקה של הדבקת פסי סיליקון עדינים הניתנים להסרה בקלות, התהליך הינו פשוט מאוד וקל יחסית להורדה וחידוש. עם הטכניקה הזו, קווצות השיער התפוסות מסודרות לכל אורך הפס והסיליקון המחבר את השיער מוצמד לקרקפת ואינו חושף אותה אלא מכסה וממלא.

בשאר השיטות של הדבקה מדביקים את שיער התוספות לשיער הקיים ומבצעים השלמה – מילוי או הארכה .

תוספות שיער בהדבקה – המון מגבלות!

חומרים חזקים מאוד בדרך כלל ולמרות שחומרי ההדבקה הינם על פי רוב נוטים להחלש בשטיפות ובחפיפות עם מרככים אין אפשרות להסיר אותם לבד!

בשיטות של הדבקה עדיף לא להשתמש במקרה של ערב אחד ולאירוע חד פעמי לחתונה עבור תסרוקת כלה, מלווה או תסרוקת ערב. בשימוש דבקי שיער המשלימים מילוי שיער או הארכות שיער טבעי חסרונות רבים ומגבלות אין ספור, להכנס עם השיער לים או לבריכה זו טעות מרה שלא תסלחו לעצמכן ואין על מה לדבר לשטוף אותו במים רותחים או חמים מאוד. אסורה ההתקרבות לחומר כימיקלי שעלול להמיס ולהחליש את השיער ולהבהירו. בהדבקה, החפיפה בשמפו גם ללא כימיקלים מותירה את השיער יבש וכמעט לא ניתן לסירוק.

לתשומת ליבך! אם בכל זאת בחרת להשתמש בשיטת הדבקה של תוספות שיער ולאורך זמן,  קחי בחשבון שתצטרכי לפקוד את המספרה לתחזוק שוטף מדי כמה ימים ולבצע סידור בתדירות של אחת לשבוע לפחות. מומחי השיער של Hair-City ממליצים בחום: הימנעי מטכניקה זו מלחתחילה.

:סה"כ צפיות 186 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x