הייר סיטי

החלקות שיער סוגים וטיפים

החלקת שיער היא תהליך מבוקש ביותר על ידי נשים וגברים כאחד. החלקת שיער היא אחד התחומים הוותיקים ביותר של עיצוב שיער ופעמים רבות מבצעים את התהליך כהכנה לקראת עיצוב שיער מסוים, מכיוון שבעיצובים רבים קל יותר לעבוד עם שיער חלק.

בזכות הביקוש הרב של החלקות שיער ישנן בשוק שיטות רבות ומגוונות לביצוע התהליך שעל פי רוב מאופיינות על פי ארץ המוצא שלהן, כך ניתן למצוא שמות כמו החלקה ברזילאית, החלקה צרפתית וכמובן החלקה יפנית.

החלקה יפנית

החלקה יפנית חוללה מהפך בתחום החלקות השיער מכיוון שהיא משלבת תוצאה איכותית לאורך זמן ביחד עם תהליך של טיפוח השערה המפצה על שימוש בחומרים הכימיים המחליקים. בזכות הפופולאריות של החלקה יפנית ניתן למצוא כמה טכניקות שונות של אותו תהליך.

ההבדלים בין הטכניקות האלו הן קשורות ליצרנים השונים ולחומרים השונים בהם משתמשים, כך למשל חברת יוקוסיסטם מציעה החלקה יפנית המבוססת על חומר המשלב מולקולות של זהב ואילו החלקה יפנית קוואנטום שייסידו משלבת בפורמולה שלה שפע של מינראלים טבעיים.

טיפים להחלקה יפנית

החלקה יפנית היא טכניקה מאד מומלצת של החלקת שיער אך ישנם כמה טיפים שכדאי לדעת לפני שנגשים להחלקה יפנית:

הטיפ החשוב ביותר הוא להתיעץ עם מעצב שיער מקצועי לפני שמקבלים החלטה על ביצוע החלקה יפנית. מעצב שיער יבחן את שערך וימליץ לך על דרך הטיפול הטובה ביותר. אל תתפתי ללכת לכל מעצב, אלא רק למי שעבר הכשרה אמיתית בתחום ובעל המלצות מוכחות. לפני הטיפול עצמו מומלץ ללכת לפגישת יעוץ עם המעצב ואז ביום הטיפול גם את וגם המעצב באים מוכנים מראש ויודעים לאן אתם הולכים.

טיפים להחלקה יפנית במהלך הטיפול: סבלנות! החלקה יפנית לוקחת זמן רב יחסית ויכולה להמשך בין שעתיים לעד חמש שעות, תלוי בסוג השיער ואורכו. לכן, פני לך מספיק זמן ותבואי בראש שקט.

טיפים להחלקה יפנית לאחר הטיפול: אין לחפוף את השיער במשך 48 שעות ואם מדובר בשיער יבש במשך זמן רב יותר, תלוי ברמת היובש. מעבר לכך ניתן להשתמש כמעט בכל התכשירים באופן נורמלי, אך עדיף להמנע משימוש בפאן שלא לצורך (גם לא צריך, כי השיער חלק באופן טבעי) וסרוק קל יספיק בדרך כלל.

טיפים להחלקה יפנית כוללים את המגבלות והמצבים בהם לא מומלץ לבצע את הטיפול: שיער פגום, שיער שבור, שיער שעבר טיפולים כימיים קשים ושיער שאורכו פחות מחמישה סנטימטר

טיפים להחלקה ברזילאית

החלקה ברזילאית נחשבה לסוג החלקת שיער מבוקש, אך משרד הבריאות אסר את השימוש ברוב הסוגים של טכניקה זו בגלל חשש לפגיעה בריאותית כתוצאה מנשימת אדי החומרים המחליקים. טיפים להחלקה ברזילאית: שימי לב היטב שהחומרים בהם נעשה שימוש מאושרים על ידי משרד הבריאות ועומדים בתקן. אם את לא בטוחה המנעי מהטיפול.

היתרון של החלקה ברזילאית הוא בכך שניתן ואף מומלץ לעשות אותה על שיער פגום ושרוף וכן ניתן לבצע אותה על שער צבוע. החומר המרכזי שבו נעשה שימוש בהחלקה ברזילאית הוא קראטין אשר הינו חומר טבעי שמסייע בשיקום השערה.

טיפים להחלקה צרפתית

החלקה צרפתית היא טכניקה חדשה יחסית בשוק שפותחה על ידי חברת לוריאל. הטכניקה מבוססת על שימוש במגהץ מיוחד איתו עוברים על השער לאחר מריחת הפורמולה. יתרונה של החלקה צרפתית הוא ביכולת השליטה על רמת ההחלקה של השיער אשר מאפשרת ביצוע החלקה חלקית בלבד או החלקה מלאה, וגם ניתן לבצע אותה רק במקומות מסוימים בראש, כמו למשל בחלקים העליונים בלבד. כמו כן מדובר בתהליך קצר יחסית.

:סה"כ צפיות 317 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x