הייר סיטי

החלקת סברה לשיער

החלקת סברה לשיער היא בעצם שם נוסף להחלקות שיער שידועות בשם “החלקות שיער קליאופטרה”. הסיבה לכפילות השם אינה ברורה. מעצבי השיער ומומחי ההחלקה יודעים כמובן שכאשר לקוחה מבקשת לבצע החלקת סברה לשיער היא רוצה בעצם החלקת שיער קליאופטרה, אך יש נשים שאינן מודעות לכך.

החלקת סברה לשיער שונה בכמה מובנים מהחלקות השיער האחרות.

ההבדל הראשון נעוץ בצבע השחור – החלקת סברה לשיער היא בעצם גם צביעה, ובסיומה השיער שחור לחלוטין בצבע שחור-פחם מבריק, ממש כמו שיערה של מלכת מצריים העתיקה – קליאופטרה.

ההבדל השני הוא בסוג החומרים בו משתמשים: החלקת סברה לשיער נעשית באמצעות חומרים טבעיים בלבד שמקורם בצמחים, בדומה ל”חינה” המסורתית הקדומה. עובדה זו חשובה לנשים שסובלות מאלרגיות או רגישות לחומרים מלאכותיים. כפועל יוצא, בגלל פעולתם המתונה של החומרים הטבעיים, לעתים יש צורך לחזור על התהליך עד שכל השיער יוחלק וייצבע כהלכה ובאחידות.

ההבדל השלישי הוא בתהליך: שהחלקת סברה לשיער מתבצעת במספרה תוך כ-20 דקות בלבד, במהלכן נמרחים חומרי ההחלקה והצביעה על השיער. שאר התהליך – כ-9 שעות – ויכול להתבצע בבית, ובזמן הזה אין לגעת בשיער. לאחר כ- 9 שעות ניתן לשטוף את השיער ולסדרו כרגיל.

ההבדל הרביעי בין החלקת סברה לשיער להחלקות אחרות כגון יפנית נעוץ גם בחוסר היכולת להתחרט: לאחר החלקת סברה לשיער השיער נשאר צבוע בשחור ואין אפשרות לצבעו או לגוונו בשום צבע אחר פרט ל”צבע טבע”. הדרך היחידה לשנות צבע לאחר החלקת סברה היא להניח לשיער כולו להתחלף באמצעות גדילה בהמתנה טבעית, שבמהלכה צובעים אותו בצבע שחור “רגיל”.

עוד מגבלה שכדאי להיות מודעים לה – החלקת סברה לשיער אינה מומלצת לבעלות שיער עדין או דק. בתהליך ההחלקה השערה “נעטפת” בחומר והופכת כבדה יותר, ולכן הסיכוי לנשירתה גבוה יותר.

במרכז הייר סיטי מרכז החלקת הקליאופטרה, המרכז להחלקות שיער טבעי בירושלים, מעצבי השיער המומחים יודעים לבצע החלקת סברה לשיער בהתאמה מלאה לאישה ולתכונות המיוחדות של שיערה. למידע נוסוף עבור החלקת שיער טבעי לחצו כאן למבצעי צבע טבעי לאחר החלקת סברה לשיער לחצו כאן.

:סה"כ צפיות 198 ,  2 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x