הייר סיטי

הכיני שיערך לקיץ – כך תשמרי על ההחלקה הארוגנית

קיץ 2023 כבר כאן ואיתו מגיע גם האויב הגדול ביותר של השיער – האקלים הישראלי. השמש החמה, הלחות הכבדה ומי המלח בחוף הים מחלישים את השיער הטבעי וגורמים לו להיראות נפוח ולאבד את לחותו. אחרי כל הכספים והמאמץ שהושקעו בהחלקות שיער, לא ניתן לקיץ להחזיר את התלתלים כל כך בקלות. על מנת לשרוד את הקיץ עם שיער חלק, מבריק ובריא, אנחנו בהייר סיטי אספנו עבורך כמה עצות שיסייעו לך לשמור עליו, גם עם החלקה.

לאסוף את השיער באופן בטוח

לאסוף את השיער? אחרי החלקה?! הדבר בהחלט אפשרי אבל בצורה נכונה. אחרי הכול, כאשר השיער פזור הוא חשוף הרבה יותר לנזקי הסביבה והשמש החמה והלחות עשויים לפגוע בו. איסוף שיער בגומייה לא מומלץ לאחר החלקה ולא משנה באיזו שיטה נעשתה; אורגנית, טבעית, סברה או יפנית, ומכיוון שהדבר עלול לעוות את השיער וליצור בו סימן או מרקם לא רצוי. לכן, ניתן לאסוף אותו בסיכות או בקליפסים שיחזיקו אותו במקום מבלי למתוח אותו צמוד מדי. חשוב להדק את הסיכות בעדינות ולשמור את השיער רפוי ומשוחרר.

שימוש במים מתוקים אחרי החלקה

החשיפה למלח במי הים ולכלור בבריכות מזיקים מאוד להחלקה שבשיער. כעת בשיא חום הקיץ, הימנעות מוחלטת משחייה במים עשויה להיות די מתסכלת ולכן, הדבר הנכון והחכם ביותר לעשות יהיה לשטוף היטב את השיער לפני ואחרי הכניסה למים בבריכה במים מתוקים ולהשתמש בכובע ים איכותי ועמיד. הדבר ישמור על שיערך מהמלחים המצויים במי הים והבריכה וכמובן מימי הכלור המסוכנים להחלקה וההחלקה תישמר.

החלפת התכשירים

מיד לאחר ביצוע החלקה לשיער, מומלץ להחליף את השמפו והמרכך שלך ולוודא כי בתכשירים החדשים אין נתרן כלורידי. רבים מהתכשירים הנפוצים מכילים את החומר אשר יעיל לניקוי השיער אך למרבה הצער גם עלול לקלף את חומרי ההחלקה משיערך ולהשיב את השיער לקדמותו. לכן חשוב מאוד לוודא כי תכשירי השיער שלך אינם מכילים מלחים הפוגעים בחומרי ההחלקה.

שימוש בקרם קראטין

על מנת לתחזק את ההחלקה, רבות מאיתנו משתמשות בפן ומחליקי שיער ששומרים על השיער חלק. כדי למנוע מהמכשירים לשרוף את השיער ולהזיק לו, עומד לרשותך קרם הקראטין אחרי החלקה. הקרם יוצר שכבת מגן על השיער המבודדת אותו חום המכשיר ומגן עליו מנזקים. כך יישאר השיער חלק, אך גם עמיד וחיוני על ידי הזנה האיכותית שהקראטין יספק לו.

שימוש במסכה לשיער

בהמשך לטיפ הקודם, החום, החשיפה למלחים ולמים קשים, ללחות והצורך בחפיפות רבות יותר עקב הביקורים בים ובבריכה, דורשים הזנה נוספת לשיער כדי להבטיח שישמור על חיוניות ועל ברק. לכן, מומלץ לפנק אותו לעתים קרובות במסכות הזנה לאחר החלקת אורגנית. חומרי הזנה כמו קראטין וויטמין E מוסיפים לו הגנה, ברק וחיות, יבודדו אותו מנזקי הסביבה וישמרו על החלקה יפה ואיכותית. השיער שלך רק יודה לך על כך.

הייר סיטי מזמינה אותך להחלקה ברמה אחרת

רשת קליניקות הייר סיטי מובילה בתחום טיפולי היופי בשיער. אנו מזמינים אותך ליהנות מהחלקת קראטין אורגנית ברמה הגבוהה ביותר שתחזיק לאורך זמן ותשמור על חיוניות השיער. לפרטים נוספים ולקביעת תור אנו זמינים לך תמיד.

התקשרו עכשיו לבן מומחה להחלקה אורגנית בראשל”צ

טלפון: 036206060

:סה"כ צפיות 132 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x