הייר סיטי

תוספות שיער טבעי

במשך יותר מעשור, HairCity כבר מנהיגה עולמית של איכות השיער הגבוה “שיער Remys טבעי” השיטה שלנו: טכניקה זו מגנה על ציפורן השיער, שמירה על המאזניים הפנימיים באותו כיוון, על מנת לאפשר ברציפות שיער שנראה טבעי; הנאה קיצונית למגע ואפקטים מגושמים.

המערכת הזו היא היחידה המכבדת את טבעו של השיער, שמירה על נכסיה ללא שינוי בזמן וערבויות. אריכות ימים מבטיחה איכות גבוהה להארכת שיער.

בחלק העליון של המנעול לשיער, הייר סיטי מאמצת סדין דק של הלחמת קרטין keratine שבניגוד לסיליקון, מאפשר לכבד את הטבע של השיער. מאז שיטת הקרטין עצמה שהיא המרכיב העיקרי מגוף האדם. הלחמת קרטין, זו טכניקה ספציפית להארכת שיער וכך היא משפרת את היישום לעשות את תוספות השיער בפשטות. אמנם יש לו צורה מוזרה אבל יש לו גם את אותו הצבע של השיער המוסף: מה שמאפשר השמה ותפיסה מושלמת ביותר, השיער נראה טבעי לחלוטין ללא “פגמים”.

אנו מציעים הכשרות כדי ללמוד את הטכנולוגיה העדכנית ביותר עבור טכניקות של הוספת שיער (הרחבה). למידע נוסף על ההזמנה והכשרה, אנא פנו לעיר לרשת הקליניקות הייר סיטי.

הייר סיטי מציעה לך את המערכת המסורה ביותר עם היתוך שיער קר ואת חידוד הטכנולוגיה הגדולה ביותר עם מכונת אינפרא לייט Infralight הטכנולוגיה מבצעת נקודת קור עם אפיון אינפרא אדום כדי להמיס בצורה הטובה ביותר את הקרטין.

שיער טבעי

שיער טבעי בעבר היה נחשב לשיער היפה ביותר, המטופל והמטופח והשמור ביותר. לעיתים, יכול להיות שיער שהוא נותר שיער טבעי אך למעשה רק מהחשש לעבור טיפולים מסוימים, אותו אדם, יכול להזניח את שיערו ולא להעניק לו את הטיפול המגיע לכל שיער במיוחד באקלים הישראלי. שיער טבעי שלא עובר טיפולים שוטפים במספרה ולא מקבל תכשירים, לא מותאם לשמפו ומרכך המתאימים לו, ולא עובר תספורת מפעם לפעם, יכול להיות דהוי בקצוות, מפוצל ושבור.

חשוב לשמור על שיער טבעי מטופח וכמובן לא להפריז בצביעות אך אין כל רע – ולהיפך – בטיפולים כמו תוספות שיער, החלקה יפנית, יישור, מילוי ועוד. כך השיער למעשה נמצא תחת ביקורת של אנשי מקצוע המתמחים בתחום עיצוב השיער וכך שיער טבעי יכול להישאר טבעי עם אותו הצבע אך להיות תחת עינו הפקוחה של בעל מקצוע שמטפל בו באופן שוטף.

בואי גם את להיות חלק מקהל לקוחותינו בעיר השיער ולקבל את הטיפולים המתאימים ביותר לשיערך באופן המותאם לו אישית ועל ידי בעל מקצוע שמבין בתחום ויודע כיצד לגרום לשיער גם להישאר מטופח ונעים וגם להיראות כמו שיער טבעי כאילו לא נגעו בו מעולם.

תוספות שיער טבעי

תוספות שיער טבעי הן שיער אשר משמש מעצבי שיער רבים בתעשיית עיצוב השיער בתחומי הוספות והרחבות השיער, שזירת שיער, הלחמת שיער, פאות, השלמת שיער, מילוי או הארכה ועוד שיטות עיצוב רבות שבהן משתמשים בתוספות שיער טבעי עבור תוצאות איכותיות ללקוחות.

תוספות שיער טבעי הן חלק מתעשיית עיצוב השיער כבר זמן מה וידוע כי שימוש בתוספות שיער טבעי מביא לתוצאות איכותיות יותר על ראשי הלקוחות מאשר תוספות שיער סינטטי. עבודה עם תוספות שיער טבעי בעיצוב שיער היא חלק בלתי נפרד ממקצועו של כל מעצב שיער מקצועי ומכון לעיצוב שיער שכן השימוש בכמעט כל הטכניקות לעיצוב שיער יכללו בתוכן בשלב מסוים תוספות שיער.

כאשר יגיע שלב זה של תוספות השיער בעיצוב ראשה של הלקוחה, שיער טבעי הוא שישמש את מעצב השיער לביצוע הפעולה.

נשים רבות בארץ וברחבי העולם בוחרות כיום לעצב את שיערן באמצעות הפעולות החדשות שנוצרות מדי יום בעולם האופנה ועיצוב השיער הכוללות בתוכן שיטות רבות ומגוונות לחיבור תוספות שיער. שיער טבעי משמש בשיטות אלו חלק עיקרי – כל תוספות השיער והפאות האיכותיות מיוצרות כיום משיער טבעי.

לקוחות רבות מגיעות למכונים השונים על מנת לעבור טיפול שיער זה או אחר המשלב בתוכו שימוש בתוספות שיער כשמדובר כמובן בשיער טבעי משובח ואיכותי ביותר כגון שיער רוסי, שיער הודי, ברזילאי, סיני, אירופאי וכו’. באם מגיעים לסלון הנכון לעיצוב השיער.

:סה"כ צפיות 201 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x