הייר סיטי

הארכת שיער טבעית

בניגוד לדעה על פיה ביצוע הארכת שיער מתבצע רק במקרים בהם מדובר בשיער דליל או בשיער שאינו בריא כיום הארכה בשיער זוהי תופעה נפוצה ביותר. בתרבות של ימינו האופנה משתנה בכל רגע נתון. לרגע אחד חוזר לאופנה הקרה המפורסם וכולן מקצצות את שיערן בהתאם.

למרבה הפלא, גם טרנד זה חולף כלעומת שבא ואיתו שבות בנות ארצנו להתגעגע לשיערן הארוך. בפועל, קיים פיתרון יעיל, משתלם וחשוב מכל בריא גם לעניין הזה.

כיום ניתן לבצע הארכה בשיער ללא הדבקה וללא הלחמה, באמצעות השיטות החדשניות ביותר בעולם. הארכת שיער אינה פוגעת בשורש השערה וניתנת להסרה כאשר השיער הטבעי מגיע לאורך הרצוי. בעבור התענוג של הארכת שיער טבעי נשלם בין אלפיים שקלים לששת אלפים, תלוי כמובן בסוגו, באורך השיער אותו נרצה וכן באיכות החומרים.

רבות שכבר התנסו ביצועי הארכת שיער יודעות לספר כי בשיטות החדשניות שקיימות כרגע בשוק, לא ניתן כלל לחוש בכך שמדובר בתוספת שיער ולא בשיער טבעי.

עם זאת, יש לשקול החלטה לביצוע הארכה בשיער בכובד ראש ולבחון בקפידה את כל מגוון השיטות הקיימות בשוק וכן את חברות היצרן השונות המשווקות את התוספות עצמן. כמו כן, בעבור אלו שצובעות את שיערן באופן קבוע יש להתאים את סוג התוספת.

מעבר לכך, חשוב מאוד לבחור בספר ובמספרה אשר להם וותק וניסיון ספציפי בתחום של הארכת שיער. אחרי הכול, הארכה בשיער חובה שתתבצע בדיוק רב ותוך הקפדה רבה. אותו הניסיון חשוב גם בשלב התאמת התספורת החדשה, אשר צריכה לצור מראה שיער אחיד גם לאחר חיבור התוספות.

בשורה התחתונה, אם נבצע את ההליך בקפידה ותוך בדיקה מעמיקה, נוכל להבטיח תוצאות משביעות רצון ושיער ארוך ובריא למשך זמן רב.

:סה"כ צפיות 191 ,  3 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x